Дата и час: Нед Апр 28, 2024 10:36 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Айтос Айдъл - е НЯМА ТАКАВА ПРОСТОТИЯ !!! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Айтос Айдъл - е НЯМА ТАКАВА ПРОСТОТИЯ !!!
а ТОВА гледахте ли го ?
ако не сте - наблегнете на интервалаот 13мин.23сек. до 13мин.57сек
тъпия селянин... незнам за вас, но аз ако го барна някъде ще му счупя врата на 16 места ... :angry: :angry: :angry:


Сря Апр 23, 2008 11:14 pm
UNREAD_POST 
Пълен олигофрен, а иначе може да пее, ама си е идиот :D


Сря Апр 23, 2008 11:51 pm
UNREAD_POST 
Аууууууу няма такъв боклуууууууууууук.....тоя малоумник сигурно ходи с охрана от ТВ2, иначе ще е смазван от бой на всеки ъгъл..... :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2: :ranting2: :paddle: :paddle: :paddle: :paddle: :down2: :down2: :down2:
Що за държава сме, що за хора, че да котираме такъв тъпак.......как може 13-14-15 че и възрастните да се радват на тоя пропаднал скапаняк..........че и собствено шоу му дадоха.......май идеята за емигриране ми харесва все повече :-(


Чет Апр 24, 2008 10:35 am
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 13, 2005 1:56 am
Мнения: 291
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Вчера седеше на съседна маса на едно заведение.Говореше и се държеше по същия начин и даже някои хора го снимаха като минаваха.Аз лично нямам нищо против него.Всеки си е такъв какъвто е.

_________________
COUPE 1.8 16V
VOLVO XC90 T6


Чет Апр 24, 2008 10:47 am
Профил
UNREAD_POST 
NPD написа:
...Аз лично нямам нищо против него...


а ти гледа ли последната минута от клипчето дето съм постнал ... ?


Чет Апр 24, 2008 12:17 pm
UNREAD_POST 
CHILIEV написа:
NPD написа:
...Аз лично нямам нищо против него...


а ти гледа ли последната минута от клипчето дето съм постнал ... ?

И аз това щях да питам колегата.....мен лично направо ми бърка в .................здравенцето :down: :down2: :blurp:


Чет Апр 24, 2008 12:29 pm
UNREAD_POST 
Гледах последната минута. Това, което каза е болезнено, но е истина. Точно той не човекът, от който трябваше да го чуем, но какво пък - намери се един, който да го каже директно в очите на тая тълпа, наречена народ.


Чет Апр 24, 2008 5:56 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 5:43 pm
Мнения: 169
Местоположение: Смолян
UNREAD_POST 
Готов сам да запаля бравото , да отида до айтос , да му набия кратуната и да си карам доволен навръщане :36_2_30:

_________________
FIAT Bravo_GT 1,8 16V


Чет Апр 24, 2008 8:11 pm
Профил
UNREAD_POST 
Какво се палите...всичко е сценарии, бизнес...А и айтозлията казва истината, че всички са ни ***** и е верно, че сме си овце. Преди време Боби Турбото имаше минутки в предаването "Сблъсък"...та той там "клатеше" мечета и др. простотии и никой не се жегна...това е ниша в пазара и някой бързо се намества в нея. Едно време и Азис беше скандален и всяко чудо за 3 дни.


Чет Апр 24, 2008 8:24 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Пълен олигофрен е младежа, че е простак - спор няма, но относно поведението му на моменти - прави го насила и си му личи. Виж Боби Турбото си е основоположник в екранната простотия и идиотия Yellow_Flash_Colorz_PDT_07


Чет Апр 24, 2008 11:54 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Чет Май 17, 2007 10:29 am
Мнения: 1261
Местоположение: Благоевград/Симитли
UNREAD_POST 
Rokambol написа:
Гледах последната минута. Това, което каза е болезнено, но е истина. Точно той не човекът, от който трябваше да го чуем, но какво пък - намери се един, който да го каже директно в очите на тая тълпа, наречена народ.

Така е!!!!!!!! :cool:

_________________
И пиши на кирилица, че е много дразнеща шльокавицата!
Punto 1.2 75 ELX `97 MPI/ГОЛЕМА БРИЧКА И ТАРАТАЙКА /-никога не подушила бензин
Изображение Изображение


Пет Апр 25, 2008 11:10 am
Профил WWW
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 10:50 pm
Мнения: 1918
Местоположение: Павликени
UNREAD_POST 
Нека си псува пича, за тва ще си ходи син под някое око!Културата му е под всякаква критика......
Поредния идиот!!!

_________________
Fiat Tipo 2.0.ie GT 113hp
159A6046


Пет Апр 25, 2008 12:46 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 7:33 am
Мнения: 206
Местоположение: Варна 01 Одесос
UNREAD_POST 
добри коментари сте дали ,аз лично не се дразня от неговата олигофрения истината е там, че вече хората започват да изперкват тотално и се чудят как да избегнат реалноста .Предпочитам да гледан някакъв дет се прави на идиот,от колкото новините а там все едно и също-този убит ,това се увеличи,този министър партия с нарко босовете и т.н.Честно положението не е розово по не за мен.Имам си моя представа за света и тя наи точно е показана тук от-до,но не искам да започваме спорове за това понеже всеки човек си избира пътя ,доколкото може. :-(


Колега съжалявам, че се налага, но трябва да редактирам поста ти, поради наличието на забранени линкове
m1t3t0

_________________
bravo 1.6 16v 98g. vw kafer 1.2 49g.


Нед Апр 27, 2008 9:09 am
Профил
UNREAD_POST 
Аз казах още в темата за мюзик айдъл, че тоя не заслужава въобще да се показва на сцената!

Пп: Колега Минчо Тодоров съжалявам че се наложи да ти редактирам поста но...ако някой прояви интерес към въпросния филми. Му прати линк на лично или по някакъв друг начин


Нед Апр 27, 2008 1:11 pm
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 02, 2007 1:55 pm
Мнения: 41
Местоположение: Добрич
UNREAD_POST 
Има невероятен глас,жалко че е идиот-иначе като запее настръхвам: http://www.vbox7.com/play:03e09c74


Нед Апр 27, 2008 1:11 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg