Дата и час: Нед Апр 28, 2024 6:00 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Айтос Айдъл - е НЯМА ТАКАВА ПРОСТОТИЯ !!! 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 26, 2008 10:27 pm
Мнения: 9
Местоположение: Плевен
UNREAD_POST ...
Какви са необходимите условия, за да станеш звезда? Да можеш да пееш? Само това не е достатъчно... Ако погледнем назад (и не само назад, а и в настоящето), големите звезди са и големи идиоти... Иначе е пълна скука... Ози Осбърн късаше със зъби глави на пилета на сцената, Джим Морисън пикаеше върху публиката, Кий Ричардс провали турнето на Ролинг Стоунс миналата година, защото се напил и паднал от една палма...:-) Идиоти са, ама са велики... И тук идва въпроса - дали трябва първо да станеш велик и чак след това да си позволиш да бъдеш идиот, или ако освен другите таланти си идиот, това помага да станеш велик?:-) И защо ние, обикновените хора, можем да приемем, че Ози може да бъде идиот, обаче когато един айтоски чешит се прави (е) идиот, това ни дразни? "К'ъв е тоя бе, че ще ми се прави на интересен!" Каква е простата равносметка? Утре ще забравим всичките префинени "айдъли", но ще запомним откачалника Иван и ще си припяваме "тулибудибудаучу..." Някой спомня ли си все още имената на тези, които отпаднаха досега? Аз вече ги забравих...

_________________
Fiat Marea Weekend 1.9TD100 '98


Пон Апр 28, 2008 8:15 pm
Профил
UNREAD_POST 
karloson :cool: напълно си прав, но това ли е начина да останеш запомнен .... за съжаление, като се огледам май наистина е това начина ...
а друг в въпроса дали първо трябва да покажеш че си велик творец, а след това да се държиш като идиот както и ти си казал ...

та нали същите тези "звезди" които се държат като пълни олигофрени трябва да са пример за младежта, на мен лично няма да ми е много приятно ако детето ми след време си облепи стаята с плакати на Иван и взема пример от него ... камо ли да му подражава... :neutral:


Пон Апр 28, 2008 8:24 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg