Дата и час: Нед Апр 28, 2024 6:58 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
9 март Фиат Купета Пловдив 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Който е против деленето, в крайна сметка, може да се върне към първоизточника :cool: В първия пост на темата, имаше линк към същинската тема в другият форум, но поради разрез с правилата, беше премахнат.


Вто Мар 11, 2008 8:04 pm
UNREAD_POST 
Жълтото е най хубаво :cool:


Пон Мар 17, 2008 7:36 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 26, 2007 8:42 pm
Мнения: 607
Местоположение: София
UNREAD_POST 
A1 написа:
Жълтото е най хубаво :cool:


Като гледам снимката от аватара ми се струва, че си "лекинко" пристрастен Yellow_Flash_Colorz_PDT_03


Пон Мар 17, 2008 8:28 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 5:42 pm
Мнения: 211
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST 
ще го изядете човека :shock:
какво лошо има да се прави друга среща?
нямаме права с купетата ли и сме длъжни да идваме на обща среща?
не че ми пречи , идвал съм... просто искам нещо различно и за това и приканвам софийските "събратя" даси направим една среща...

както всички вие тук твърдите , купетата в софия са повече.... ЕМИ АРЕ ДА ВИ ВИДЯ КОЛКО СТЕ ПОВЕЧЕ!
едва ли ше умрете ако 1 път в месеца не се събират купетата с вас :cool:

и за да не почнете с отговорите от типа: лична нападка - ако някой се е почувствал обиден , нека ме извини целта ми е съвсвем друга!

_________________
Изображение


Сря Мар 26, 2008 2:20 am
Профил WWW
UNREAD_POST 
Цитат:
просто искам нещо различно


Какво разбираш под различно? Има ли значение, какви FIAT-ки ще стоят на паркинга пред заведението? :)


Сря Мар 26, 2008 1:47 pm
UNREAD_POST 
forkson написа:
ще го изядете човека :shock:
какво лошо има да се прави друга среща?
нямаме права с купетата ли и сме длъжни да идваме на обща среща?
не че ми пречи , идвал съм... просто искам нещо различно и за това и приканвам софийските "събратя" даси направим една среща...

както всички вие тук твърдите , купетата в софия са повече.... ЕМИ АРЕ ДА ВИ ВИДЯ КОЛКО СТЕ ПОВЕЧЕ!
едва ли ше умрете ако 1 път в месеца не се събират купетата с вас :cool:

и за да не почнете с отговорите от типа: лична нападка - ако някой се е почувствал обиден , нека ме извини целта ми е съвсвем друга!


Започваш да дразниш с агресивния си тон.
Никой няма нищо напротив да се събират отделни марки на Фиат на срещи. Това е форум на Фиат, а не на определена марка и затова на повечето е трудно да разберат (включително и на мен) защо трябва да има отделни срещи, а не общи. В края на краищата всеки е свободен да прави каквото си иска и да ходи на каквито и да е срещи. Като си такъв ентусиаст, в което няма нищо лошо, пусни един с пост или отделна тема с покана за срещата и толкова. Времето ще покаже дали такива срещи имат бъдеще или не.
И все пак личното ми мнение, че тъй като сме форум на Фиат, нормално е срещите да са общи. Но глас народен, глас Божи.


Сря Мар 26, 2008 11:21 pm
UNREAD_POST 
1. Колега forkson Найстина малко прекаляваш с агресивността си на моменти.
2. Както вече казах, Купе е друга бира, нека един ден да наредим само Купе-та.
3. Понеже тази тема си няма нищо общо с нашия форум, и съответно не е среща на форума, тя заминава в "Интересни снимки и клипове"


Чет Мар 27, 2008 12:16 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg