Дата и час: Чет Апр 18, 2024 4:56 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Спортен филтър 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 am
Мнения: 117
Местоположение: Благоевград
UNREAD_POST Спортен филтър
Значи колата е пунто gt проблема е следния пуснах спортният филтър с маркуч между акумолатура и фара и сега почна да ми светва инспекцията като колата работи намясто примерно като спра на сфетофар :arrow: светва за около 30 сек. после гасне :!: възможно ли е да е от филтъра и , че недостига достатъчно въздух до него :?: Преди тва го бях закачил направо на дебитомера и съсипах 1 :( затова сега е филтъра с маркуч настрани да не смуче топъл въздух :D


Съб Май 13, 2006 3:26 pm
Профил WWW
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка

Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 8:50 pm
Мнения: 412
Местоположение: София
UNREAD_POST Re: Спортен филтър
Speedster написа:
Значи колата е пунто gt проблема е следния пуснах спортният филтър с маркуч между акумолатура и фара и сега почна да ми светва инспекцията като колата работи намясто примерно като спра на сфетофар :arrow: светва за около 30 сек. после гасне :!: възможно ли е да е от филтъра и , че недостига достатъчно въздух до него :?: Преди тва го бях закачил направо на дебитомера и съсипах 1 :( затова сега е филтъра с маркуч настрани да не смуче топъл въздух :D
батенце, дебитомера от хубав конус не би трябвало да даде фира! и аз имах подобни съмнения за моя и дори почти го бях сменил, но се оказа че просто данните от дебитомера са "по различни" със сп. филтър. /то заради това не ми е светила лампата на таблото, при бъгнат дебитомер свети!/. двама приятели са с гт-та с конуси КиН и вече повече от година нямат проблеми, свързани с това. а жегата в твоя случай мислея не оказва почти никакво влияние, все пак си с кулер!

_________________
"То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.


Съб Май 13, 2006 5:35 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 am
Мнения: 117
Местоположение: Благоевград
UNREAD_POST 
от кво може да ми светва лампата инспекцията ?
и аз съм с K&N за коли до 2000 кубика


Съб Май 13, 2006 9:46 pm
Профил WWW
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка

Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 8:50 pm
Мнения: 412
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Speedster написа:
от кво може да ми светва лампата инспекцията ?
и аз съм с K&N за коли до 2000 кубика
за съжаление от какво свети лампата не мога да ти кажа! ходи ли на диагностика? още по добре.. ела до вантотрейд да ти направят, дори и да си правил другаде такава. там по мои наблюдения са най-добри за Сф. и околностите!

_________________
"То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.


Нед Май 14, 2006 12:42 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 31, 2006 3:12 am
Мнения: 117
Местоположение: Благоевград
UNREAD_POST 
И аз тва мисля да направя :!: Имам май спукана траба по системата и може и от там да ми прави мизерията утре ще я погледнем цялата система :)


Нед Май 14, 2006 7:37 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg