Дата и час: Нед Апр 28, 2024 12:37 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Врати тип крило от къде и как? 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Врати тип крило от къде и как?
Здравейте.

Тука един колега дето е запален по тунинга ме светна, че за да си направи човек такива врати:
Изображение

Не му трябвало сериозно преправяне на колата а просто се слагали някакви други панти и затова се интересувам наистина ли стават толкова лесно нещата? И от къде мога да се сдобия с такива панти?
Мисля че ще ми паснат екстра да си направя и аз моето купенце като това на снимката.

Предварително благодаря!

P.S>Каков е наименованието на английски на тези врати за да знам за какво да търся?


Сря Окт 08, 2008 2:33 pm
UNREAD_POST 
lambo doors

Доколкото знам ти трябват 2 вида панти - едните изнасят вратата навън, а другите са повдигачи (като на багажника примерно).
Ключалката се преправя също, както и уплътненията...
Някъде из интернет съм ги гледал и доколкото имам спомен са около 700лв за среден клас автомобили да ти ги направят.
Да си ги направиш сам си е доста играчка. Един познат си прави, но той си работи в сервиз...

Успех :cool:


Сря Окт 08, 2008 3:03 pm
UNREAD_POST 
Опа.. виж това


Сря Окт 08, 2008 3:06 pm
UNREAD_POST 
Благодаря за информацията, ще почна да ровя в нета за такива врати. Този твоя познат имаш ли някакви данни да му пиша на ЛС или нещо скайп? Ако може да ми ги пратиш на ЛС да се чуя и с него. Иначе за играчката нямам проблем монтьори и сервизи да искаш. :) Аз съм завършил автомобили и кари, баща ми е автомонтьор вече около 30 години и доста неща е правил, братовчед ми има сервиз и той.....За играчката няма страшно само ми е интересно от къде да взема частите и какво евентуално трябва да се преправи.

P.S> Сега ще видя какво си ми дал, че докато писах поста и ти вече беше постнал втория си пост :cool:


Сря Окт 08, 2008 3:09 pm
UNREAD_POST 
Той моя познат не е от форума, нямам му скайп.. сега като се замисля нямам никакви негови координати не сме се виждали от много време... :-(
Едва ли ще мога да ти помогна... помня че ги беше направил с едни голеееми панти от горната страна на вратата (външната), беше ги китнал и боядисал но стоеше много лошо...
при условие че вече се предлагат готови панти за това, а и щом си техничар ще се справиш :cool:


Сря Окт 08, 2008 3:16 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg