Дата и час: Нед Апр 28, 2024 9:54 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Относно изваждане стъкла на задните врати Fiat Stilo SW 
Автор Съобщение

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 11:53 am
Мнения: 1
Местоположение: Шумен
UNREAD_POST Относно изваждане стъкла на задните врати Fiat Stilo SW
Здравейте, колеги,
Постарах се да прегледам целият форум, но не можах да намеря подобна тема и за това повдигам въпроса тук.
От три месеца съм собственик на Fiat Stilo SW 1.9 JTD. Автомобила е страхотен и съм много доволен до момента. Реших да си затъмня стъклата на задните врати и багажника но ...... ударих на камък ..... та да попитам дали някой колега не е правил тази "операция"??? Всъщност проблема ми е, че не успях да извадя стъклата на задните врати, а не поставянето на фолиото. На пръв поглед почти успях - извадих кората и лайсните от външната страна,освободих стъклото от държача, но явно има и нещо друго, вероятно дребно, което пропускам ........
Ако някой може, да помага!!!
Благодаря предварително!

_________________
Fiat Stilo SW 1.9 JTD


Сря Юли 16, 2008 2:49 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 21, 2008 11:09 pm
Мнения: 64
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST Re: Относно изваждане стъкла на задните врати Fiat Stilo SW
di_j написа:
Здравейте, колеги,
Постарах се да прегледам целият форум, но не можах да намеря подобна тема и за това повдигам въпроса тук.
От три месеца съм собственик на Fiat Stilo SW 1.9 JTD. Автомобила е страхотен и съм много доволен до момента. Реших да си затъмня стъклата на задните врати и багажника но ...... ударих на камък ..... та да попитам дали някой колега не е правил тази "операция"??? Всъщност проблема ми е, че не успях да извадя стъклата на задните врати, а не поставянето на фолиото. На пръв поглед почти успях - извадих кората и лайсните от външната страна,освободих стъклото от държача, но явно има и нещо друго, вероятно дребно, което пропускам ........
Ако някой може, да помага!!!
Благодаря предварително!
Същия въпрос и аз питам самоче,моята кола е Браво!Сори колега,че ти пиша в темата!


Сря Юли 16, 2008 5:42 pm
Профил
Кара Симсонка
Кара Симсонка
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 1:32 pm
Мнения: 50
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Защо ще си сваляте стъклата става и на място просто искарваш кората на врата оскарваш и една лента която е между врата и стъклото и почваш на място уставаш си малко повече от доло и после самого го подпъхваш и това е в общи линий.Малко него обясних хубаво ама толкова мога.

_________________
Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron


Сря Юли 16, 2008 10:29 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg