Дата и час: Пон Апр 29, 2024 4:30 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Ето това е тунинга за пунто 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Да на такива момчета евала, че въпреки всички неприятни изненади на пътя си хвърлят парите само и само да изглежда колата им готина. Не че не са ни хубави колите на нас дето не сме ги тунинговали, но много гтски изглеждат с прагове ниски предни и задни брони :). Някой ден оправи ли се пътната настилка в България (не знам дали ще доживея този ден но все пак ако успея) бих си хвърлил парите за един външен тунинг.


Нед Дек 02, 2007 12:39 am
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Пон Ное 05, 2007 8:30 pm
Мнения: 26
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Да така е но това време няма да доиде никога докато имаме такива хора на власт да крадат парите за тези неща които трябва да се направят по патната настилка.
За това за да се движиш по патя трябва да караме танк но едва ли и тои ще издаржи на дупките които имаме.


Пон Дек 03, 2007 12:13 am
Профил
UNREAD_POST 
Ми да. Давам пресен пример. Затвориха тука до нас една от преките (говоря за Красно Село) беше затворена 3 седмици дълга е 50-100 метра. Днеск минах от там има дупки по-големи от преди. Преди не съм закачал никъде, а днес минах и закачих на 2 места бронята, добре че карах бавно. Подчертавам че беше затворена за 3 седмици ЗА РЕМОНТ!!!


Пон Дек 03, 2007 2:02 am
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Пон Ное 05, 2007 8:30 pm
Мнения: 26
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST 
Да така ще е.
И не е само това,то ще продалжава да е така докато някой не се заинтересува за пътната настилка.


Вто Дек 04, 2007 12:51 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg