Дата и час: Сря Май 29, 2024 5:29 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Кристални стопове? 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 30, 2005 1:04 am
Мнения: 131
Местоположение: Видин
UNREAD_POST 
а за моето уно какъв съвет ще ми дадете като по стари в бранша :)))))

_________________
®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.


Нед Фев 05, 2006 12:27 pm
Профил YIM
UNREAD_POST 
drago_1 написа:

а някаква идея колко парички са?

Ами тези са на "ФК", ето сайта им-
http://www.fk-automotive.com/de/index.php
За Пунто 1 са 149.90Е, 159.90Е, 154,90Е, 169.4Е. Най-хубаво разгледай сайта. А гледам из магазините има и турски такива, които са доста по-ефтини сигурно.
@gdd55 Няма за Мареа нищо.
@Iv4o_M Зависи какъв цвят ти е колата, на мен червено-черни най ми харесват!


Нед Фев 05, 2006 1:56 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 7:07 pm
Мнения: 198
Местоположение: Козлодуй
UNREAD_POST 
Anaboliy написа:
щом повдигнахте въпроса, има ли кристални стопове за БРАВО или някакви други , номера е да сме различни :twisted:

Има имитации на подобни работи :)
:arrow: Изображение
:arrow: Изображение
:arrow: Изображение

_________________
Bravo HGT
VsK™
Изображение


Нед Фев 05, 2006 3:38 pm
Профил
UNREAD_POST 
ето един кристален май за типо,а може да е за уно :?:


Нед Фев 05, 2006 7:49 pm
UNREAD_POST 
откаде мога да се сдобия с подобни и аз :))


Нед Фев 05, 2006 7:51 pm
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 04, 2006 12:12 pm
Мнения: 46
UNREAD_POST 
Имам приятел който се занимава с тунинговане, когато се върне от швеция ще го попитам, попринцип ми е обяснявал как става, на някой марки просто се отлепя досегашното фолио от всяко квадратче чрез нагряване... и да се поръчат не излиза скъпо, 80-100 лева за 2 уникални стопа + подарък :) :D

_________________
Живея за да карам ТИПО!!!
Ей това ми е мечтата - 1.8i.e. (1756куб.см 103к.с)
ЛУД СЪМ МАМО, ЯМ ПАРКЕТ!!! ИСКАМ ТИПО!!!
:36_2_46: fiat tipo


Нед Фев 05, 2006 8:05 pm
Профил
UNREAD_POST 
Специално за Браво съм се замислял за реализация със светодиоди с рефлекторче, нещо като тия които ги слагат по запалките, като се разпробие вътрешната част на стопа през определено разстояние и светодиодите се наредят в два реда по кръга. Захранването ще стане през резистор и запояване кабелите за основа от стара крушка, на която ще се счупи балона.
За мигачите биха могли да се комбинират жълти и зелени светодиоди, ще стане доста ефектно, а за задните светлини - да се запази крушката, като се сложат няколко сини диода. За стоповете и фара за мъгла светодиодите ще се "наситнят" прес по-малко разстояние.
Идеята не е сложна за реализация, защото стопа на Бравото е с външек кожух, който ще пази светодиодите от атмосферните явления. Имам един леко пукнат стоп, който може да послужи за "Опитна постановка". Такива осветителни тела от светодиоди съм виждал в една фирма, която се намира в бившия студенски стол на "МЕИ", светеха доста ефектно!

Ефекта който очаквам е Бравото да заприлича на новия "Авенсис" отзад по тъмно!


Нед Фев 05, 2006 10:41 pm
UNREAD_POST 
идеята не е лоша но дори и да се изгърбя от работа и да направя един ми се струва мн мн трудно да са еднакви двата иначе да с диоди ще е яко но повярай ми небих експериментирал на моите стопове :D


Нед Фев 05, 2006 10:49 pm
UNREAD_POST 
Е и аз затова написах че ще пробвам първо на един със спукано стъкло, който имам допълнително.
Иначе ако човек намери бормашина със стойка и си направи един шаблон от някаква мека пластмаса считай че ще стане перфектно и цената няма да е повече от 10 лв...
Да не говорим че така вече може отвътре да се облепи с лъскаво огледално фолио с кристални ефекти и да замяза на мечтаните стопове...


Нед Фев 05, 2006 11:00 pm
UNREAD_POST 
а да питам тази обвивка дето спомена (кожуха) маха ли се или си е заедно със стопа? щото ако се свали може да се направят мн работи без никакви рискова да си прецакам стоповете


Нед Фев 05, 2006 11:39 pm
UNREAD_POST 
Лошото е че тоя стоп дето го имам не е в момента при мене, та не мога да ти отговоря веднада, но според мене трябва дая може някак да се сваля вътрешната част.


Нед Фев 05, 2006 11:54 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 01, 2005 7:09 pm
Мнения: 108
Местоположение: Добрич-Град
UNREAD_POST 
Ей тея кристални стопове за Браво са яки, мен лично супер много ме кефят, но дали са правени не знам- забележете че им се различава формата от нормалните. Но няма начин да се сдобия с такива :(


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Пон Май 29, 2006 5:20 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 10:08 pm
Мнения: 182
Местоположение: София 05 Сердика
UNREAD_POST 
Угх. Така на Пежо прилича ...

_________________
Fiat Bravo GT -> дзверчето


Пон Май 29, 2006 5:36 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Ахам, от Пежо са и са на доста ниска цена.


Пон Май 29, 2006 5:39 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:14 am
Мнения: 667
Местоположение: Божурище
UNREAD_POST 
Момчета,аз не вигдам какаъв е проблема да си направите сами такива стопове,самото стъкло на бравото е прозразно,просто изкурубвате стандартната вътешност и отивате с ваши стопчета да ви направат нова вътрешност със дизайн къто искате у некоя фирма за спойлери и после хоп пак стандартните стъкла...
Скоро ше пусна тема за Black look фарове на пунто,ма не със фолио,а със черна вътрешност :wink:

_________________
_______________________________________
0885261834


Пон Май 29, 2006 6:38 pm
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 48 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg