Дата и час: Нед Юни 09, 2024 3:02 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Искам да си "изнеса" джантите по навън? 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 01, 2006 11:43 am
Мнения: 246
Местоположение: София 09 Лозенец
UNREAD_POST и
:36_2_33: и аз имам някакви познати ралиджии и бъги карачи(да не ги изреждам) и по-здраво от шпилка с месингова(или друга смес) гайка НЯМА. Фланците се правят от лек е здрав материал ,а стоманата ти тежи и натоварва.За какво са му "джанти 9j с не човешки борд" :?: :roll: като може да сложи и 6 6,5 J с малко ET и ще са доста изнесени :!: :D

_________________
селото се оказа точно в града


Сря Ное 15, 2006 12:58 am
Профил
UNREAD_POST Re: и
$ abarth $ написа:
:36_2_33: и аз имам някакви познати ралиджии и бъги карачи(да не ги изреждам) и по-здраво от шпилка с месингова(или друга смес) гаика НЯМА. Фланците се правят от лек е здрав материал ,а стоманата ти тежи и натоварва.За какво са му "джанти 9j с не човешки борд" :?: :roll: като може да сложи и 6 6,5 J с малко ET и ще са доста изнесени :!: :D

E проблема е,че мене мойте джанти си ме кефят :) Май ше сложа само едни 195-ци и ше си оправя разкрачването (че е тръгнала да се "чепи" отзад) :roll:


Сря Ное 15, 2006 2:17 am
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 12:33 am
Мнения: 6
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST :)
ei bratle otidi si napravi shpilki ot kalibrovana stomana vav bs 16 6pilki as gaiki izlizat 50lv vzemi si flanci ot morgata na ladite prednite flanci 5mm i ostava6 dovolen za vinagi bratle az sam taka na puntoto ot prede sam slajil 4 flaneca ot zad 3 i sam mu odrqzal projinite mnogo malko i iskam da ti kaja 4e ne marda ot patq i vav zavoite e mnogo stabilo ama i prednicata mi e malko po razkra4ena kato na bega4kite :))))

:arrow: ПРАВИЛА НА ТОЗИ ФОРУМ - Fire 999


Пон Яну 29, 2007 12:38 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 12:38 pm
Мнения: 195
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST Re: :)
bigman написа:
ei bratle otidi si napravi shpilki ot kalibrovana stomana vav bs 16 6pilki as gaiki izlizat 50lv vzemi si flanci ot morgata na ladite prednite flanci 5mm i ostava6 dovolen za vinagi bratle az sam taka na puntoto ot prede sam slajil 4 flaneca ot zad 3 i sam mu odrqzal projinite mnogo malko i iskam da ti kaja 4e ne marda ot patq i vav zavoite e mnogo stabilo ama i prednicata mi e malko po razkra4ena kato na bega4kite :))))


демек 4бр фланци и малко рязане на сток пружини заместват спортен кит ( амортисиори и пружини ) :(.... леле как се набутах с тва кони :(


Пон Яну 29, 2007 2:30 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:09 pm
Мнения: 279
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
всеки има собствено мнение и и собствен начин на работа нали знаеш как е аз сам избрала това друг друго ,пък и всеки ако направи така какво ще стане. :mrgreen:

_________________
uno turbo 1.3 i.e
renault 19 1.8 16v
uaz 469 4.0 turbo
Йохан фон Гьоте - Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Пон Яну 29, 2007 5:18 pm
Профил ICQ

Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 9:13 pm
Мнения: 1
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST Re: :)
bigman написа:
ei bratle otidi si napravi shpilki ot kalibrovana stomana vav bs 16 6pilki as gaiki izlizat 50lv vzemi si flanci ot morgata na ladite prednite flanci 5mm i ostava6 dovolen za vinagi bratle az sam taka na puntoto ot prede sam slajil 4 flaneca ot zad 3 i sam mu odrqzal projinite mnogo malko i iskam da ti kaja 4e ne marda ot patq i vav zavoite e mnogo stabilo ama i prednicata mi e malko po razkra4ena kato na bega4kite :))))



Това за рено ще стане ли за отпред или отзад? :mrgreen:

_________________
Renault


Пон Яну 29, 2007 9:15 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg