Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:23 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Стрелката за водата 
Автор Съобщение
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Пон Мар 21, 2005 1:07 pm
Мнения: 24
Местоположение: София
UNREAD_POST Стрелката за водата
Значи стрелката на водата се дига сама до най-горе и като удара по таблото си идва на место и си показва истинската температура.колата е фиат браво и се чудя от какво може да е! ако можете да ми дадете някъв съвет как да го оправа ще съм ви благодарен!! Скоро четох мнението на бравото и мисла че вси4ко са глупости но това че пластмасите са гадни е вярно! карам го от август 2004 и ве4е по4на да трака и тропа като кадет! на моменти съжелявам че го купих! като го купих беше на 87000 км а сега е на 97600 за 10000 км в българия мамата си еба! купих го от горубляне на 87000 км понеже съм тъп! бравото сега е поне на 180000км. Пича от който го купих се кле като циганин че километража не е връщан но след седмица намерих между документите 4е на 163000 киломтра са сменяни гумите!!


Сря Апр 06, 2005 10:57 pm
Профил
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 1:23 pm
Мнения: 1120
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST Re: Стрелката за водата
beliq написа:
Значи стрелката на водата се дига сама до най-горе и като удара по таблото си идва на место и си показва истинската температура.колата е фиат браво и се чудя от какво може да е! ако можете да ми дадете някъв съвет как да го оправа ще съм ви благодарен!! Скоро четох мнението на бравото и мисла че вси4ко са глупости но това че пластмасите са гадни е вярно! карам го от август 2004 и ве4е по4на да трака и тропа като кадет! на моменти съжелявам че го купих! като го купих беше на 87000 км а сега е на 97600 за 10000 км в българия мамата си еба! купих го от горубляне на 87000 км понеже съм тъп! бравото сега е поне на 180000км. Пича от който го купих се кле като циганин че километража не е връщан но след седмица намерих между документите 4е на 163000 киломтра са сменяни гумите!!

1.По това за стрелката провери кабелите,които отиват към уреда да не опират на маса...или за лош контакт-ако не се оправи от там -значи е уреда...
2.По подчертаното от мен-така е в БГ,за съжаление..:twisted:
Успех ! wink:

_________________
Изображение


Сря Апр 06, 2005 11:12 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 3:45 pm
Мнения: 128
Местоположение: София, жк Дружба 2
UNREAD_POST 
здравей, мойто Браво го купих на 132000 км (и мен ме увериха че не е пипан километража :-) )преди 2 години и нещо, сега е на 168000, купих го евтино и си имаше забележка че предницата тропаше малко, само за два, три месеца по наште пътища и испуснаха амортесьорите и се разтропа съвсем, смених амортесьорите , а няколко месеца след това и носачите, (цената беше много снижена на колата така че се очакваше този ремонт и не ми я оскъпи), вече повече от 20000км с новите аморесьори нямам оплаквания а аз не съм педантичен към милите родни дупки по пътищата, като няма как си минавам и продължавам (харесвам си колата и се грижа за нея но не съм от шофьорите които се пазат от всяка дупчица и като уцелят някоя го превръщат в трагедия :-) ). за стрелката не мога да помогна, колегите които разбират от ел. закачките по колите ще ти помогнат,
за тракането на пластмасите, при мен се разтрака един път жабката, там се маха един капак с врътки и се стягат всички болтове който се виждат и проблема изчезва, другото което съм чувал понякога да ми трака е често срещан проблем при модела- тракат понякога закопчалките на задната облегалка ( в двата края където се заключва към купето), единия начин за оправяне който съм видял предложен в нета е да се навие малко изолирбанд на оста на ключалката, другият е да се обвие оста с разрязана гумена тръбичка, ако от там ти идва щума ще ти намеря линковете за да ги видиш. друго няма, има и вариант да е била някога в сервиз и там като са махали пластмасите вътре в купето да са счупили щипките и сега да ти тракат тези панели (аз имам една такава доли до краката на пътника отпред вдясно но не трака май), според мен на тези километри и годинки на които си куваме колите е нормално да се срещнат такива проблеми, опитай се да определиш откъде идва тракането и ще го оправиш.
Успех

_________________
FIAT Stilo 1,4 16V
FIAT Bravo 1.6 16V


Чет Апр 07, 2005 11:26 am
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 27, 2004 6:41 pm
Мнения: 102
Местоположение: Костинброд
UNREAD_POST Re: Стрелката за водата
beliq написа:
Значи стрелката на водата се дига сама до най-горе и като удара по таблото си идва на место и си показва истинската температура.колата е фиат браво и се чудя от какво може да е! ако можете да ми дадете някъв съвет как да го оправа ще съм ви благодарен!!

Ако стрелката на уреда ти е на бобина от нея ще да е!Аз го имам същия проблем и открих,че е пробила бобината-след като мине средата залепва горе.Сега търся бобината по сериен номер и ако открия нещо ще пиша :idea:

_________________
Brava JTD ELX
105 к.с.99"


Пет Май 13, 2005 8:22 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg