Дата и час: Съб Апр 20, 2024 2:11 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Дали ще стане за радиото 
Автор Съобщение
Кара балканче
Кара балканче

Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 1:26 pm
Мнения: 42
Местоположение: Стара Загора
UNREAD_POST 
Най добре си вземи ченджър. Търси по морги или битаци. Моя го купих за 40лв. от битак, не е грундиг, но е със същата букса и си работи без проблем. Със 6 диска е, но не може да чете МР3. Кабела за ченджъра е изкаран в багажника зад кората над задния ляв калник. Трудно го намерих защото беше увит в дунапрен и тиксо, но сега работи.


Сря Май 03, 2006 8:43 am
Профил
UNREAD_POST 
Сигурно ли е за кабела да слизам в колата да го търся.А и ме съмнява че е по добре защото 6 диска и то не мп 3 не звучи добре.Какво ще кажеш за 20 гигабайта плеър вързан по начина който съм замислил


Сря Май 03, 2006 8:49 am
Фиат идол
Фиат идол

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 3:33 pm
Мнения: 1330
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
Tornado написа:
Сигурно ли е за кабела да слизам в колата да го търся.А и ме съмнява че е по добре защото 6 диска и то не мп 3 не звучи добре.Какво ще кажеш за 20 гигабайта плеър вързан по начина който съм замислил


звучи много по-добре :D и няма да прескача по големите дупки. и аз искам да направя нещо подобно, имам чейнджър контрол /пайниър е кастафона/ и просто искам да си сложа аудио букса да ръчкам кабела на плеъра и газ. смятам че би трябвало да стане стига да уцеля жиците.


Съб Май 06, 2006 10:56 am
Профил
UNREAD_POST 
Както писах не веднъж жиците са лесни въпроса е кога ще работи на този сигнал когато си на касетофон или трябва да се лъже по някакъв начин да се появи функцията на моде бутона чехнджър


Нед Май 07, 2006 10:35 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Яну 15, 2008 2:13 pm
Мнения: 88
Местоположение: София
UNREAD_POST Re:
Vladim написа:
Честно казано не съм наясно дали ще ти се появи устройство на някой бутон... нека сподели някой, който е правил такива магарии! Бях чел преди време някой колега от тук бе споделил, че по такъв начин може да се вкара сигнал. Най-горният конектор е за CD-то, така, както си го снимал най-десните крачета са съответно от долният ред нагоре- 20, 18, 19! Описал съм ти в предният пост кое за какво е. Как обаче да превключиш на този вход, ако нямаш бутон на който да ти излиза CD-то... идея нямам. Ако искаш мога да ти пратя файла със схемата, точно за твоят модел е! Това е с, което мога да ти помогна. Ако беше в София можеше да свалим касетофона и да правим опити, но така е трудно.

Колега, прати ми, моля те файла със схемата на кабела, че много ми трябва. Успех


Нед Май 09, 2010 12:18 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 11:18 pm
Мнения: 62
Местоположение: Варна 04 Варненчик
UNREAD_POST Re: Дали ще стане за радиото
ето един линк който намерих случайно от колега от другия форум
http://users.telenet.be/myfiles/bravo/p ... 0radio.pdf

_________________
FIAT MAREA ELX 1.6 16v 97 г.


Сря Май 26, 2010 1:54 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg