Дата и час: Сря Май 15, 2024 7:16 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
копче нулиране на километраж 
Автор Съобщение
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Пон Мар 21, 2005 1:07 pm
Мнения: 24
Местоположение: София
UNREAD_POST копче нулиране на километраж
днес научих че когато натисна това коп4е и след това дам на контакт излиза някакво друго "меню" дето се оптва да покаже някакви километри, мили и някакв k lites колата ми е фиат браво 1.9 г т д. пробвах ме тоиа номер на един голф 96 година и на него му излиза дигитален километраж, дигитален оборотомер, колко лира гориво и разход на 100 км има в резервоара и още 4-5 неща които още не сме разу4или! за6тото пробвахме с един мегане коач и тои прави същото та дори ниакакви тестове със стрелките по таблото! та мисалта ми е 4е на бравото показва нвкакви глупости! и се 4удя дали няма друг начин да излзе това меню. ако някои знае нещо моля да каже! а и сори че така малко тапо се изказвам но се надявам да ме разберете!


Пон Ное 14, 2005 10:29 pm
Профил
UNREAD_POST 
Ба му м...та... за първи път чувам за тва... Утре сутринта няма да имам търпение да слезна и да пробам! :) Едва ли ще може да се промени информацията, която ти излиза. Може би, ако някой спец ти се порови в електрониките. А пък и дори да ти излезе друго меню с кой бутони ще му променяш показанията?


Пон Ное 14, 2005 11:36 pm
UNREAD_POST 
Колега... днес проверих... При нас след описаната от теб операция досплеят си прави тест. Тия маймини дето ги показва са за да се тестват всички сегменти на дисплея. Подобно нещо става, с електронните топломери, или старите електронни игри, калкулатори и часовници, когато им се сменя батерията, или се ресетват :) За съжаление според мен няма начин да показват нещо по-различно от това в момента.


Вто Ное 15, 2005 5:03 pm
UNREAD_POST 
братле ти ни размаза с тожа откритие :D цяла сутрин си натискам копчето и само жабавица :D ,добре че колегата преди мене разясни нещата


Сря Ное 16, 2005 1:23 pm
UNREAD_POST 
и на алфа 145 показва някакви неща,а за голфа е много яко това :D


Сря Ное 16, 2005 1:37 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg