Дата и час: Пет Мар 29, 2024 11:59 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Искам съвет кой говорите ли са по добри за предна линия за М 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Мар 11, 2011 11:12 pm
Мнения: 2
UNREAD_POST Искам съвет кой говорите ли са по добри за предна линия за М
Здравейте колеги, от скоро карам Фиат Мареа 1.6 16V комби ТАКСИ, и реших да сменя оригиналната музика, защото ме изнервя на максимум, за сега съм подменил оригиналния касетофон със CD Pioneer. Започнах и с подмяната на говорители те, е тук се сблъсках с куп проблеми, оказа се че нямам прекарани кабели до задна линия пък и това, че дубки те за колонките са тварде малки ме отказа напълно, затова изхвърлих щората, и на нейно място поставих кора, а за кората съм приготвил Hertz DCX 690, охх остана предната линия и тоя размер 5 x 7, бях решил да сложа Hertz DSK 165 Двукомпонентна система, но неможах да си намеря адаптори за 17см, пък не ми се чака да ми ги пращат от Италия, за това се спрях на оригиналния размер 5 / 7, предложете ми кои говорител ще сварши по добра работа за врати те, Megavox MX-573ST или Alpine SXE-5725S, споделе те ми впечатленията си, ако сте ги ползва ли. Очакванията ми от предната линия са да създава фон да допълва и задната линия, среди и високи, забравих да кажа, че за багажника съм приготвил баскаса, така че баса мие решен, макар че ако предната линия изважда кик бас, ефекта ще е по добър. Благодаря ви предварително!


Вто Мар 15, 2011 12:47 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 29, 2006 9:58 am
Мнения: 95
Местоположение: Димитровград
UNREAD_POST Re: Искам съвет кой говорите ли са по добри за предна линия за М
Добър звук се получава със усилвател , а не със СД.Говорителите са 2 -ро степенен проблем!
Много ти е добър правописа, браво!

_________________
Croma 2000IE CHT,/154C3.046/Компютър в колата с 3 операционни систими- Dos6.22 , WIN98,WINXP-SP3,Дъно-6LEBMS-T,Процесор Пентиум 1GHz,Хард диск30G/лаптопски , Видео карта 64М/B Ram 768М/,Bтори акумулатор и UPS, Принтер HP F2180 и трансвертер 150W.Диагностика на колата по време на движение с VISA 1.83 на ABS само , че няма друга естествено.


Пон Юни 25, 2012 11:41 pm
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg