Дата и час: Пет Мар 29, 2024 9:12 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
помош за монтаж автоаларма PILOT YT-A400 
Автор Съобщение
Кара балканче
Кара балканче
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 01, 2007 11:50 pm
Мнения: 41
Местоположение: Бургас
UNREAD_POST помош за монтаж автоаларма PILOT YT-A400
здравейте колеги купих си аларма PILOT YT-A400 от каунфланд за 40 лева изкам да питам за някои неща каде ясни каде не , слагам снимки и схеми на алармата дано някои да помогни кадето не ми е ясно . това е схемата 1 - (+) 12V /червен с предпазител сигорно е захранването на алармата 2 - бял-червен. изход за сирената + 12 V захранване на серената
3 - виолетов - изход за 2-ри канал, и това май го знам за модул за управление на стъкла или нещо такова за това друг път ще питам ,
4 - оранжев с предпазител свързва се с габаритите или мигачите аз мисля да ползвам мигачите знам за диодите че трябва да се сложят ,
5- сив - би трябвало да е за релето с което се прекъсва запалването , няма даго свързвам ,
6 - розов - изход за 3-ти канал,
7 - черен маса на алармата можи би ,
8- кафяв - за свързване с контактите на вратите минус 12V или маса замасяване на вратите при отваряне на вратите алармата да се включи така го разбирам ,
9 бял би трябвало също да е за контактите на вратите, но с + 12 волта няма да го ползвам защото мойте се по маса ,
10 - син за втори контакт на шофьорската врата ,при положение че искаш да използваш функцията против кражба мисля да не го свързвам, пък и не съм на ясно с това
11 - жълт - контакт , след завъртане на контактния ключ на този кабел трябва да има + 12волта тован него знам дали трябва да го свързвам някаде
12 - син бял - заключено , за централното заключване,
13 - отключено за централното заключване,
това е схемата ето и снимки .
Да кажя, аз имам аларма стара която ще махам до някаде ще оставя кабелите който няма да ползвам ако блокирам нещо пак да въстановявам старата и мисля да ползвам нейните кабели от старата аларма за новата да не пускам други кабели.ще ползвам за централното , замасяването на вратите , преден капак но не знам каде да го закачя можеби за замасяването за вратите това не го знам също , изкам да ползвам свето диода от старата аларма на централната конзола . мисля и мигачите но тях не съм ги намерел кой кабел е точно ,незнам как даго открия ,
тука е питането ми за старата аларма viewtopic.php?t=25875
ето и снимките . благодаря предварително на помагащите


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Fiat Bravo 1.6 16V SX Бензин 98г 103 к.с.


Чет Апр 09, 2009 12:45 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg