Дата и час: Съб Апр 27, 2024 5:47 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Бравото прекъсва яко...??? Помощ!!! 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 10:41 pm
Мнения: 180
Местоположение: София 02
UNREAD_POST Бравото прекъсва яко...??? Помощ!!!
Колеги, моля някой с Браво да помогне по следният проблем:
Днес Бравото нещо се скапа (1.6/16в). Паля и оборотите яко шават нагоре надолу. Другият проблем е, че при изваден контактен ключ, лампата за акумулатора свети, а като колата се включи на контакт, лампата изгасва без да е запалена колата (все едно работи на обратно). Предисторията е че преди да я изгася и да я оставя на мясо (докато все още си работеше), минах през огромна локва.
Вчера правихме диагностига на колата и изчистихме някои грешки които беше натрупала (ламбда сонда примерно и клапан за горивото, но на газ е нормално да ги има), но се съмнявам да е от диагностиката, тъй като днес цял ден си вървеше без проблеми. Съмняват ме по-ското масите. Някой ако може да даде акъл какво да правя ще съм много благодарен!

П.С. Понеже ме усъмни нещо от диагностиката да не се е случило като проблем, затова реших да откача клемите на акумулатора за 5-6 минути и да ги включа пак. За моя изненада, като включих клемите, фаровете присветнаха (а в това време си бяха изключени по принцип). Откачих клемите пак и пак като ги закачах фаровете присветнаха за момент. Много ви моля ако някой има дори идея какво се случва, даийе мнение че много съм се напрегнал.


Пон Яну 26, 2009 1:03 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg