Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:07 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Не свети лампичката за километри 
Автор Съобщение
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Пет Окт 31, 2008 11:04 pm
Мнения: 17
Местоположение: София 06 Подуяне
UNREAD_POST Не свети лампичката за километри
Колеги помагайте,не светят изминатите километри,как да сваля таблото да сменя лампичката.Фиата е 1.8 Брава,97г.


Съб Ное 01, 2008 1:26 pm
Профил

Регистриран на: Сря Юни 17, 2009 3:20 pm
Мнения: 3
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST Re: Не свети лампичката за километри
и аз имах същия проблем и го оправих за има няма 1 час. разглобяваш таблото което се държи на шестограми но махаш предварително пласмасата която е пред стъклото на таблото която се държи на 6 шестограма като единия се намира от лявата страна където е въздухопровода и други два които са точно зад волана. махането е малко зор от към лявата страна заради въздухопровода понеже е пласмаса и може да се счупи ако го напънеш. излиза тази пласмаса на една стрна но ако имаш копче за регулиране на силата на светене на таблото го откачи и него и тогава махай тази пласмаса. след това самото табло се държи отново на шестограми които са 4-ри на брой в 4-те ъгъла на стъклото. от горната страна на самия километраж има три букси които се вадят. жило на километража няма понеже сичко е електроника. след като го извадиш внимателно целия километраж гледаш къде ти се пада крушката на циферблатчето което не ти свети което ти показва километрите реално мисля че беше в средата някъде но ти ще го видиш къде съответства и със клещи леко със завъртване се изважда крушката с куплунга и след това по същия начин както си го разкачил го закачаш завиваш въртиш ключа и светва. иначе ако отидеш на майстор поне 10 - 15 лв ще ти вземе а така минаваш с 0.50 - 2 лв и 1 час може и малко повече мъка но става. поне при мен за тази смяна ми искаха 10 лв но си го направих сам и ги спестих тези пари но стана малко бавно понеже не знаех кое как излиза. един път направиш ли да си махнех километража после лесно се маха като знаеш кое как излиза и от къде. ако има нещо питай. УСПЕХ


Сря Окт 07, 2009 2:39 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 53 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg