Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:59 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
oo--ANGEL EYES-a на мойто BRAVO--oo 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:46 am
Мнения: 256
Местоположение: София
UNREAD_POST ////
А скоро очаквайте снимки и от новия Ейнджъл на новият ми фиат 125, плануван само за съботно-неделна забава с задно предаване Yellow_Flash_Colorz_PDT_03 Там би трябвало да седи още по-добре с тез големи очи!!! Това ще му е единствената интервенция извършена на Фичо преди да влезе за разглобяване и препилване в гаража! Дано догодина да е сглобен и готов за... :sperm: Ето го и него ----> 70 000 реални КМ :) изпълнени със старст и ръжда :D


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
REAl CARS - REAL LIFE>>> FIAT BRAVO 1.6/16V DOHC 182A4.000 103H.P.+ / 1997


Сря Окт 08, 2008 1:43 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 1:50 am
Мнения: 124
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
Не мога да си намеря пръчка от щори колега,иначе си направих нещо подобно с прозрачен маркуч и диоди за габарити,но искам и съм решил по-нататък да си намеря и направя както трябва.
Някой ако знае в Пловдив откъде мога да си купя пръчки нека пише.
Иначе ме интересува на Типо как мога да ги сложа тия работи?Ясно,че процедурата е същата по разлепянето,но типото е с H7,само с една кръшка за дълги и къси,а Браво/Брава май не са така,като гледам,ако не се лъжа де.... въпросът е,като го сложа някак тоя кръг пред крушката няма ли да пречи на осветеността много?Другото е,че си мисля,че през стъклата на Типото кръгът ще се размива,защото не са гладки стъкла,а са формовани отвърте,за да пречупват светлината,на Бравата така ли са?Пък и си мисля,че ако са с по един кръг на фар,само цигания ще е,дори няма да е готино....
Някой пробвал ли е такова нещо на Типо въобще или да е виждал снимки из нета?


Сря Окт 15, 2008 4:53 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:46 am
Мнения: 256
Местоположение: София
UNREAD_POST /////
Според мен това няма да стой добре на Типо, но пробвай, важен е опита!!!! Пръчки, аз в София купувам от Магазина предстваител на "БОРО" :wink:

_________________
REAl CARS - REAL LIFE>>> FIAT BRAVO 1.6/16V DOHC 182A4.000 103H.P.+ / 1997


Пет Окт 17, 2008 11:09 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 1:50 am
Мнения: 124
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
Дам...и аз се чудя как ли ще седи на типо,защото фарът е правоъгълен,но пък и на старите тройки е правоъгълен,като тази,която си правил Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
Ще видим,мен най-ме притеснява монтажа,но замомента не мога и пръчки да си намеря,тана че въпросът остава да виси...някуде за в бъдеще.


Пет Окт 17, 2008 5:09 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Нед Юни 29, 2008 10:05 pm
Мнения: 6
Местоположение: Пловдив 01 Централен
UNREAD_POST 
Na4ko написа:
Не мога да си намеря пръчка от щори колега,иначе си направих нещо подобно с прозрачен маркуч и диоди за габарити,но искам и съм решил по-нататък да си намеря и направя както трябва.
Някой ако знае в Пловдив откъде мога да си купя пръчки нека пише.
Иначе ме интересува на Типо как мога да ги сложа тия работи?Ясно,че процедурата е същата по разлепянето,но типото е с H7,само с една кръшка за дълги и къси,а Браво/Брава май не са така,като гледам,ако не се лъжа де.... въпросът е,като го сложа някак тоя кръг пред крушката няма ли да пречи на осветеността много?Другото е,че си мисля,че през стъклата на Типото кръгът ще се размива,защото не са гладки стъкла,а са формовани отвърте,за да пречупват светлината,на Бравата така ли са?Пък и си мисля,че ако са с по един кръг на фар,само цигания ще е,дори няма да е готино....
Някой пробвал ли е такова нещо на Типо въобще или да е виждал снимки из нета?


Колега, като се позачетох ми стана доста интересно и на мен и мисля през тези два почивни дни да си поиграя - само че за Fiat Punto MK2 (имам два стари фара за и мисля да видя как ще пасне сътвореното и в последствие да го приложа и на колата ) Що се отнася до пиатането ти - В Кичук Париж, на бул. Н. Вапцаров, след бившият "Камел, посока 1-во районно в първият мисля блок от дясната страна има представителство на Solar или нещо подобно - фирма изработваща Щори и Сенници! Поне аз смятам там да проверя и съм почти сигурен, че ще има налични!
Поздрави


Пет Окт 17, 2008 5:38 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Мисля, че за Мк2 има готови кристални фарове с ангелски очи.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Окт 17, 2008 5:43 pm
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 1:50 am
Мнения: 124
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
ParisWind написа:
Na4ko написа:
Не мога да си намеря пръчка от щори колега,иначе си направих нещо подобно с прозрачен маркуч и диоди за габарити,но искам и съм решил по-нататък да си намеря и направя както трябва.
Някой ако знае в Пловдив откъде мога да си купя пръчки нека пише.
Иначе ме интересува на Типо как мога да ги сложа тия работи?Ясно,че процедурата е същата по разлепянето,но типото е с H7,само с една кръшка за дълги и къси,а Браво/Брава май не са така,като гледам,ако не се лъжа де.... въпросът е,като го сложа някак тоя кръг пред крушката няма ли да пречи на осветеността много?Другото е,че си мисля,че през стъклата на Типото кръгът ще се размива,защото не са гладки стъкла,а са формовани отвърте,за да пречупват светлината,на Бравата така ли са?Пък и си мисля,че ако са с по един кръг на фар,само цигания ще е,дори няма да е готино....
Някой пробвал ли е такова нещо на Типо въобще или да е виждал снимки из нета?


Колега, като се позачетох ми стана доста интересно и на мен и мисля през тези два почивни дни да си поиграя - само че за Fiat Punto MK2 (имам два стари фара за и мисля да видя как ще пасне сътвореното и в последствие да го приложа и на колата ) Що се отнася до пиатането ти - В Кичук Париж, на бул. Н. Вапцаров, след бившият "Камел, посока 1-во районно в първият мисля блок от дясната страна има представителство на Solar или нещо подобно - фирма изработваща Щори и Сенници! Поне аз смятам там да проверя и съм почти сигурен, че ще има налични!
Поздрави

Хахаха..благодаря колега,ще погледна като имам време,само дето в Кичука съм много на вие с ориентацията,но щом е на булеварда ще го намеря.


Съб Окт 18, 2008 6:46 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 1:50 am
Мнения: 124
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
Аз успях да намеря една снимка на Типо с нормални фарове и Angel Eyes.Вижте и кажете какво мислите.На мен добре ми изглежда..

Изображение

Колега ZDRAVIO,да те попитам - забелязал ли си промяна в осветеността на къси и дълги заради кръговете?Понеже все пак стоят на пътя на светлината,доги и да си ги оставил прозрачни отзад пак се чудя как ли е...
Още - като пуснеш късите какво се вижда отпред - светлината от кръговете слива ли се с тази от крушките или си личат?Целият фар ти синее или какво?
Разпитвам толкова,защото ми е важно да виждам добре какво става пред мен и за едната газария и зарибявка няма да рискувам,ако ми кажеш примерно,че създава проблеми,а за това как се виждат - дали е красиво и с късите,никакво или цигания Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
Иначе на снимките само с габаритите е супер,то е ясно!


Съб Окт 18, 2008 7:32 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:46 am
Мнения: 256
Местоположение: София
UNREAD_POST /////
Здрасти, колега честита придобивка, добре се е получило!!! Малко странно ми седи на типото,но е сполучливо личи си! Аз съм с Ксенон и разлика няма... не си личат кръгове , които да намаляват светлината, а и те не могат да спрат кои знае колко от нея!

_________________
REAl CARS - REAL LIFE>>> FIAT BRAVO 1.6/16V DOHC 182A4.000 103H.P.+ / 1997


Пон Окт 20, 2008 9:37 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 1:50 am
Мнения: 124
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
Хахах,мерси много колега,но това не е моето типо,а просто едно типо,което намерих в нета-пуснах снимката,за да изкажете мнение за вида.
Иначе на моето се отказав да му ги слагам на фаровете и си направих едни мънички зад решетката - яко стои.
Ако има интерес може да пробвам снимки да кача.


Сря Окт 22, 2008 9:12 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:46 am
Мнения: 256
Местоположение: София
UNREAD_POST ////
Ето какво се получи с фаровете на 125циата! Но още не съм ги монтирал... Няма време да му се незнае! После още снимки! Начина на изготвянв вече съм го казал ;)


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
REAl CARS - REAL LIFE>>> FIAT BRAVO 1.6/16V DOHC 182A4.000 103H.P.+ / 1997


Чет Окт 23, 2008 9:26 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:46 am
Мнения: 256
Местоположение: София
UNREAD_POST /////
Ще има и веждички за това съм наложил да се види как ще изглежда!

_________________
REAl CARS - REAL LIFE>>> FIAT BRAVO 1.6/16V DOHC 182A4.000 103H.P.+ / 1997


Чет Окт 23, 2008 9:29 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 1:50 am
Мнения: 124
Местоположение: Пловдив
UNREAD_POST 
Добре е,но диодите не осветяват както трябва цялата окръжност,при мен също е така,а на Бравото ти изглеждат по-готино,но ще видим като дадеш снимки с монтирани фарове ;)
Гледам иначе,че продават друг тип ангелчета с подобно на луминисцентна лампа действие,които уж по-силно светели,ама онова вече не можем да си го направим Yellow_Flash_Colorz_PDT_01


Чет Окт 23, 2008 12:21 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2007 2:46 am
Мнения: 256
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Да защото бравото е с по-малки окръжности Yellow_Flash_Colorz_PDT_02

_________________
REAl CARS - REAL LIFE>>> FIAT BRAVO 1.6/16V DOHC 182A4.000 103H.P.+ / 1997


Чет Окт 23, 2008 1:56 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 17, 2008 11:07 am
Мнения: 15
Местоположение: Враца
UNREAD_POST 
Здравейте ! Имам Фиат Браво от известно време. Млад шофьор съм и тези глезотийки много ми харесват! Но само ме интересува ,фаровете на моето Браво не са кръгли .. Бият ми на трапецовидни .. ако се сложи Ейнджъл Айс , няма ли да пречи на къси , на дълги светлини .. !?! Иначе много добри резултати сте получили от слагането им ... Много красиво е така ! Благодаря предварително Yellow_Flash_Colorz_PDT_08


Пон Ное 17, 2008 8:57 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 60 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg