Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:58 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
За потенциометъра на дросела. 
Автор Съобщение
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 01, 2005 11:54 am
Мнения: 390
Местоположение: Пловдив 04 Северен
UNREAD_POST За потенциометъра на дросела.
В книгата "Ремонт и поддръжка на Фиат Типо-Темпра" показват този потенциометър да подава 0,5 Ома на празен ход. Обаче нещо много се вдигат оборотите. Абе с две думи не вярвам на тези показатели. Освен това си ги знаем швейцарките, че каквото и да барнеш да правиш все ще намериш разлики с останалите Типа. Знае ли някой реалните показания на потенциометъра на празен ход? Според мен както го усетих е някъде между 0,3-0,38 Ома.

_________________
<<149C2.046>><<MOMO Pack>>


Вто Май 31, 2005 10:49 am
Профил
UNREAD_POST Re: За потенциометъра на дросела.
BlueStorm написа:
В книгата "Ремонт и поддръжка на Фиат Типо-Темпра" показват този потенциометър да подава 0,5 Ома на празен ход. Обаче нещо много се вдигат оборотите. Абе с две думи не вярвам на тези показатели. Освен това си ги знаем швейцарките, че каквото и да барнеш да правиш все ще намериш разлики с останалите Типа. Знае ли някой реалните показания на потенциометъра на празен ход? Според мен както го усетих е някъде между 0,3-0,38 Ома.


Данните пасват с тези от Workshop CD. А ти искаш ли да ми пуснеш едно ЛС с обяснение какво и е на колата ти? Няма смисъл да проверяваш всичко. Аз така се рових като муха без глава преди да я накарам да върви, но вече имам нужния опит.


Вто Май 31, 2005 11:08 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg