Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:56 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Проблем с профила ми. 
Автор Съобщение
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 11:55 am
Мнения: 757
Местоположение: София, кв. Овча Купел
UNREAD_POST Проблем с профила ми.
Днес като си обновявах профила и искам да си сменя аватара ми, ми даде някаква грешка и в момента нямам аватарче.

Warning: Unable to create './images/avatars/214521281245297cc43a992.jpg': Permission denied in /srv/www/www.fiat-bg.com/forum/includes/usercp_avatar.php on line 241

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /srv/www/www.fiat-bg.com/forum/includes/usercp_avatar.php:241) in /srv/www/www.fiat-bg.com/forum/includes/page_header.php on line 567

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /srv/www/www.fiat-bg.com/forum/includes/usercp_avatar.php:241) in /srv/www/www.fiat-bg.com/forum/includes/page_header.php on line 569

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /srv/www/www.fiat-bg.com/forum/includes/usercp_avatar.php:241) in /srv/www/www.fiat-bg.com/forum/includes/page_header.php on line 570.

Това беше съобщението което ми изкара!

_________________
839А5.000 - 135hp - Лукс до безкрай - Либра '00
176A5.000 - 72hp - "Пупи е върха" - Пунто '95
Х 182В4.000 - 105hp - хубава печка - Брава '99
Х 834B2.000 - 150hp - "лошият" Капоне - Х Тема '90
Х 159A3.046 - 78hp - елегантната АЯ - Типо '92
Х 146А.000 - 45hp - Панда '85


Пон Окт 09, 2006 1:35 am
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 11:04 am
Мнения: 567
Местоположение: Карлово
UNREAD_POST 
В този ред на мисли мога ли да попитам защо няма опцията за качване на снимки след натискане на бутон "отговор"
Не мога да кача нито една снимка, а може и аз да не довиждам нещо за това моля за помощ!

_________________
COUPE pinin farina 2.0 16V


Пон Окт 09, 2006 8:36 am
Профил
UNREAD_POST 
val_mcrae написа:
В този ред на мисли мога ли да попитам защо няма опцията за качване на снимки след натискане на бутон "отговор"
Не мога да кача нито една снимка, а може и аз да не довиждам нещо за това моля за помощ!

В прозореца за отговор има опцията Add attachment, точно над бутона "Прати" за целта е нужно да избереш
картинка от бутона Browse също малко по-нагоре.


Пон Окт 09, 2006 10:00 am
UNREAD_POST Re: Проблем с профила ми.
BO написа:
Днес като си обновявах профила и искам да си сменя аватара ми, ми даде някаква грешка и в момента нямам аватарче.

Warning: Unable to create './images/avatars/214521281245297cc43a992.jpg': Permission denied in /srv/www/www.fiat-bg.com/forum/includes/usercp_avatar.php on line 241

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /srv/www/www.fiat-bg.com/forum/includes/usercp_avatar.php:241) in /srv/www/www.fiat-bg.com/forum/includes/page_header.php on line 567

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /srv/www/www.fiat-bg.com/forum/includes/usercp_avatar.php:241) in /srv/www/www.fiat-bg.com/forum/includes/page_header.php on line 569

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /srv/www/www.fiat-bg.com/forum/includes/usercp_avatar.php:241) in /srv/www/www.fiat-bg.com/forum/includes/page_header.php on line 570.

Това беше съобщението което ми изкара!


В момента имаш аватар. Означава ли това, че си се справил с проблема.


Пон Окт 09, 2006 10:00 am
UNREAD_POST 
Както знаете в Събота преместихме форума на нов сървър. При копирането на папката на форума бяха зададени другия права за достъп до файловете и това обърка възможността за качване на аватари и снимки. Проблемите са отстранени. Моля за бъдещи такива и/или други нередности да уведомите своевременно някой от администраторите.


Пон Окт 09, 2006 10:00 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg