Дата и час: Пон Апр 29, 2024 7:28 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Предложение до Администраторите на форума 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 4:14 pm
Мнения: 311
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST Предложение до Администраторите на форума
Напоследък забелязвам регистриране на потребители с почти еднакви никове. Особенно такива има като моя. Аз съм си регистрирал ника Punto SX преди повече от година. След мен се регистрира колега с ник Punto S. Въпреки че е близък добре. Но днес вече гледам че има регнат потребител PuntoSX, което абсолютно като моя ник без интервала. Има ли начин да се ограничи това съвпадение - примерно при напълно съвпадение на буквите независимо от интервалите и чертичките и дали с главни или малки букви да не се приема. Въпреки че ми се струва нереално това което искам все пак да попитам.

Ако не бих искал да си сменя ника и да ми се прехвърлят мненията на новия/смятам че е възможно/. :wink:

_________________
Punto SX 1.1 55


Сря Сеп 27, 2006 11:42 am
Профил
UNREAD_POST 
Абсолютно правилно, даже колегата вече е постнал питане.Нека ако някой от админите чете в момента да го помоли да направи нещо.. все пак още е на 2 мнения!


Сря Сеп 27, 2006 11:56 am
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Сря Май 03, 2006 3:48 pm
Мнения: 844
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Това е кофти бе хора разбирам го колегата че може да станат обърквания ама ... знаеш колко хора има дето искат да се регистрират ФИАТ примерно :) няма начин просто да се избегне това!

_________________
Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.
бръм -м


Сря Сеп 27, 2006 1:37 pm
Профил WWW
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 4:14 pm
Мнения: 311
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
rustson написа:
Това е кофти бе хора разбирам го колегата че може да станат обърквания ама ... знаеш колко хора има дето искат да се регистрират ФИАТ примерно :) няма начин просто да се избегне това!


E какво значи искат. Ок искат - все едно аз да искам да регистрирам регистриран вече домейн. Просто трябва да се сложи едно ограничение при пълно съвпадение на символите да не се приема регистрацията.

Пак казвам щом не е възможно - аз ще си сменя ника. Но смятам че мненията ми поне могат да се прехвърлят.

_________________
Punto SX 1.1 55


Сря Сеп 27, 2006 1:46 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колега, моля те изчакай малко! Наистина е неприятно. И на мен ми направи впечатление.
Пуснал съм лично съобщение на колегата. Ще се консултирам и за предложеното от теб - дали може да стане.


Сря Сеп 27, 2006 1:56 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Сря Май 03, 2006 3:48 pm
Мнения: 844
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Punto SX написа:
rustson написа:
Това е кофти бе хора разбирам го колегата че може да станат обърквания ама ... знаеш колко хора има дето искат да се регистрират ФИАТ примерно :) няма начин просто да се избегне това!


E какво значи искат. Ок искат - все едно аз да искам да регистрирам регистриран вече домейн. Просто трябва да се сложи едно ограничение при пълно съвпадение на символите да не се приема регистрацията.

Пак казвам щом не е възможно - аз ще си сменя ника. Но смятам че мненията ми поне могат да се прехвърлят.

Това което искам да кажа че и двете не са възможни! Мненията ти не може да се прехвърлят! И няма начин (лесен) да се сравняват имената на потребителите при регистрация!

_________________
Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.
бръм -м


Сря Сеп 27, 2006 1:57 pm
Профил WWW
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Сря Май 03, 2006 3:48 pm
Мнения: 844
Местоположение: София
UNREAD_POST 
А за домейните :

Цитат:
все едно аз да искам да регистрирам регистриран вече домейн


http://fiatbg.com/
http://fiat-bg.com/

последния го знаеш!

_________________
Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.
бръм -м


Сря Сеп 27, 2006 1:58 pm
Профил WWW
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
rustson написа:
Punto SX написа:
rustson написа:
Това е кофти бе хора разбирам го колегата че може да станат обърквания ама ... знаеш колко хора има дето искат да се регистрират ФИАТ примерно :) няма начин просто да се избегне това!


E какво значи искат. Ок искат - все едно аз да искам да регистрирам регистриран вече домейн. Просто трябва да се сложи едно ограничение при пълно съвпадение на символите да не се приема регистрацията.

Пак казвам щом не е възможно - аз ще си сменя ника. Но смятам че мненията ми поне могат да се прехвърлят.

Това което искам да кажа че и двете не са възможни! Мненията ти не може да се прехвърлят! И няма начин (лесен) да се сравняват имената на потребителите при регистрация!

хахаха, направо ме уби :) Напълно възможно и супер лесно е да си смени ника без да си губи мнения ... Или някой админ му го сменя, или същоия този админ позволява смяната на потр. имена и той си го сменя ... 1 е по-удачно ест. :)...

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Сря Сеп 27, 2006 6:43 pm
Профил ICQ
Кара детска количка
Кара детска количка

Регистриран на: Сря Сеп 27, 2006 10:49 am
Мнения: 14
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Извинявам се на колегата за грешката с ника ще направя каквото мога


Сря Сеп 27, 2006 10:38 pm
Профил
UNREAD_POST 
Всеки админ би могъл да смени ника на потребител запазвайки мненията му. По-трудно е да се направи проверката дали ника не е подобен на някой. Там вече си се иска PHP специалист.


Чет Сеп 28, 2006 12:38 am
UNREAD_POST 
Колегата с ника без интервал пожела зда му сменя ника на DEMON, но той е вече зает.
Очаквам ново включване...


Чет Сеп 28, 2006 11:10 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 10:00 am
Мнения: 145
Местоположение: София
UNREAD_POST 
kiler_4o написа:
и двете не са възможни!

като чуя това или нещо от сорта "не става, не може" и се сещам за шефа който казва винаги при такъв случай "не може не може" :D

_________________
Audi 1.8S


Чет Сеп 28, 2006 12:23 pm
Профил ICQ
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Сря Май 03, 2006 3:48 pm
Мнения: 844
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Аз се сещам за друга: "пусни го под одъра пък то само ши се качи отгоре му" :|

_________________
Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.
бръм -м


Чет Сеп 28, 2006 1:33 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
Готово! Колегата PuntoSX без интервал вече е с ник PuntoDEMON по негова
молба и по молба на колегата на колегата Punto SX с интервал! :wink:


Пет Сеп 29, 2006 9:03 am
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
lllubo написа:
kiler_4o написа:
и двете не са възможни!

като чуя това или нещо от сорта "не става, не може" и се сещам за шефа който казва винаги при такъв случай "не може не може" :D

Еееей !!! Това не го казах аз !!! аз го цитирах и даже виж какво казах:
"хахаха, направо ме уби Напълно възможно и супер лесно е да си смени ника без да си губи мнения ... Или някой админ му го сменя, или същия този админ позволява смяната на потр. имена и той си го сменя ... 1 е по-удачно ест. ... "

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Пет Сеп 29, 2006 3:21 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg