Дата и час: Пон Апр 29, 2024 9:01 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Вие деца не сте ли били ??? 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 4:56 pm
Мнения: 70
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST Вие деца не сте ли били ???
Голяма цигания, голяма глупавиния!!!

Деца не сте ли били?

Навремето (1997-1999) година в IRC съм виждал подобни истории на вашата.
-"Този канал е моя."
-"Е, аз пък ще си направя същия, ама с една буква разлика."

Много неприятно ми е да взимам страна в безумния ви спор.
Досега винаги съм се старал да помогна когато и както мога, и да не взимам страна в бебешките ви спорове. Я се дръжте като големи мъже !
Я се вземете в ръце - и едните и другите !!!

Тук трябва да сме "Обедидени от една обща страст", а не "Разединени от желанието си да бъдем модератори."

На който му се иска да управлява, да си сяда на гъза и да учи и да работи. Рано или късно, ще има какво да управлява.


Бунтовниците, стига сте завиждали на Митко за това че има форум.
Митко, вземи да прехвърлиш сайта на дружеството или на юридическото лице дето го създадохте. И там решавайте кой какви права ще има.

Предпоследно, да направи сайт всеки може (даже и тия с леви ръце го правят).

Бунтовниците, купете си барем домейн (гледам че зоната fiatbg.com е заета вече, ама fiat-bg.org например е свободен.) Като не можете да правите дизайн, платете на някой.
Митко, реши проблема с хостинга (не ща да гледам реклами на зали, предпочитам да дам 5 лв от джоба си за хостинг), реши проблема с дизайна (пак същото за 5-те лева. Един свестен дизайн струва 300-500 лева).

Последно, направете си една среща (бунтовници и Митко) и решете нещата в полза на този сайт.

Заедно можем повече бе деца.

С пожелание да се вземете в ръце (и едните и другите)
Пламен

_________________
Analog Man
3D Stilo 1.9 MultiJet
Skype: p.kolev, ICQ: 14253176, MSN:p_kolev@hotmail.com


Съб Сеп 23, 2006 4:00 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
хоста митко кога го оправи
колко предложения имаше
това че засега другия форум(на около 30часа) не е хостнат не означава нищо
този тук се чакаше 2 години
та по дизайна се работи,каквото трябва ще си го платим

не е това кой да бъде "DJ" и кой не а дотова отношението на тукашния админ към потребителите

в другия форум има тема кой да бъде админ,мод и т.н. тука никога не е имало
ако там потребителите гласуват за нещо то така ще бъде а не обратното


Съб Сеп 23, 2006 4:08 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 4:56 pm
Мнения: 70
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
pugsy написа:
хоста митко кога го оправи
колко предложения имаше
това че засега другия форум(на около 30часа) не е хостнат не означава нищо
този тук се чакаше 2 години
та по дизайна се работи,каквото трябва ще си го платим

не е това кой да бъде "DJ" и кой не а дотова отношението на тукашния админ към потребителите

в другия форум има тема кой да бъде админ,мод и т.н. тука никога не е имало
ако там потребителите гласуват за нещо то така ще бъде а не обратното


Ти си един от бунтовниците. Или поне така си мисля ;)

Идеята ми, ако добре си чел, е да се вземеш в ръце, да помислиш какво правиш и да вземеш решение.
Най-доброто което може да се направи, според мен, е да седнете с Митко и да се разберете кой какво и защо.
Аз съм потребител. Не ща да съм модератор. Не ща да управлявам. Имам си и какво да модерирам и какво да управлявам. Мерси. Искам да имам приятно място където да си говоря за фиат и за фиат-момичета (момичета, нищо лично, просто съм мъж. Вие вероятно си говорите за фиат-мъже :) ). Вие като Бунтовници, и Митко като управление, до сега сте се занимавали с този сайт. Моето мнение за това какво сте правили досега, няма значение.
Но, ако искате мнението на един потребител на този сайт - съберете си енергията на едно място.
Ако искате помощ - потърсете. Един от първите които писа в този сайт, бях аз - с предложение за хостинг и място. Един от първите който писа, след като видя платената технология на сайта, пак бях аз. Това, че не съм потърсен, може само да ме радва - и без това имам доста работа. Но, няма да откажа помощ. Ама това да правите панаир пред толкоз народ - не Ви отива. И хич не ми се защитавайте. Просто спрете тази цялата простотия.

_________________
Analog Man
3D Stilo 1.9 MultiJet
Skype: p.kolev, ICQ: 14253176, MSN:p_kolev@hotmail.com


Съб Сеп 23, 2006 4:14 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
оп не е простотия
не е и панаир
просто ни писна някой само да се гаври
тук постоянно се трият мнения,жълти картони ??? за кво ми ги е сложил оди го питай

вчера едно,утре друго
спря форума,после видя че сме направили нов защото ТОЙ каза,че няма да има повече форум и го пусна-е на това е панаир


Съб Сеп 23, 2006 4:18 pm
UNREAD_POST 
p_kolev написа:
pugsy написа:
хоста митко кога го оправи
колко предложения имаше
това че засега другия форум(на около 30часа) не е хостнат не означава нищо
този тук се чакаше 2 години
та по дизайна се работи,каквото трябва ще си го платим

не е това кой да бъде "DJ" и кой не а дотова отношението на тукашния админ към потребителите

в другия форум има тема кой да бъде админ,мод и т.н. тука никога не е имало
ако там потребителите гласуват за нещо то така ще бъде а не обратното


Ти си един от бунтовниците. Или поне така си мисля ;)

Идеята ми, ако добре си чел, е да се вземеш в ръце, да помислиш какво правиш и да вземеш решение.
Най-доброто което може да се направи, според мен, е да седнете с Митко и да се разберете кой какво и защо.
Аз съм потребител. Не ща да съм модератор. Не ща да управлявам. Имам си и какво да модерирам и какво да управлявам. Мерси. Искам да имам приятно място където да си говоря за фиат и за фиат-момичета (момичета, нищо лично, просто съм мъж. Вие вероятно си говорите за фиат-мъже :) ). Вие като Бунтовници, и Митко като управление, до сега сте се занимавали с този сайт. Моето мнение за това какво сте правили досега, няма значение.
Но, ако искате мнението на един потребител на този сайт - съберете си енергията на едно място.
Ако искате помощ - потърсете. Един от първите които писа в този сайт, бях аз - с предложение за хостинг и място. Един от първите който писа, след като видя платената технология на сайта, пак бях аз. Това, че не съм потърсен, може само да ме радва - и без това имам доста работа. Но, няма да откажа помощ. Ама това да правите панаир пред толкоз народ - не Ви отива. И хич не ми се защитавайте. Просто спрете тази цялата простотия.

Моето мнение като потребител е че колелото вече се е завъртяло даже е набрало инерция и според мен ще е трудно да бъде спряно ама ще видим ........................


Съб Сеп 23, 2006 4:21 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 4:56 pm
Мнения: 70
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
pugsy написа:
оп не е простотия
не е и панаир
просто ни писна някой само да се гаври
тук постоянно се трият мнения,жълти картони ??? за кво ми ги е сложил оди го питай

вчера едно,утре друго
спря форума,после видя че сме направили нов защото ТОЙ каза,че няма да има повече форум и го пусна-е на това е панаир


Уфф. Ама що реагирате като деца бе ???
Ми натиснете да се прехвърли регистрацията на юридическото лице. Участвайте активно в управлението на зоната (сайт, форум, пощи). Питайте как се прави.

Вашата реакция е още по-детска. Всеки може да си регистрира форум.
Ако ще правите революция, правете я с повече кръв ;). Купете си зона, направете дизайн, направете сайт, направете хубав истински форум. Иначе и Бунтовници и Митко сте като деца.

Взимайте се в ръце.
Ние, потребителите искаме сайт.
Може и малко екшън от време на време, ама не спирайте телевизора ;)

_________________
Analog Man
3D Stilo 1.9 MultiJet
Skype: p.kolev, ICQ: 14253176, MSN:p_kolev@hotmail.com


Съб Сеп 23, 2006 4:22 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
не става всичко с едно щракане на пръсти
както казах форума ена около 30часа,в процес на изграждане и няма да стане за 2 години,аза много по малко


Съб Сеп 23, 2006 4:24 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:48 am
Мнения: 2021
Местоположение: София 10
UNREAD_POST нищо няма да постигнете като сте направили втори форум
Нищо няма да постигнете като сте направили втори форум
само излагате марката FIAT
всеки не може да е първи за каквото се бориш
и ти няма да си пред теб ще има и други
по добре си смени Марката на колата

_________________
За PUNTO http://ftp.fiat-club.org.ua/
и FIAT http://fiat.comnet.bg/
Купе http://www.polak.ch/coupemanual/
http://ftp.fiat-club.org.ua/Manuals/
http://instrukcje.fiat.pl/index.php/listing/fiat


Съб Сеп 23, 2006 4:37 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
ццц
не ми казай да си сменям марката-това аз си го решавам
както и сам си решавам дали искам да направя форум за потребители,а не за мен

много си сигурен,че няма да го бъде брехх "баба ванга"


Съб Сеп 23, 2006 4:54 pm
UNREAD_POST Re: Вие деца не сте ли били ???
p_kolev написа:
Бунтовниците, купете си барем домейн (гледам че зоната fiatbg.com е заета вече, ама fiat-bg.org например е свободен.) Като не можете да правите дизайн, платете на някой.
Митко, реши проблема с хостинга (не ща да гледам реклами на зали, предпочитам да дам 5 лв от джоба си за хостинг), реши проблема с дизайна (пак същото за 5-те лева. Един свестен дизайн струва 300-500 лева).


Е на тва много се смех ...


Съб Сеп 23, 2006 4:58 pm
UNREAD_POST 
Е добре де p.kolev ти сам каза,че "този форум е на митко",аз мисля,че един форум трябва да е на потребителите,не на амина не мислиш ли? А относно смяната на марката без коментар :evil:


Съб Сеп 23, 2006 5:23 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 03, 2004 4:56 pm
Мнения: 70
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
Abarth. написа:
Е добре де p.kolev ти сам каза,че "този форум е на митко",аз мисля,че един форум трябва да е на потребителите,не на амина не мислиш ли? А относно смяната на марката без коментар :evil:


Защо четеш само това. Първото нещо което съм посъветвал Митко, е да предаде форума на юридическото лице. На този клуб, дето се направи и регистрира. Там си има управителен съвет или дедазнам какво, които могат да вземат решения.

_________________
Analog Man
3D Stilo 1.9 MultiJet
Skype: p.kolev, ICQ: 14253176, MSN:p_kolev@hotmail.com


Съб Сеп 23, 2006 6:38 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
p_kolev написа:
Abarth. написа:
Е добре де p.kolev ти сам каза,че "този форум е на митко",аз мисля,че един форум трябва да е на потребителите,не на амина не мислиш ли? А относно смяната на марката без коментар :evil:


. На този клуб, дето се направи и регистрира. Там си има управителен съвет или дедазнам какво, които могат да вземат решения.

Форума вчера беше официално закрит после изненадващо открит отново /това е факт/, а тези хора от управителния съвет изобщо не взеха отношение по въпроса а си мисля че беше редно. Не е ясно и какво става с членовете на клуба те също мълчат сигурно не знаят .Клуба продължава ли да съществува да не е закрит :?: :?: :?:


Съб Сеп 23, 2006 6:57 pm
UNREAD_POST 
Засега сме само зрители. Малко вулгарно, но гледаме сеир и чакаме да се разберете. Както каза и p.kolev, ние потребителите искаме работещ сайт и форум. Не искаме да се конфронтираме с никого, както не ние приятно да ви гледаме как се конфронтирате.
Така че според мен е най-правилно предложението на p.kolev - нека си остане само този форум, пък Митко да помисли дали му се занимава, и ако решението му е "не" - да отстъпи управлението на сайта, форума и клуба на някой друг.

P.S. Иначе трябва да си отлепяме стикерите от колите и да правим нови :)


Съб Сеп 23, 2006 7:05 pm
UNREAD_POST 
кви революции съм изстървал..........

пък то да беше гроздобер кат гроздобер....

добре че поне виното направих....


Вто Окт 03, 2006 12:09 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg