Дата и час: Вто Апр 30, 2024 8:35 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
КАКВО Е FIAT-BG ФОРУМ ЗА МЕН ? 
Автор Съобщение
Кара велосипед
Кара велосипед

Регистриран на: Пет Май 19, 2006 3:07 pm
Мнения: 20
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Аз от съвсем скоро съм Фиат фенка (зарибиха ме приятеля ми и семейството му) и въпреки, че не съм активен участник в дискусиите, с голям интерес чета всичко, което се пише. Не разбирам много от коли, но следя и някои от техническите дискусии, тъй като определено може да се научи много от тях. Така че, всеки ден проверявам какво се случва ... има тръпка, определено :) Поздравления на организаторите, найстина интелигентен и полезен форум!


Пет Юни 02, 2006 5:15 pm
Профил
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
И аз съм така ... Още като се прибера - веднага сядам на компютъра и отварям форума ... Това е първия форум, в който влизам толкова редовно и заинтересовано ... :)

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Пет Юни 02, 2006 7:06 pm
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 3:33 pm
Мнения: 1330
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
мен също ме кефи форума и в нас ли съм винаги съм онлайн. обаче в последно време 1 нещо много ме дразни- аз винаги, когато мога /знам/ как да помогна на някого го правя, независимо например, че преди 1 ден съм писал същото, абе гледам да помагам. обаче от известно време насам забелязвам, че нещо активните хора не се включват. пуснах 2-3 теми, сериозни за консултации и не получавам абсолютни никакви отговори с дни. при положение, че карам една от най-масовите коли тук във форума-типо/темпра. това почва да ме дразни все повече, в крайна сметка освен да помагам искам да ми бъде помогнато, когато имам нужда. не са някакви въпроси за сувалки. както и да е, иначе много ме кефи добрия тон, толкова ми е писнало по другите форуми от караници, а тук хората са интелигентни. напазарувал съм няколко неща от форума и не съм сбъркал не само като качество, но и като цена.


Пон Юни 19, 2006 10:25 am
Профил
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 04, 2006 8:50 pm
Мнения: 908
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
Не съм от най-отдавнашните членове тук, но форумът ме кефи, има много полезна информация за моето Типо, а и хората са много възпитани-спазва се добрия тон.Единствено на срещите не идвам, щото никой не познавам и ми е тъпо да се изтъпанча ей така, но иначе форумът си го посещавам редовно-това ми е постинг 150 някъде(за 3 месеца и нещо-голяма уста имам,а? :mrgreen: )Надявам се и другите членове на форума да го намират за полезен.

_________________
N.Y. State of Mind


Сря Юни 21, 2006 3:48 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 05, 2004 1:32 am
Мнения: 570
Местоположение: Обект 9
UNREAD_POST 
Цитат:
и ми е тъпо да се изтъпанча ей така,

Смятам, че точно това трябва да направиш :wink: :)

_________________
146E e 188
www.fiat-uno.org/


Нед Юни 25, 2006 2:54 am
Профил WWW
UNREAD_POST 
Аз също редовно посещавам редовно форума!Много ценя хората тук, защото виждам, че са интелигентни и отзивчиви.Това са две изключително важни човешки качества!!!Като си пусна РС то неизменно първо влизам във форумите на Lancia i Fiat, защото чрез тях виждам, че за България все още има някаква надежда-а именно-останали са свестни и трезви хора!!! 8)

П.П.-Дано не се разсърдите, че си казвам мнението тук при условие, че карам Lancia, но за мен това няма никакво значение, защото според мен и двете марки имат страшно много общо (то си е така) помежду си...просто са като роднини :D


Нед Юни 25, 2006 11:42 am
Фиат идол
Фиат идол

Регистриран на: Пет Юни 03, 2005 3:33 pm
Мнения: 1330
Местоположение: София/Добрич
UNREAD_POST 
абе до 1 време е интересно ама после виждаш, че повечето разбират само от глупости- как да си сменят крушката, с колко да карат до морето да не се счупи фиата или какви стелки да си сложат. малко са разбиращите


Пет Юли 28, 2006 7:38 pm
Профил
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
pakumba написа:
абе до 1 време е интересно ама после виждаш, че повечето разбират само от глупости- как да си сменят крушката, с колко да карат до морето да не се счупи фиата или какви стелки да си сложат. малко са разбиращите


ами ... разбирачии всякакви ....
да не ти пука ... чети "ОБЩИ ПРИКАЗКИ" там е истината :mrgreen: :36_2_33: :sex: :grandpa: :36_2_49: :36_2_48: :36_2_46: :36_2_41: :36_4_3: :yahoo lol: :yahoo lol: :yahoo lol: :baby: :baby: :baby:

п.п. мале че пост сътворих .... веднага загрижения администратор да вземе да го изтрие ..... :flush:

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Пет Юли 28, 2006 11:51 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
На мен също ми харесва форума и прекарвам часове на ред в него ама последно време повечето хора май само четат а не пишат сигурно се страхуват някои модератор да не им направи забележка. Става ми скучно вече ето в момента има само 5-6 посетители.
Бъдете по активни форума не е само за четене !!!!


Чет Авг 24, 2006 8:45 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg