Дата и час: Вто Юни 04, 2024 9:00 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Защо няма снимки и инфо(куб.коне) на моделите фиат? 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Защо няма снимки и инфо(куб.коне) на моделите фиат?
Колеги нещо аз ли немога да ги намеря или въобще ги няма?Ако ги няма защо не се направи един такъв раздел-снимки,модели произвеждани и т.н!Оня ден исках да видя спецификация на пунто 2 и няма нищо за него или поне(пак го казжам)аз не намерих.Може би много хора са търсили инфо и снимки за модели но.....няма-ако греша някъде ме поправете колеги.


Съб Сеп 02, 2006 11:44 am
UNREAD_POST Re: Защо няма снимки и инфо(куб.коне) на моделите фиат?
puntotras написа:
Колеги нещо аз ли немога да ги намеря или въобще ги няма?Ако ги няма защо не се направи един такъв раздел-снимки,модели произвеждани и т.н!Оня ден исках да видя спецификация на пунто 2 и няма нищо за него или поне(пак го казжам)аз не намерих.Може би много хора са търсили инфо и снимки за модели но.....няма-ако греша някъде ме поправете колеги.


Рaздела се прави в www.fiat-bg.com, но нямам пълна онформация за моделите.


Съб Сеп 02, 2006 11:53 am
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST Re: Защо няма снимки и инфо(куб.коне) на моделите фиат?
Mitko написа:
puntotras написа:
Колеги нещо аз ли немога да ги намеря или въобще ги няма?Ако ги няма защо не се направи един такъв раздел-снимки,модели произвеждани и т.н!Оня ден исках да видя спецификация на пунто 2 и няма нищо за него или поне(пак го казжам)аз не намерих.Може би много хора са търсили инфо и снимки за модели но.....няма-ако греша някъде ме поправете колеги.


Рaздела се прави в www.fiat-bg.com, но нямам пълна онформация за моделите.

/offtopic: не пиши запетаите плътно до линковете, понеже не работят така :) //
а по темата: Ами аз също им бях обещал да намеря инфо за чинкуечентото и да им го предоставя, но бях забравил, благодаря за припомнянето :)

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Съб Сеп 02, 2006 12:11 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Да раздела го видях и аз но няма нищо подробно-затова попитах няма ли начин да се създаде страница с описание на моделите придружени с снимки-мисля че е трудоемка задача,но ще е много полезна за хора който никога не са имали фиат да разгледат по така детайлно за какво става на въпрос със снимки, коне, предлагани модели, ограничени серий -все в тоя ред на мисли - ако ние можем да помогнем с нещо ще го направим!


Съб Сеп 02, 2006 8:03 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg