Дата и час: Нед Апр 28, 2024 9:01 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Наложеният БАН на ivo 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Наложеният БАН на ivo
Никога и с нищо не съм желал да заставам срещу юзърите във този форум, всички тук сме едно малко отворено мини общество, което е обединено от една обща страст. Най-малко съм желал точно тук да се случват кавги, лични съревнования, заяждания и прочее. Знам много добре /или разбирам/ кой е Иво и с каква идея и желание е организирал една от най-големите "окръжни ФИАТ-общности", но не мога да приема факта, че 95% от мненията на този човек са винаги в основата на заяждане, опозиция, скептицизъм и без капчица градивност. Иво е бил модератор предложен от мен. Дори лично аз предложих Иво за администратор на форума. Малко по късно той злоупотреби с администраторските права и те бяха свалени. ЩЕ ВЪЗСТАНОВЯ правата на Иво тук, но имам една огромна и лична молба. Нека спрат тези заяждания, тези негативни постове, тази скрита и безпринципна критика. Не ми е много приятно един от най-отявлените привърженици на марката, клуба и форума да няма права тук, но при подобни бъдещи изказвания в стил безпринципно заяждане, мисля че въпроса за мен ще приключи за винаги и то без никакъв коментар.....


Вто Авг 01, 2006 12:31 pm
UNREAD_POST 
Ивайло (с ник ivo) беше предупреден. Бан-а е окончателен.


Сря Авг 09, 2006 12:05 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg