Дата и час: Вто Юни 04, 2024 6:58 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Как да преименуваме Evergreen? 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Как да преименуваме Evergreen?
Както знаете ние се стараем да запазим форума ни максимално чист от към латиница и чуждици, затова дойде времето на Evergreen :wink: единствена тази тема седи като тупната с това английско наименование! Ето защо очаквам вашите интересни решения затова как да прекръстим на български темата :)


Пет Яну 20, 2006 12:24 pm
UNREAD_POST Re: Как да преименуваме Evergreen?
blondy_driver написа:
Както знаете ние се стараем да запазим форума ни максимално чист от към латиница и чуждици, затова дойде времето на Evergreen :wink: единствена тази тема седи като тупната с това английско наименование! Ето защо очаквам вашите интересни решения затова как да прекръстим на български темата :)


Идеята е тази тема да се обособи като "Опит по ремонта" или "Практически опит". В нея ще се местят теми от "Консултации" с проблеми и тяхното решение. Също в тази тема ще бъдат всякакви справочни данни, като схеми и технически параметри за даден автомобил.


Пет Яну 20, 2006 12:28 pm
UNREAD_POST 
Предлагам темата да се казва "Проверени истини" или "Изпитани методи" или и двете заедно с едно"и" помежду.
Друго възможно заглавие "Не слушай Старило, а Патило!", :D или по-добре "Препатили, та знаят".
Също така "Доказани истини, начини, методи и т.н.".
А пък ако има и справочни данни и технически характеристики мисля, че нещата ще се разводнят и
ще стане голяма мешавица. По-добре ми се струва данните и характеристиките да са отделно.


Последна промяна kiro_of_the_day на Пет Яну 20, 2006 6:12 pm, променена общо 1 път



Пет Яну 20, 2006 6:00 pm
UNREAD_POST 
Прав си, че може би техн. параметри трябва да са отделно. Днес след разговор с колегата Петър Пешев се роди още една идея. Рубрика в която да вписваме специализираните инструменти, които всеки притежава и дали би искал да окаже помощ по ремонт на някой автомобил.


Пет Яну 20, 2006 6:03 pm
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:34 pm
Мнения: 743
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST 
Моята номинация: "Често задавани въпроси, технически параметри, съвети и т.н"

_________________
Alfa 156 SW 2.4 JTD
Fiat Brava 1.6 16V
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
www.locksmith-bg.com


Пон Яну 23, 2006 6:58 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Аз предлагам темата да се казва "Винаги актуално"


Пон Яну 23, 2006 7:36 pm
UNREAD_POST 
Колегите от "Форум Алфа Ромео" са го кръстили "Технически справочник", което никак не е лошо. Но предложението на Alexius ми се струва най-удачно.


Пон Яну 23, 2006 8:03 pm
UNREAD_POST 
"Актуални съвети при покупки, ремонти, подобрения" - защо според мен точно това съдържа темата, но и "Винаги актуално" не е зле...

Подкрепям също така и да се систематизират част от "консултации" които направо си плачат за там, но дали няма да е зле да се направят подраздели по моделите - напр. Браво/Брава, Типо и т.н., пък да има и един общ подраздел?


Пон Яну 23, 2006 8:45 pm
Фиат маниак
Фиат маниак

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 5:19 am
Мнения: 712
Местоположение: София
UNREAD_POST 
blondy_driver написа:
Аз предлагам темата да се казва "Винаги актуално"


:idea: Точно попадение.. и без това съм свикнал да виждам Евъргрийн :!: Мисля, че директния превод в случая е доста подходящ :mrgreen:

_________________
FIAT Marea


Пон Яну 23, 2006 9:24 pm
Профил
UNREAD_POST 
Какво ще кажете за "Актуално и изпитано" или "Актуално, изпитано, проверено"?


Сря Фев 01, 2006 11:59 am
Фиат маниак
Фиат маниак

Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 7:42 pm
Мнения: 671
Местоположение: Пловдив 04 Северен
UNREAD_POST 
"Челен опит"


Сря Фев 01, 2006 2:15 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 4:11 pm
Мнения: 674
Местоположение: София, Илинден
UNREAD_POST 
Предлагам разделът “Често задавани въпроси, технически параметри и съвети” (бившият Evergreen) да бъде преименуван на “Често задавани въпроси” и в него наистина да се намират само “полезни съвети и решения на често възникващи проблеми”.

Мисля, че допълнението “..., технически параметри и съвети” е подвеждащо и кара мнозина да го бъркат с раздел Консултации. Ами погледнете темите:

- Планка която държи тръбата за бензина под заден десен калник
- нещо за типо 1.9 Тди
- 6 степенна скоростна кутия Фиат Пунто
...


Даже бих предложил в този раздел нови теми да пускат (или местят от други раздели) само модераторите. Отаналите само да пишем в тях, но не и да пускаме нови.

Иначе сега каква точно е разликата между двата раздела?

_________________
FIAT Brava 1.8 16V ELX


Пон Юли 03, 2006 10:24 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Pecho написа:
Предлагам разделът “Често задавани въпроси, технически параметри и съвети” (бившият Evergreen) да бъде преименуван на “Често задавани въпроси” и в него наистина да се намират само “полезни съвети и решения на често възникващи проблеми”.

Мисля, че допълнението “..., технически параметри и съвети” е подвеждащо и кара мнозина да го бъркат с раздел Консултации. Ами погледнете темите:

- Планка която държи тръбата за бензина под заден десен калник
- нещо за типо 1.9 Тди
- 6 степенна скоростна кутия Фиат Пунто
...


Даже бих предложил в този раздел нови теми да пускат (или местят от други раздели) само модераторите. Отаналите само да пишем в тях, но не и да пускаме нови.

Иначе сега каква точно е разликата между двата раздела?


Първоначалната идея на раздела беше да е заключен и в него да се местят намерените решения от "Консултации" или технически параметри на автомобилите. След спор раздела остана отключен. Мисля, че раздела трябва да е достъпен за запис само отмодератори, а другите само да четат.


Пон Юли 03, 2006 11:13 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 4:11 pm
Мнения: 674
Местоположение: София, Илинден
UNREAD_POST 
Ами тогава: Just do it! :wink:

_________________
FIAT Brava 1.8 16V ELX


Вто Юли 04, 2006 12:01 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Аз съм за Технически справочник


Вто Юли 04, 2006 8:58 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg