Дата и час: Пет Апр 19, 2024 1:02 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
смяна местоживеене 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Пон Май 23, 2005 4:18 pm
Мнения: 1403
Местоположение: пловдив
UNREAD_POST смяна местоживеене
абе хора фиат да не се станали спонсори на село АВРЕН та там има толкова почитатели на марката или просто в момента е супер "гъзарско" да си от АВРЕН преди време ако не се лъжа беше взето решение града в който живеем да е изписан на кирилица за по-лесно четене и съответно когато трябва да се окаже помощ на колега да се знае от къде е и да се насочи към някой магазин примерно в неговия град - та въпроса ми е защо доста хора се "преместиха" да живеят в АВРЕН като там магазин за резервни части на фиат сигурно няма и ще трябва да пътуват я до СОФИЯ я до ПЛОВДИВ :mrgreen:

_________________
TEMPRA 1.8 SW.SLX
UNO 1.0 FIRE
Изображение


Чет Яну 05, 2006 2:40 pm
Профил
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 06, 2005 3:12 pm
Мнения: 2046
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST Re: смяна местоживеене
stef написа:
абе хора фиат да не се станали спонсори на село АВРЕН та там има толкова почитатели на марката или просто в момента е супер "гъзарско" да си от АВРЕН преди време ако не се лъжа беше взето решение града в който живеем да е изписан на кирилица за по-лесно четене и съответно когато трябва да се окаже помощ на колега да се знае от къде е и да се насочи към някой магазин примерно в неговия град - та въпроса ми е защо доста хора се "преместиха" да живеят в АВРЕН като там магазин за резервни части на фиат сигурно няма и ще трябва да пътуват я до СОФИЯ я до ПЛОВДИВ :mrgreen:


В Ямбол пък си имаме квартал "Аврен" и аз тези момчета си ги броя за съграждани! Така, че форума " пръщи" от Ямболии :) :) :)

_________________
FIAT-SPORT


Чет Яну 05, 2006 3:03 pm
Профил WWW
Фиат маниак
Фиат маниак

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 5:19 am
Мнения: 712
Местоположение: София
UNREAD_POST 
По default трябваше да е празно.. а сега ако си запиша профила отново (например сложа аватар, подпис и т.н.) ще се запише АВРЕН ако не избера целенасочено София... т.е. за мен това е бъг във форума...

_________________
FIAT Marea


Чет Яну 05, 2006 4:26 pm
Профил
UNREAD_POST 
perlsite написа:
По default трябваше да е празно.. а сега ако си запиша профила отново (например сложа аватар, подпис и т.н.) ще се запише АВРЕН ако не избера целенасочено София... т.е. за мен това е бъг във форума...


Павилно е бъг. Списъка с населените места ми беше пратен готов и се настояваше да го инсталирам. Тази модификация изобщо не беше готова за качване защото при въвеждане е ОК, но при преглеждане не вади вече записания в базата град, а първия от списъка. Тук ми трябва помощ от PHP програмист.


Чет Яну 05, 2006 5:23 pm
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 02, 2005 3:41 pm
Мнения: 677
Местоположение: София 20 Връбница
UNREAD_POST 
Премествам темата в раздел Предложения за форума, където й е мястото.

_________________
Alles in Ordnung


Чет Яну 05, 2006 6:00 pm
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 5:19 am
Мнения: 712
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Mitko написа:
Павилно е бъг. Списъка с населените места ми беше пратен готов и се настояваше да го инсталирам. Тази модификация изобщо не беше готова за качване защото при въвеждане е ОК, но при преглеждане не вади вече записания в базата град, а първия от списъка. Тук ми трябва помощ от PHP програмист.


Искаш да кажеш, че населените места не са в базаданни а само в селекта/html-a/ и за това скрипт-а не може да ги намери и селектва първия, който е по-default?

Кажи с какво да ти помогна?

_________________
FIAT Marea


Пет Яну 06, 2006 5:21 am
Профил
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
perlsite написа:
Кажи с какво да ти помогна?


Сорса на форума е от http://www.phpbb.com/
В страницата за регистрация полете за местоживеене е текстово и след запис то се въвежда в базата данни. Аз пратих на Митко промяна на това поле с списъчно и списъка с градовете. Проблема е следния ... като се отваря страницата с данни за потребителя, след като той вече се е регистрирал - Профил - както пише в менюто - се ползва същата страница като за първоначална регистрация - просто там трябва да се бутне кода - да променя полето на текстово и да взема данни от базата ... но в момента съм зает с дипломата си работа и не мога да седна да го направя .... това е. А има и друго решение - колегите от форума на Ланча са се справили отлично - просто качили са мод за профил на потребитела след регистрация различен от този за регистриране - и там няма проблеми ...

Това е накратко ... ако искаш повече пиши на ICQ-то ... и надявам се ме разбрал ...
Иво

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Пет Яну 06, 2006 9:37 am
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Аз засега живея "никъде",квартала ми го няма(става въпрос за София),а и само София няма и за какво трябваше да се променят тези неща


Пет Яну 06, 2006 11:28 am
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 02, 2005 3:41 pm
Мнения: 677
Местоположение: София 20 Връбница
UNREAD_POST 
Нещата се промениха, защото много хора не въвеждат местожителството си и се предполага, че като видиш "Аврен", ще си направиш труда да избереш от падащото меню собственият си град/село. А ти си прав - Дружба не виждам в списъка - ще трябва да го променим.

_________________
Alles in Ordnung


Пет Яну 06, 2006 11:39 am
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 5:19 am
Мнения: 712
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Даже няма смисъл да се връща пак текстово поле, а по-добр да се избере текущо селектнатия град отново в меню.
Бих предложил да се добавят всички софийски квартали, макар, че това ще значи, че ще трябва всички да си оправят след това профила с точните местоположения.

Аерогарата
Бакърена ф-ка
Банишора
Бели Брези
Беловодски Път
Бенковски
Борово
Ботунец
Бояна
Бункера
Бъкстон
Витоша
Военна Рампа
Враждебна
Враня
Връбница
Гара Искър
Гевгелийски
Гео Милев
Гниляне
Горна Баня
Горубляне
Гоце Делчев
Дианабад
Дим.Миленков
Драгалевци
Дружба 1
Дружба 2
Дървеница
Западен Парк
Захарна Фабрика
Зона Б 18
Зона Б 19
Зона Б 5
Иван Вазов
Изгрев
Изток
Илинден
Илиянци
Килиите
Киноцентър
Княжево
Красна Поляна
Красно Село
Кремиковци
Кръстова Вада
Лагера
Левски
Левски В
Левски Г
Лозенец
Люлин 1
Люлин 10
Люлин 2
Люлин 3
Люлин 4
Люлин 5
Люлин 6
Люлин 7
Люлин 8
Люлин 9
Люлин център
Малашевци
Малинова Долина
Манастирски Ливади
Мед.академия
Младост 1
Младост 1А
Младост 2
Младост 3
Младост 4
Мод.предградие
Мусагеница
Надежда 1
Надежда 2
Надежда 3
Надежда 4
Надежда 5
Надежда 6
Обеля
Обеля 1
Обеля 2
Оборище
Овча Купел
Овча Купел 1
Овча Купел 2
Орландовци
Павлово
Подуяне
Полигона
Разсадника
Редута
Република
Света Троица
Свобода
Сердика
Сеславци
Симеоново
Славия
Слатина
Стефан Караджа
Стрелбище
Студентски Град
Сухата Река
Суходол
Толстой
Требич
Триъгълника
Факултета
Филиповци
Фондови Жилища
Хаджи Димитър
Хиподрума
Хладилника
Христо Ботев
Централна Гара
Център
Челопечене
Чепинци
Яворов

_________________
FIAT Marea


Пет Яну 06, 2006 4:16 pm
Профил
UNREAD_POST 
Zaphod написа:
Нещата се промениха, защото много хора не въвеждат местожителството си и се предполага, че като видиш "Аврен", ще си направиш труда да избереш от падащото меню собственият си град/село. А ти си прав - Дружба не виждам в списъка - ще трябва да го променим.


за сега си сложих София Област (иман нещо такова) :mrgreen:
но очаквам да съм софиянец


Съб Яну 07, 2006 1:29 am
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
Zaphod написа:
Нещата се промениха, защото много хора не въвеждат местожителството си и се предполага, че като видиш "Аврен", ще си направиш труда да избереш от падащото меню собственият си град/село.

Да това ми бе идеята с падащ списък за избор ....
Zaphod написа:
А ти си прав - Дружба не виждам в списъка - щ трябва да го променим.

Разделението на София, Варна и Пловдив не е по квартали а по териториални единици - ЕАКТЕ мисля беше /не ми се търси точно/ това са териториалните единици на които е разделена българия - ползват се примерно по време на избори .... и мисля че е най удачен вариянт особено като гледам списъка с квартали на София дадена от perlsite .... :wink:
perlsite написа:
Даже няма смисъл да се връща пак текстово поле, а по-добр да се избере текущо селектнатия град отново в меню.

Явно клега не си ме разбрал, но здраве да е .... като ми остане време ще го сътворя .... :( :wink:

п.п. намерих било ЕКАТТЕ - http://www.nsi.bg/EKATTE/Pms565.htm и http://www.nsi.bg/EKATTE/Ekatte-i.htm

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Съб Яну 07, 2006 8:07 am
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Zaphod написа:
А ти си прав - Дружба не виждам в списъка - щ трябва да го променим.

Разделението на София, Варна и Пловдив не е по квартали а по териториални единици - ЕАКТЕ мисля беше /не ми се търси точно/ това са териториалните единици на които е разделена българия - ползват се примерно по време на избори .... и мисля че е най удачен вариянт особено като гледам списъка с квартали на София дадена от perlsite .... :wink:

Териториални единици ????? Не е истина просто

По добре да си беше като преди само да е задължително полето при регистрация или да има само градовете в падащото меню и да може след това да се донапише нещо

Като погледна примерно София Искър,някой хора си нямат представа за кои квартали става въпрос,както аз нямам представа кой квартал се намира в ?????(териториална единица ли е общинали е) Триадица


Съб Яну 07, 2006 12:20 pm
Фиат маниак
Фиат маниак

Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 5:19 am
Мнения: 712
Местоположение: София
UNREAD_POST 
...да от линковете териториалните единици са абсурдни... аз също не си намирам точно квартала... поне да пишеше "София" и толкова :roll: Иначе какво да се прави.. много квартали много чудо 8)

_________________
FIAT Marea


Съб Яну 07, 2006 1:54 pm
Профил
UNREAD_POST 
ААААААА, Велинград и Каспичан защо ги няма?!!!!!!!! :(


Нед Яну 08, 2006 1:59 am
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg