Дата и час: Нед Юни 09, 2024 12:22 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 
за подфорумите .. или субфоруми или ... 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2005 2:14 am
Мнения: 100
Местоположение: София
UNREAD_POST за подфорумите .. или субфоруми или ...
няма да пиша предложение за увеличаване а обратното за намаляне ...

имам предвид че да си го кажем честно някои от форумите са малко в повече и се припокриват като приложение ...

"хайде да си премерим конете" спокойно може да отиде като главна тема (закачена) в "тунинг" ...

"пътна обстановка" сама говори за себе с броя постове и теми ... просто ако е толкоз важно, да мине като главна прикачена тема примерно нейде из общите форуми ... "общи приказки" примерно ...

същото е положението за "моторни спортове" и "ретро" ... пак могат да отидат в тунинг частта ... така и така гледам е сетъпнато да се показват по голям брой теми на листинг на форум ...

"истории" и "общи приказки" пак е излишно да има два суб форума ...
спокойно могат да са на едно ... като в тях спокойно да влязът "интересни снимки" като главна тема ...

долу "нещо смешно" са си направо излишни :))
където искаме да си лафим да е в един форум ... каква е идеята да се нацепят така ... нито е юсър френдли нито има няква кардинална обосновка ...

"евъргриин" явно не работи като формула ... пак спокойно който иска да окачи нещо идентично като проблеми за марката може да стане на главна тема в консултации ... тва за спирачките и то е на същия хал ...

чисто тематично могат да се слечт голяма част от форумите ... много по удобно да влизаш на малко места с много инфо от колкото на много и да търсиш като изоглав ... скрола ще се намали на целия форум и без тва не е кой знае колко многоброен ... инфото ще е групирано.

линка с които маркираш като прочетени всички форуми трябва да е долу ... няма да разяснявам защо то си е логично :))

са ... принципно е хубаво да се прегледа целия раздел консултации ... защото ми се струва че той чак толкоз подфоруми не са му нужни ... аз като лаик от към ремонтите не мога да дам кардинално предложение кое къде и защо там но ми се струва че ще налучкам поне два подфорума които спокойно могат да минат в един ... мойто предложение там е
"консултации" първо
после за газовите хави ...
"авто електроника"
тунинг
магазините ...
останалите си флизат в консултации спокойно ...

кво ше кажат останалите принципно ?

поздрави :D

_________________
:: Show me some Madness ::


Чет Ное 03, 2005 6:48 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2005 1:25 pm
Мнения: 679
Местоположение: Кюстендил
UNREAD_POST 
принципно да! просто напоследък се нароиха излишни под...подфорумчета, което според мен не е нужно и дори затруднява ползването. например форумите ИТАЛФЕСТ може да отиде в Срещи и мероприятия, Истории, Интересни Снимки, Пътна обстановка, Ретро, Смешни снимки, Смешни Стории да са главни теми във Общи приказки, Хайде да се премерим конете в ТУНИНГ и т.нт. ....
абе общо взето няма да е излишно да се вложи малко систематичност в подхода, за да може форума да е по -щсер френдли дето вика колегата.

_________________
Безизходица е ситуацията, очевидният и логичен изход от която просто не ти харесва.
(Bravo 1.6 16V, 76 kW)


Чет Ное 03, 2005 7:23 pm
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2005 2:14 am
Мнения: 100
Местоположение: София
UNREAD_POST 
да разбирам ли че друг не го притеснява това и че модераторите смятат за ок подредбата в момента или просто сме свидетели на поредните фактологии от типа - "я па тоя акъл ше ни дава" ... и даже не се коментира от никой ...
много странно

_________________
:: Show me some Madness ::


Пет Ное 04, 2005 1:35 pm
Профил
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
Мислех да не пиша ... ама - и мен не ми харесват някои от темите и подредбата .... но мисля че това трябва да се обсъди на по-широко ниво и да се вземе някакво решение ...

А и преструктурирането на форума ще отнеме малко /условно/ време .... и труда на един или няколко човека .... а и форума не може да е неактивен /оффлайн/ през това време ....

Така че темата трябва да се обсъди сериозно .... а, Мите?

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Пет Ное 04, 2005 2:25 pm
Профил ICQ WWW
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2005 1:25 pm
Мнения: 679
Местоположение: Кюстендил
UNREAD_POST 
ами то кое може да е по-широко ниво от целия форум... :roll:
но като гледам интереса към темата може пък другите да си харесват подребата такава каквато е.
ако не е така нека драснат какво мислят, за да може админите и модераторите на база тези мнения да направят нужните промени....

_________________
Безизходица е ситуацията, очевидният и логичен изход от която просто не ти харесва.
(Bravo 1.6 16V, 76 kW)


Пет Ное 04, 2005 5:42 pm
Профил ICQ
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:34 pm
Мнения: 743
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST 
"Смешни снимки", "Интересни снимки" и "Смешни истории и други такива" може да се ориентират като подраздели на "Общи приказки" да речем.

_________________
Alfa 156 SW 2.4 JTD
Fiat Brava 1.6 16V
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
www.locksmith-bg.com


Пет Ное 04, 2005 7:03 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
И аз съм ЗА, прекалено много се утежни форума с тези подфоруми, няма нужда от тях, дано админите да приемат предложението за промяна сериозно и да направят нужните промени. И за да ги улесним предлагам да бъде изложен най-добрия вариянт за сливане на подфорумите и ако админите го одобрят... да се работи по въпроса.


Пет Ное 04, 2005 10:23 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
Е аз определено не съм за сливането на теми/форуми ... но още незнам как стои технически въпроса с форумите и подфорумите ... като го разуча ще пиша ...

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Пет Ное 04, 2005 11:33 pm
Профил ICQ WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2005 2:14 am
Мнения: 100
Местоположение: София
UNREAD_POST 
ivo написа:
Е аз определено не съм за сливането на теми/форуми ... но още незнам как стои технически въпроса с форумите и подфорумите ... като го разуча ще пиша ...


ем поне кажи защо ... може аз да бъркам може и друго да е ... аз изказах мнение защо трябва да са малко форумите и в момента НЕ е добре така ... принципно квото си реши управата ... но ако е кофти измислено и е нямалоо кой знае какви идеи какви да са форумите винаги може да се погледнат други подобни ...
нали знаеш че ако кажеш НЕ ... без да е поне ясно с предистория защо ... малко е като да не кажеш нищо :D
ако е технически въпрос някакъв ... интересно какъв е

ае поздрави :D

_________________
:: Show me some Madness ::


Съб Ное 05, 2005 4:04 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 08, 2005 1:25 pm
Мнения: 679
Местоположение: Кюстендил
UNREAD_POST 
snaker, ако боцнеш една анкета, за това дали има нужда от посочените или подобни промени, може би ще има по-голям резултат....
може колегите да ги мързи да поства теми за такива малки проблеми....

_________________
Безизходица е ситуацията, очевидният и логичен изход от която просто не ти харесва.
(Bravo 1.6 16V, 76 kW)


Пон Ное 07, 2005 5:04 pm
Профил ICQ
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 18, 2004 7:09 pm
Мнения: 961
Местоположение: Русе
UNREAD_POST 
ivo написа:
... но още незнам как стои технически въпроса с форумите и подфорумите ... като го разуча ще пиша ...


Та въпроса стои така: Може да има основна тема/категория-както е описана в админ панела на форумите от тип phpbb(какъвто е нашия)/ и на нея под теми /форуми/ - така че нивата на разделение могата да са само две ..... така както се виждат на главната страница на форума ..... а вече по- надолу са мнения/теми/ .... така че това е от техническа гледна точка .... а другото - как ще бъдат направени в нашия форум - това може да го реши само събрание на форума/клуба .......

_________________
Tempra 1.6 i.e. Lybra 1.8 vvt Lybra 1.8 vvt Delta III 1.9 mjett 088 9 242 369


Пон Ное 07, 2005 5:40 pm
Профил ICQ WWW
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2005 2:14 am
Мнения: 100
Местоположение: София
UNREAD_POST 
charlie написа:
snaker, ако боцнеш една анкета, за това дали има нужда от посочените или подобни промени, може би ще има по-голям резултат....
може колегите да ги мързи да поства теми за такива малки проблеми....


charlie ... съгласен с анкетата но това което предлагам е малко глобално као промяна ...
обаче като гледам интереса е слаб и съответно на мене ми е все тая ...

поздрави
:D

_________________
:: Show me some Madness ::


Пон Ное 07, 2005 5:59 pm
Профил
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 11:03 am
Мнения: 16
Местоположение: Варна
UNREAD_POST 
Що да е слаб ве Snaker . Просто явно във форума няма много професионалисти ,като теб и ivo та за тва. Повечето сме юзъри дето са се базикали с програмки от рода на WebDworf и др подобни инцидентно ,колкото за обща култура.
А ако започне сабиране на мнения - коя тема в коя да иде ...... :P .... абе вариатите са крайно число ...ама не е от малките :P
А че има нужда - спор няма. Много се ...обозяса форума и вече без търсачката сме заникъде.

_________________
Fiat Tipo 1.6 DGT dvuvalkata


Вто Ное 08, 2005 8:55 pm
Профил
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 8:41 pm
Мнения: 447
Местоположение: Ловеч
UNREAD_POST 
Лично аз ползвам и постоянно преглеждам само три раздела:
консултации
автоелектроника
газови уредби -------въпреки че нямам газова.

И ако тия раздели са най отгоре ще ми е много по удобно.И според мен много се разточиха подразделите.Все пак както решите просто си казвам моето мнение.

_________________
Пунто 1.2 пълен инжекцион --ГОЛЯМАТА РАБОТА !!!


Вто Ное 08, 2005 11:26 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 14 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg