Дата и час: Вто Мар 19, 2024 1:24 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Раздел за основен ремонт на двигателя 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 29, 2006 9:58 am
Мнения: 95
Местоположение: Димитровград
UNREAD_POST Раздел за основен ремонт на двигателя
Доста мислех как да наименувам темата но ми се струва ,че че ще е доста полезно да има раздел по ремонта на двигателя.Преди 7 дни ми се наложи да потърся биела за Fiat Croma 2IE 91г. пиша точния модел но според мен годината не е важна но дори и марката защото не успях да си намеря биела за моя мотор , а приспособих биела от Fiat Cope 2I- 16V . Биелата е едно към едно с изключение на две дупки на биелата на Кромата които ги няма при купето. Смятам ,че са за мазане на буталния болт на биелата но при купето има отделни пръскалки и затова не са направени на Кромата защото мазането им е направено по друг начин . Казаха ми , че мога да сложа биелата от купето и да карам без проблем но нали нямям вяра си направих две дупки с размер 3мм и 1,5мм и засега всичко е нормално.Сигурно ще има колеги които да се изсмеят на този трансфер но за мен си е цяло чудо при положение , че биела от 2i на италианска кола не намерих в Пловдив Хасково Варна Перник и да не споменавам други градове. Може да е имало някаде от гореспоменатите градове но когато си на зор и в безизходица няма. А и като се споменеше 2IE направо проблем- НЯМА. М оже сами да си помогнем с патила и решаване на проблеми по нашите - за мен моето бебче но на 3-то място след моите две деца но в определени случаи важен момент в ежедневието без което не мога -дори за минута да не ми е в движение. Тя ме оставя но аз - НЕ. Доно съм полезен на почитателите на.италянките - за мен - най добрите коли.

_________________
Croma 2000IE CHT,/154C3.046/Компютър в колата с 3 операционни систими- Dos6.22 , WIN98,WINXP-SP3,Дъно-6LEBMS-T,Процесор Пентиум 1GHz,Хард диск30G/лаптопски , Видео карта 64М/B Ram 768М/,Bтори акумулатор и UPS, Принтер HP F2180 и трансвертер 150W.Диагностика на колата по време на движение с VISA 1.83 на ABS само , че няма друга естествено.


Чет Окт 09, 2008 10:37 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Ейй, ама си нацелила раздел "Новости, въпроси и предложения" Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

Местя.


Пет Окт 10, 2008 2:50 pm
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Ейй, ама си нацелила раздел...
Местя.


Ама и ти не оставаш по-назад "За форума" Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Пет Окт 10, 2008 5:04 pm
UNREAD_POST 
CHILIEV написа:
Paparac написа:
Ейй, ама си нацелила раздел...
Местя.


Ама и ти не оставаш по-назад "За форума" Yellow_Flash_Colorz_PDT_04 Yellow_Flash_Colorz_PDT_04


Не внимаваш, колегата е написал, че ще е доста полезно да има раздел по ремонта на двигателя. Това е предложение за нов раздел, което засяга ФОРУМА, а не САЙТА. Според мен подобен раздел не е нужен, което не пречи да поставя темата на правилното и място.

PEACE


Пет Окт 10, 2008 10:37 pm
UNREAD_POST 
A... сори, не съм допрочел правилно Yellow_Flash_Colorz_PDT_09

:cool:


Пет Окт 10, 2008 11:01 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 29, 2006 9:58 am
Мнения: 95
Местоположение: Димитровград
UNREAD_POST Основен ремонт на двигателя
Извинения. Аз съм си решил проблема. Но ако някой си блъска главата в подобна безизходица няма и да разбере , че има начин така наречен ,, побългаряване " който е изход и според мен перфектно решение на проблема с ,,Крома " защото който не я е карал и ремонтирал няма и да разбере , че като отида в магазин и кажа трябва ми ....... за Фиат Крома или директно ще ме отрежат , че няма или след ръчкане по компа след 10 мин. и почесване по главата и..... нема , ама няма. А и дори да се намери нещо ще е с астрономическа цифра която да те откаже на момента.Само споменавам , че за 1 биела ми поискаха 400лв. .... Успехи на всички от Форума. и ,,Фиатаджии". Още един път извинения , че съм пуснал темата един ред отгоре и съм омотал сайта и форума.

_________________
Croma 2000IE CHT,/154C3.046/Компютър в колата с 3 операционни систими- Dos6.22 , WIN98,WINXP-SP3,Дъно-6LEBMS-T,Процесор Пентиум 1GHz,Хард диск30G/лаптопски , Видео карта 64М/B Ram 768М/,Bтори акумулатор и UPS, Принтер HP F2180 и трансвертер 150W.Диагностика на колата по време на движение с VISA 1.83 на ABS само , че няма друга естествено.


Пон Окт 13, 2008 8:43 pm
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg