Дата и час: Вто Мар 19, 2024 10:03 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Проблем с форума 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Проблем с форума
Колеги днес към 11:30 се опитах да вляза във Форума и както винаги си отворих "Favorites" и като натиснах на страницата ми се отвори другият форум.Така пробвах поне 15-на пъти, но със същият резултат.Като погледнах горе в лентата пише адреса: fiat-bg.com демек нашият, а иначе бях в другият форум!Защо се получи така?!?!Да не би само при мен да беше проблема?!?!


Чет Юли 03, 2008 1:18 pm
UNREAD_POST 
:shock:


Чет Юли 03, 2008 4:14 pm
UNREAD_POST 
Колеги оправен е проблема.Изчистих DNS кеша и всичко се оправи!!!


Нед Юли 06, 2008 11:12 pm
UNREAD_POST 
stormi написа:
Колеги оправен е проблема.Изчистих DNS кеша и всичко се оправи!!!


Колеги сега пък много странно се получи.Пак продължавам с мъките да вляза понякога.Сега вижте какво ми се случи

Изображение

Вижте първо горе дето е логото как се вижда и вижте, че темата е кафява на места.Доста странно според мен.Не знам само при мен ли се вижда сега.Понякога дори и не мога да вляза тук ами влизам директно в другият форум.От какво може така да се е получило.Както писах по-горе DNS кеша е изчистен и темпорари файловете!!!Както и разни кешове и истории на браузването на браузъра.Само да уточня, че използвам Mozilla Firefox 2.0.0.16 ®


Сря Юли 30, 2008 12:43 am
UNREAD_POST 
Добре де сменихме хостинга,а на моменти е просто отвратително зареждането.В други обаче е добре.Къде е уловката?


Вто Сеп 02, 2008 8:19 pm
UNREAD_POST 
На мен пък понякога ми зарежда доста бавно, дори по някога ми се е случвало от толкова много зареждане да ми изпише накрая "The page cannot be displayed".


Вто Сеп 02, 2008 9:52 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Машината се намира в чужбина. Как ти е международния трафик?

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Вто Сеп 02, 2008 10:43 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
pi4_s_bravo написа:
Добре де сменихме хостинга,а на моменти е просто отвратително зареждането.В други обаче е добре.Къде е уловката?


Оставете Митака да се порадва на новата кола, де :):):)
Има време, ще оправи нещата той. И аз все зор му давам, ама то не може всичко наведнъж.

Ferrari написа:
Машината се намира в чужбина. Как ти е международния трафик?


Когато за кратко бяхме на стария сървър САМИ и след като ти овладя онзи вирус, форумът просто летеше, нищо, че беше в чужбина пак. Аз имам 25 мегабита външен интернет, за качествено и бързо отваряне на форума и 1-2 мегабита външна скорост са предостатъчни. Явно има какво още да се настройва новата машина, когато ти се отвори повече свободно време. :cool:


Вто Сеп 02, 2008 11:01 pm
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
Машината се намира в чужбина. Как ти е международния трафик?


То да беше постоянно айде,ама на моменти е супер а понякога просто се скапе и няма зареждане.Да чукна на дърво от оня ден е без грешка :cool:


Сря Сеп 03, 2008 7:34 pm
UNREAD_POST 
Изображение

Също така имаме проблем при качването на снимки в гаража.Изписва ми старият проблем преди дето сигнализирах за него, а той е

"No GD Configured In PHP Build

Your build of PHP is missing the required GDv2 library that is used for all image processing.
Any item you were creating will have been created but no image attached. Please configure your PHP build with GDv2 and try again"

Иначе няма поле дето да посоча направо линк за снимката, а преди до колкото си спомням имаше или бъркам?!?!


Сря Сеп 03, 2008 10:20 pm
UNREAD_POST 
Днес пак ми се случи като пиша адреса на нашият форум и да ми отваря другият.Не знам от какво се дължи така, но е доста дразнещо!


Чет Сеп 04, 2008 11:41 pm
UNREAD_POST 
stormi написа:
Изображение

Също така имаме проблем при качването на снимки в гаража.Изписва ми старият проблем преди дето сигнализирах за него, а той е

"No GD Configured In PHP Build

Your build of PHP is missing the required GDv2 library that is used for all image processing.
Any item you were creating will have been created but no image attached. Please configure your PHP build with GDv2 and try again"

Иначе няма поле дето да посоча направо линк за снимката, а преди до колкото си спомням имаше или бъркам?!?!


Прочети това:

Ferrari написа:
Миналата неделя се прехвърлихме на нов сървър и се оказа, че PHP-то му няма GD2 библиотеката. За да я кача ми трябва време когато мога да спра за малко форума.


Пет Сеп 05, 2008 1:11 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Вече има GD2 библиотека.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Сеп 05, 2008 11:39 am
Профил ICQ YIM
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 11:09 am
Мнения: 300
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
Странности се получават при мен. Много често ми се случва като изчета дадена тема, тя да остане маркирана като непрочетена. Също така много често не мога да маркирам темите в един форум като прочетени. Остават си все едно не съм ги чел. Браузвам с IE7, защото с мозила пък ми се маркираха сами като прочетени.

_________________
http://www.airforce-bg.com
---------------------------------
'99 Fiat Marea Weekend HLX 1.9 JTD105
---------------------------------
Изображение


Чет Сеп 18, 2008 10:42 am
Профил ICQ WWW
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Проверявал ли си за разлика между часовника на компютъра ти и този на форума?

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Сеп 18, 2008 10:59 am
Профил ICQ YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg