Дата и час: Вто Мар 19, 2024 7:19 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Бъг във форума 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Бъг във форума
Здравете
Тази сутрин реших да си пусна една нова тема във раздела "Общи приказки" със заглавие сайт за разхода на гориво обаче в момента в който си пуснах поста какво да видя :shock: :shock: :shock: Вместо първи пост в новата тема поста ми е трети във някаква тема Необичайни дрифтове Помислих, че нещо съм сбъркал бутоните и се върнах в раздела "Общи приказки" и какво да видя ? Гледам си темата със моето заглавие обаче като кликна на линка и пак ми се отваря тази тема с дрифтовете.....
Какво става тука?

P.S>Аз съм ИТ специалист и затова веднага сметнах за редно да ви уведомя за този бъг. Имам съмнение от какво може да е породен, но го оставям на вас да го разследвате пък ако имате нужда от помощ свиркайте.

Ето и този ми пост трябваше да е нова тема за бъг


Съб Май 17, 2008 9:50 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
В този раздел има обяснение за ситуацията, но тук ще пусна по-подробно. Това което стана е, че вчера по грешка изтрих таблицата topics . Тя съдържа заглавията на темите. Възстанових я от стар архив, но след като е стар много мнения останаха без темите и заглавията си. Сега когато пускате нова тема тя зима вече освободените номера за заглавия. Този номер съвпада с номера за заглавие на някой от постовете без такова и тези постове си намират място в пуснатата като нова тема. Тези постове не могат да се направят друго освен да се изтрият. Затова сигнализирайте на модератор да почисти темата ви.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Съб Май 17, 2008 10:02 am
Профил ICQ YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg