Дата и час: Вто Мар 19, 2024 9:32 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
КАЛЕНДАРЪТ Е ГОТОВ, ИЗТЕГЛЕТЕ СИ ГО И КАЖЕТЕ ХАРЕСВА ЛИ ВИ! 

Хареса ли ви календарът?
Супер страхотен! 34%  34%  [ 22 ]
Много добър 35%  35%  [ 23 ]
Горе-долу 20%  20%  [ 13 ]
Става 6%  6%  [ 4 ]
По-скоро не 5%  5%  [ 3 ]
Абсолютно не ме кефи 0%  0%  [ 0 ]
Общо гласове : 65

КАЛЕНДАРЪТ Е ГОТОВ, ИЗТЕГЛЕТЕ СИ ГО И КАЖЕТЕ ХАРЕСВА ЛИ ВИ! 
Автор Съобщение
UNREAD_POST КАЛЕНДАРЪТ Е ГОТОВ, ИЗТЕГЛЕТЕ СИ ГО И КАЖЕТЕ ХАРЕСВА ЛИ ВИ!
можете да си изтеглите календара от


www.fiatbg.hit.bg


Той е архивиран за да заема по малко място :)
подготвил съм самият календар в Word формат - мятате на някоя флашка или CD и тичате към
най близкия office 1 superstore (поне аз съм най доволен от техните услуги.) казвате да ви го разпечатат
на гланциран картон формат А3 плащате около 2лв - 2.20лв и си излизате със заветния календар :)
не се подлъгвайте по вида му на компютъра аз лично като си го разпечатах и ми хареса много повече
отколкото се вижда на компютъра :)

ами това е от мен ... не ме съдете строго .. това успях да скалъпя за няколкото празнични дни... догодина повече :cool:

весело посрещане на новата година




поздрави - Георги Чилиев


Последна промяна CHILIEV на Нед Дек 30, 2007 6:26 pm, променена общо 3 пъти



Нед Дек 30, 2007 6:00 pm
UNREAD_POST 
така изглежда календара


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.


Последна промяна CHILIEV на Пон Дек 31, 2007 12:43 pm, променена общо 1 път



Нед Дек 30, 2007 6:02 pm
UNREAD_POST 
Харесва ми! :cool: Имаш ЛС.


Нед Дек 30, 2007 6:13 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Гласувах "става", тъй като няма отговор "много добър". Заслугата календарът да е наистина много добър е на колегата Георги Чилиев. Не ме е яд, че моята кола я няма в календара, аз също не бих гласувал за нея с тези драскотини по капака, но догодина няма да я познаете :).

Безпристрастното ми мнение обаче е, че част от снимките са посредствени, а да не говорим за част от предложените за гласуване снимки, включително и такива, на които се виждаше проснато пране. А и гласуването беше опорочено, основно гласували са "нови" потребители във форума.

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Нед Дек 30, 2007 7:35 pm
Профил
UNREAD_POST 
snake написа:
А и гласуването беше опорочено, основно гласували са "нови" потребители във форума.


С това ама въобще не съм съгласен! Основно гласувалите са членове на форума отдавна. Не че нямаше "нови", но техния вот не беше в състояние да промени резултатите. Така че е несъстоятелно и заблуждаващо да се казва, че вота е опорочен.


Нед Дек 30, 2007 8:26 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Въпросът е маловажен, но чисто технически щом някой мами, за да гласува за собствената си кола, значи вота е ако не опорочен, то поне не съвсем честен. Не искам да се заяждам, просто го констатирам. Ако се направи точна сметка, вероятно ще се установи че има поне една кола, влязла в календара благодарение на гласовете на "нови" потребители. Това не е ли опорочаване ? И не се сърди на мен, а на тези, които си служат с измама.

И още един път поздравления за колегата Чилиев, свършил е чудесна работа !

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Нед Дек 30, 2007 8:57 pm
Профил
UNREAD_POST 
Чакай, чакай малко, колега! Как ще е опорочено гласуването?! Кой е гласувал за собствената си кола? Дай ми пример, аз изрично бях написал, че не може да се гласува за собствена кола, в противен случай вота в тази част не се зачита и се броят само гласовете за останалите снимки, които даден потребител е дал, но не и за неговата. И коя кола е влязла в календара благодарение на гласове на нови потребители? Иначе лично аз очаквах, че твоята кола ще влезе в календара.


Последна промяна Paparac на Нед Дек 30, 2007 11:37 pm, променена общо 1 път



Нед Дек 30, 2007 10:24 pm
UNREAD_POST 
Добавям в анкетата и вариант на гласуване "Много добър", лично аз гласувах "Супер страхотен". И поздравления и от мен за труда на Чилиев.


Нед Дек 30, 2007 10:26 pm
UNREAD_POST 
Много добра работа - тегляяяяя гооо :P :P Само дето чак след нова година ще мога да си го разпечатам. :-(


Нед Дек 30, 2007 10:36 pm
UNREAD_POST 
Сега вече, и аз гласувах с едно "много добър", има още какво да се желае, но все пак колегата Чилиев го прави помежду друго то, заради сините ни очи. От мен, изключително благодарско, за свършеното от него. Календара е чудесен, нека оценим, безвъздмезния труд на колегата. Нямам представа, колко ще излезе разпечатването, но ако става бързо, на следващата среща, ще раздам 20-ина календара.


Нед Дек 30, 2007 10:46 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 10:51 am
Мнения: 80
Местоположение: Благоевград
UNREAD_POST 
много добре изглежда ще си го принтна тия дни :cool: :cool: :cool:


Нед Дек 30, 2007 11:14 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 27, 2007 10:51 am
Мнения: 80
Местоположение: Благоевград
UNREAD_POST 
а бе некой забележили че има 2 пъти януари :roll: :roll: :roll:


Нед Дек 30, 2007 11:28 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 02, 2007 7:12 pm
Мнения: 124
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
Браво, колега Чилиев! Много добре си се справил. Календара е оформен оригинално и не е обикновен и банален, като повечето. Благодаря ти от мое име за труда! Ще си го разпечатам веднага след празниците!

_________________
FIAT Punto, 1.6 - Power is nothing without control!


Нед Дек 30, 2007 11:30 pm
Профил
UNREAD_POST 
bob4017 написа:
а бе некой забележили че има 2 пъти януари :roll: :roll: :roll:


Малее, прав си! И аз не бях видял! :D :D :D Вместо да го има април, цъфнал още един януари :D Ще бъде оправено това скоропостижно, а то така или иначе преди 2 януари едва ли има къде да се принтне календара. Браво за орловия поглед, макар че грешката е само в изписването на месеца, натам самите дати са си ок, 30 дни е този "вторият януари" и останалото пасва. Само трябва да се смени надписа от Януари на Април. Писах на колегата Чилиев, надявам се бързо да оправим тази дребна, но де факто все пак грешка.


Последна промяна Paparac на Нед Дек 30, 2007 11:47 pm, променена общо 3 пъти



Нед Дек 30, 2007 11:41 pm
UNREAD_POST 
bob4017 написа:
а бе некой забележили че има 2 пъти януари :roll: :roll: :roll:


Буахахахаха Евала колега, и аз не бях загледал.


Нед Дек 30, 2007 11:44 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg