Дата и час: Вто Мар 19, 2024 1:02 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Скоро минаваме на много мощен сървър 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 7:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: София
UNREAD_POST Скоро минаваме на много мощен сървър
Уважаеми съфорумци,

В скоро време ще сменим сървъра, на който се намираме и се очаква това да намали до минимум сривовете.

Новата машина вече е индивидуален нает сървър, а не виртуален - както беше до сега. Техническите и параметри са доста по-добри. Вероятен недостатък за някой потребители ще е фактът, че машината е в САЩ. Но това се наложи, въпреки нежеланието ми, поради чисто финансови причини.

Миграцията ще стане възможно най-скоро, след като "Фюреро" се върне от празничната си разходка...

_________________
Добри Божилов
Българска Интернет Партия


Вто Дек 25, 2007 11:38 am
Профил
UNREAD_POST Re: Скоро минаваме на много мощен сървър
Dobri написа:

Миграцията ще стане възможно най-скоро, след като "Фюреро" се върне от празничната си разходка...


Ами той Фюреро е на линия вече, така че ще чакаме да ни зарадвате :D И на мен таман ми вдигнаха международния на 750 Кб/с, така че :cool:


Чет Яну 03, 2008 8:09 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Последно се местим събота срещу неделя в нощта на 5 срещу 6 Януари. Възможни са проблеми с достъпа до форума

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Яну 04, 2008 10:07 am
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Новият хостинг е налице! :cool: При мен форума лети от около час вече!


Пон Яну 07, 2008 12:57 am
UNREAD_POST 
Това е адски далеч. Минава през Франкфурт няколко пъти, после Париж и Вашингтон още толкова, и накрая през Аталанта(предполагам) и Далас, и накрая достига сървъра. Не е добре, спрямо родните ни доставчици, винаги ни режат пиъринга. Днес специално, като за пръв ден, не беше никак добре.


Пон Яну 07, 2008 10:39 pm
UNREAD_POST 
нещо ми се тътри форума .. е няма като преди досадните грешки ама ...
:offtopic: не може ли да се направи нещо че да не ме изхвърля от форума през около половин час
понеже в момента в който ме отреже маркира всичко като прочетено ... гадна работа ....
преди май не беше така ... :dontknow:


Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 'бати к'ъф тъп пост направих ...


Вто Яну 08, 2008 10:32 am
UNREAD_POST 
При мен се държи що годе добре. Преди ми беше по-бърз :)


Вто Яну 08, 2008 4:50 pm
UNREAD_POST 
Малко по-бавно зарежда, но като цяло се държи добре при мен.


Вто Яну 08, 2008 5:39 pm
UNREAD_POST 
CHILIEV написа:
:offtopic: не може ли да се направи нещо че да не ме изхвърля от форума през около половин час
понеже в момента в който ме отреже маркира всичко като прочетено ... гадна работа ....
преди май не беше така ... :dontknow:

...


Проблемът ти идва от мозилата, която ползваш. Изтрий си кукитата и паролата ти за влизане на форума от мозилата. След това се логни през долния панел на форума като гледаш да е дадена отметката 'Искам да влизам автоматично с всяко посещение'. И няма да го имаш повече този проблем. А, да, и като те пита мозилата да ти сейвне ли паролата, приеми.


Вто Яну 08, 2008 7:12 pm
UNREAD_POST 
Paparac написа:
CHILIEV написа:
:offtopic: не може ли да се направи нещо че да не ме изхвърля от форума през около половин час
понеже в момента в който ме отреже маркира всичко като прочетено ... гадна работа ....
преди май не беше така ... :dontknow:

...


Проблемът ти идва от мозилата, която ползваш. Изтрий си кукитата и паролата ти за влизане на форума от мозилата. След това се логни през долния панел на форума като гледаш да е дадена отметката 'Искам да влизам автоматично с всяко посещение'. И няма да го имаш повече този проблем. А, да, и като те пита мозилата да ти сейвне ли паролата, приеми.


не съм с мозила ... ползвам главно опера, но за идеята пробвах и с ИЕ ... и при двата - проблема е налице.

п.п. на 3 различни машини съм пробвал ...


Сря Яну 09, 2008 2:23 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg