Дата и час: Вто Мар 19, 2024 7:46 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Мога ли да трия постовете си 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Мога ли да трия постовете си
здравейте колеги .. искам да попитам дали мога да изтрия поста си ...?
питам понеже се е случвало да питам нещо в някоя тема , а чак след това да
видя че има специално създадена тема конкретно за това което питам

благодаря предваително ....

п.п. искам да попитам само аз ли вися по цял ден във форума хе-хе-хе Yellow_Flash_Colorz_PDT_08 Yellow_Flash_Colorz_PDT_06


Вто Дек 04, 2007 9:05 pm
UNREAD_POST 
Можеш да изтриеш съдържанието на поста, но самият пост остава. Другият вариант е триеш съдържанието и пишеш "Да се изтрие". Все някой от модераторите или администраторите ще го види и ще го изтрие.


Вто Дек 04, 2007 9:31 pm
UNREAD_POST 
Според мен триенето е напълно излишно освен при дублиране на един и същи пост или тема по погрешка при постването му/и. Принципно става и варианта, посочен от сок1, но аз съм с известни резерви. Пример - питаш нещо в поста в една тема и след два дни виждаш, че има подобна тема на място, където не си видял и искаш поста ти да се изтрие. Да, но след твоя пост да речем са писали потребители, които не са видяли другата тема и става обърквация.


Вто Дек 04, 2007 9:37 pm
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Според мен триенето е напълно излишно освен при дублиране на един и същи пост или тема по погрешка при постването му/и. Принципно става и варианта, посочен от сок1, но аз съм с известни резерви. Пример - питаш нещо в поста в една тема и след два дни виждаш, че има подобна тема на място, където не си видял и искаш поста ти да се изтрие. Да, но след твоя пост да речем са писали потребители, които не са видяли другата тема и става обърквация.


да, точно за това питам понеже ми се наложи и ... :P

но мисля че ми стана ясно как се постъпва в подобен случай , така че благодаря :cool:


Вто Дек 04, 2007 9:42 pm
UNREAD_POST 
Веднага ти давам нагледен пример - ето, преди време имаше питане за триенето на постовете - http://fiat-bg.com/forum/viewtopic.php?t=17584

Сега, ако се следва крайната логика за триене на пост, защото някога имало подобно питане - то следва и всички, писали тук, да си изтрием постовете сега в настоящата тема. Както и половината теми във форума да делнем, защото често се пита за неща, на които вече от отговаряно, защото някой не му се занимава да рови с търсачката. Е, ако сега ми излезнат още 20 теми до тази с питане "мога ли да си трия поста" всичките ще отидат в премахнати, но НИТО една няма да бъде изтрита. Трият се само дублирани постове, написани един след друг по погрешка. Дори дублирани теми аз не трия, а пращам едната/двете/трите в Премахнати.


Вто Дек 04, 2007 10:24 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg