Дата и час: Вто Мар 19, 2024 8:13 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12 мнения ] 
Какво Ви е мнението за...? 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Май 02, 2006 11:00 am
Мнения: 123
Местоположение: София 14 Искър
UNREAD_POST Какво Ви е мнението за...?
Моля Колеги,изразете се ЗА или ПРОТИВ сте да има линкове-връзки към другия ФИАТ форум и дали Ви харесва някакви "моделаторчета" да си налагат "тесногръдието" ?
Нима сме тука за да се делим на форуми или за да си помагаме в нужда-на мен "моделатора" Trojaneca никак не ми помогна вчера и за това му "БЛАГОДАРИЯ"

_________________
Bradwa 1.8-goliama pri tova:-)


Сря Ное 28, 2007 11:15 pm
Профил
UNREAD_POST 
Колега нека си имаме уважението един към друг. Ние НЕ крадем ничии мнения и постове. Никой няма нищо против да посещаваш колкото си искаш форуми, това си е твое лично право. Тук има утвърден модел на работа, и няма никаква нужда да се променя. Ако някой ти пречи, можеш да подадеш оплакване до администраторите, а не да занимаваш целия форум с личните си амбиции срещу някой конкретни модеРатори. Какво искаш да кажеш с това че не ти е помогнато? До сега не си черпил опит от съфорумци? И аз да бях нан негово място, щях да постъпя по същия начин.


Сря Ное 28, 2007 11:25 pm
UNREAD_POST 
Ти сега адвокат на trace ли ще ставаш? Колко линкове си видял към нас на въпросното място? А и с това подигравателно и иронично "моделатора" какво мислиш, че ще постигнеш?


Последна промяна Paparac на Сря Ное 28, 2007 11:40 pm, променена общо 1 път



Сря Ное 28, 2007 11:25 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Модератора е модератор именно защото му е гласувано доверие като такъв. Действието на модератора е правилно и коментар върху него е немислим, а и ненужен. И ще помоля за респект към хората, които се грижат това място да е такова каквото е.

PS: Темата е за раздела "За форума"

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Ное 28, 2007 11:37 pm
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 16, 2007 4:05 pm
Мнения: 65
Местоположение: RaCiNg^LanD^Sof!a
UNREAD_POST 
Аз уважавам всички защото знам какво е да си модератор...Бил съм и админ и Системен Администртор и знам каква отговорност е това...Да седиш по 9-10 часа като мен не е лесно и да преглеждах стотици мнения и коментари на ден никак не е лесно повярвайте ...
Може да сум никой тук но призовавам всички ..... Имайте нужното уважение към модери и админи.... Не им е лясно на хората ... :?

_________________
®™ BoBsUn_RaC!nG ™® -- HaDj@ta RaC!nG TeAm™

Fiat Bravo 1.6 16v 105 PS
®™~FeNs TuN!nG CeNTaR~™®
Skype: fens_tuning_centar

Сря Ное 28, 2007 11:43 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Преместих темата в "За форума", другите са в коша. I'm crazy, точно от теб не очаквах подобно отношение към форума, в който е видно, че участваш по-активно. От какъв зор пусна темата в 6-7 раздела, при положение , че прекрасно знаеш, че това е забранен СПАМ. Прочети правилата на форума!


Сря Ное 28, 2007 11:46 pm
UNREAD_POST 
Sparco_Racing написа:
Може да сум никой тук но призовавам всички ...

Аз пък мисля, че в този форум никой не е "никой". Всеки помага с каквото може. Всеки е по-силен или по-добър в дадена област от другите. Какво значи да си някой във форума? Дали администраторите или модераторите са the best. В някои области да, но в други...Има много потребители, които притежават уникални знания. Други не толкова. Но пък последните съм убеден, че в един момент също ще намерят с какво да помогнат на останалите.
Що се отнася за модераторите и администраторите - тяхното битие е не да се правят на велики, а да носят отговорност за развитието и спазването на правилата във форума.


Чет Ное 29, 2007 12:20 am
UNREAD_POST 
Я..някой е писал срещу мен, имам си фенове:D Сега сериозно, не виждам с какво съм засегнал господин I'm_crazy, аз просто си върша работата и ще продължавам да си я върша! Ако има нещо нередно в действията ми, има кой да ми каже и да ме вкара в правия път :)
Поздрави и със здраве!


Чет Ное 29, 2007 1:02 am
UNREAD_POST 
Много ми хареса това "..в този форум никой, не е "никой..." Моите уважения, колега sok1.
I'm_crazy, това е форум, не го забравяй. Kогато можем си помагаме, когато не можем (не знаем или не разбираме), се обръщаме към доказани и недоказани специалисти, за което си плащаме. Trojaneca ти е отговорил на поста, това че не те устройва цената си е твоя работа. На така оформен въпрос си получил конкретен отговор. Колкото до желанието ти да има линкове към "другото" място, тук е взето решение, което не подлежи на обсъждане. Надявам се в бъдеще да те виждаме при нас, с градивни и смислени постове.


Чет Ное 29, 2007 5:29 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Вто Май 02, 2006 11:00 am
Мнения: 123
Местоположение: София 14 Искър
UNREAD_POST 
Rokambol написа:
Много ми хареса това "..в този форум никой, не е "никой..." Моите уважения, колега sok1.
I'm_crazy, това е форум, не го забравяй. Kогато можем си помагаме, когато не можем (не знаем или не разбираме), се обръщаме към доказани и недоказани специалисти, за което си плащаме. Trojaneca ти е отговорил на поста, това че не те устройва цената си е твоя работа. На така оформен въпрос си получил конкретен отговор. Колкото до желанието ти да има линкове към "другото" място, тук е взето решение, което не подлежи на обсъждане. Надявам се в бъдеще да те виждаме при нас, с градивни и смислени постове.

Колега,въпросния Trojaneca изтри от обявата два линка към обява от другия Фиат-форум кадето се предлага въпросната част и който аз биях решил да ги ползвам в последствие.С това си деяние ТОЙ се поруга с труда на юзера(за съжаление не му помна името) който ми беше пратил линковете.Отделно аз вече нямам възможност да намеря обявата и да си закупя часта- с което в момента карам със счупен фар и очаквам КАТ да ме спре някаде и да ми състави акт благодарение на този така наречен "моделатор"
Евала ПИЧ :evil:

_________________
Bradwa 1.8-goliama pri tova:-)


Пет Ное 30, 2007 9:00 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 6:26 pm
Мнения: 671
Местоположение: ВР
UNREAD_POST 
Може "Соломоновско решение":
Тема, в която се пускат линкове към всички форуми на FIAT по света- има английски, сръбски, италиански и руски и кой каквъв език разбира- да може да чете и там, както и на българските- не само другия Фиат, но и Ланчия, и Алфа- лошо нЕма. Yellow_Flash_Colorz_PDT_16


Пет Ное 30, 2007 9:08 pm
Профил
UNREAD_POST 
I'm_crazy написа:
Колега,въпросния Trojaneca изтри от обявата два линка към обява от другия Фиат-форум кадето се предлага въпросната част и който аз биях решил да ги ползвам в последствие.С това си деяние ТОЙ се поруга с труда на юзера(за съжаление не му помна името) който ми беше пратил линковете.Отделно аз вече нямам възможност да намеря обявата и да си закупя часта- с което в момента карам със счупен фар и очаквам КАТ да ме спре някаде и да ми състави акт благодарение на този така наречен "моделатор"
Евала ПИЧ :evil:


Брейй, а нямаш ли възможност да си купиш частта от посочения от Trojaneca сайт? :wink: Видите ли, "изтриха ми линка към място, където се продаваше единственият и последен фар на света и сега заради това карам със счупен". Така ми звучи поста ти или идеята е да се заяждаме просто. "Там" НЯМА, повтарям - НЯМА линкове към "тук", следователно и обратното ще бъде така на този етап. Точка по въпроса. И темата се затваря...


Пет Ное 30, 2007 9:45 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 12 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg