Дата и час: Вто Мар 19, 2024 6:34 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Право на отговор 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Право на отговор
Колеги отварям тази тема за да отговоря на въпрос поставен към мен въпреки, че си бях обещал, че няма да се подавам на провокации. Конкретния повод е:

mariobg написа:
Досега и аз си мълчах, но моля ви се вие всички знаещите и можещите през 2004-та, когато бе положено началото на фиат-бг. Хайде питай МиткУ кой му направи форума в 03.00 през нощта, можеш да се логнеш и да видиш кога е заработил. Сега седнали да ми говорят за това колко сме били злобни и т.н. и т.н. Хайде моля ви. Темата мисля че е изчерпана много, много отдавна. Малко са хората знаещи истината, не ми е работа и да просвещавам новите, важното е че всеки и тук и там се мъчи и донякъде успява да направи нещо градивно. Оставете споревете, кой бил прав, кой крив, кой раздавал банани и т.н. Мисля че е крайно време темата да бъде заключена и изхвърлена в подобаващия раздел.

п.с. Аз лично я заключвам с риск да бира упрекнат, дори разжалван, но ми писна от интриги. Lock!


Отговарям тук поради простата причина, че там не мога а и не искам да пиша.

Мариане. Първо името ми е Димитър и те моля да го запомниш. Второ на това твоето старите хора му казват "С чужда пита помен прави". Лесно е да заредиш една WEB страница и да натиснеш бутона Install, когато вече всичко е готово. Идеята за форума се роди на Италфеста при разговор между мен и Веско Трендафилов. Аз платих домейна, аз предоставих техническите средства, аз инсталирах софтуера. Това че ти беше първия който се логна беше просто защото те попитах как се процедира натам? Ако не те бях попитал всичко щеше да заработи само няколко часа по-късно. Не забравай, че за разлика от теб аз с това си вадя хляба. Преди време ти казах по-какво се различаваме аз и ти - по регистрацията на колите ни. Колкото и да се напъваш тази разлика няма да стопиш. Само ще изглеждаш жалък с безкрайната жлъч която се опитваш да лееш и по мен и по хората които са предпочели това място.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пон Ное 26, 2007 3:19 pm
Профил ICQ YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg