Дата и час: Съб Апр 20, 2024 6:39 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
За работата на форума 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 28, 2007 11:21 pm
Мнения: 313
Местоположение: София 15 Младост
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
Made1nFIAT написа:
Airis написа:
Още едно често изкарвано съобщение:

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Не знам къде е сървъра, ама обикновено се появява при лошо време в София

и мен това много ме мъчи :cry: Възможно ли е някое ко*еленце умишлено да ги прави тези мизерии :evil:


Имам подозрения.

единствените думи, които ми идват на устата са определено НЕЦЕНЗУРНИ :!: :!: :!:

_________________
Ако посочиш някои, не забравяй че трите пръста сочат тебе!
1.6 16V 103HP Made In FIAT


Вто Ное 27, 2007 12:52 am
Профил
UNREAD_POST 
И аз отдавна си мисля, че някой има пръст в цялата работа, ама само да го пипна :evil:


Вто Ное 27, 2007 12:56 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
През повечето време рабатим добре и в един миг натоварването забива на 100% и машината се изкарва от това с рестарт. Само чрез ползване на форума не можем да докараме това натоварване, но не мога да хвана какво претоварва машината

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Вто Ное 27, 2007 12:57 am
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
През повечето време рабатим добре и в един миг натоварването забива на 100% и машината се изкарва от това с рестарт. Само чрез ползване на форума не можем да докараме това натоварване, но не мога да хвана какво претоварва машината


Само чрез ползването на форума и при ПИКОВО потребление не сме имали проблеми, определено някой ни ебава. Особено като се вземе предвид, че се плаща за 100 мегабита вътрешен и 10 мегабита външен нет. Въпросът е КОЙ ни ебава!


Вто Ное 27, 2007 1:02 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Вто Фев 22, 2005 7:38 pm
Мнения: 82
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Аз съм собственикът на сървъра и общо взето аз контактувам със Суперхостинг. Мога да кажа, че от там винаги ни обръщат внимание и обясняват подробно, но и те самите не разбират какво става в случая. Накрая получих писмо, че честите забиви пречели на работата на другите виртуални сървъри на същия физически сървър и ако не оправим проблема трябва да ни местят. С Митко позакрепихме машината и сведохме проблема до 1-2 забива на ден. Сега чакам отговор това урежда ли Суперхостинг. Ако не ги урежда, се мислят 2 варианта - колокация на собствен сървър за около 200-250 лв. на месец или наемане на сървър в чужбина за 80-100 долара на месец. Там има доста по-мощни решения от сега ползваното. Може би 5-6 пъти по-мощни. И в двата случая не се предвижда Митко да плаща нещо, т.е. нови разходи по сървъра няма да възникнат за форума на Фиат. Разбира се, надявам се да не ни изгонят от Суперхостинг, защото засега се справят добре.

_________________
Добри Божилов
Българска Интернет Партия


Сря Ное 28, 2007 11:22 am
Профил
UNREAD_POST 
Пич аз мился, че някой се ебава нарочно, защото и аз поддържах тракер на скоро.Мога да ти кажа, че има доста качени торента и пак си работи тракера както трябва и никога не е забивал.Също така има вграден форум в тракера и той не забива.Може да се случи да зарежда малко повечко (например 10-на секунди), но никога не е показвал грешки и т.н.Особенно при торент тракерите има доста натоварване заради качването на така наречени торент файлове.Не знам в какво е проблема тук, но определено някой има пръст в това.Поне аз така мисля.


Нед Дек 02, 2007 7:54 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg