Дата и час: Вто Мар 19, 2024 8:29 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Изтриване на собствено мнение. 
Автор Съобщение
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST Изтриване на собствено мнение.
Май е изчезнал бутона "Изтрий", с който можеше да изтриеш собствено мнение. Аз ли нещо бъркам или наистина е така ?

Всъщност сега виждам, че в този раздел го има, но например в "Продава" бутона "Изтрий" го няма или поне на мен не ми се появява.

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Сря Сеп 26, 2007 6:53 pm
Профил
UNREAD_POST 
Сега ще погледна за какво става въпрос. Принципно имам спомен, че не може да се трие първия пост в тема, която и да е. Освен това след една редакция на даден пост, вече не можеш да го изтриеш.


Сря Сеп 26, 2007 7:06 pm
UNREAD_POST 
Да, прав си, на този етап след написването на определен пост потребителите не могат да го трият, но могат свободно да променят неговото съдържание. Единствената полза от това потребител да може да трие поста си е ако без да иска постне два пъти едно и също нещо. Тогава така или иначе това ще бъде забелязано от модератор/администратор и единият от постовете ще бъде махнат, а нищо не пречи на който и да е било колега при желание за изтриване на постове от друг тип да се свърже за целта с някой модератор/администратор. Мярката е съвсем в реда на нещата, мога да цитирам редица форуми, където потребителите не само, че не могат да трият постовете си, а дори нямат право след определен период от време да променят и тяхното съдържание.


Сря Сеп 26, 2007 7:20 pm
Фиат фанатик
Фиат фанатик
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 21, 2005 1:30 pm
Мнения: 984
Местоположение: Пазарджик
UNREAD_POST 
Въпросът ми беше чисто технически, знам че не е толкова важно, но имам досадния навик да забелязвам несъществени понякога подробности. И тъй като мисля, че по-рано имаше бутон "Изтрий" поне за последното мнение от дадена тема, а сега го няма, затова попитах :wink: .

_________________
Ex: Fiat Marea Weekend ELX 1.8 16V
Ex: Fiat Palio Weekend 75
Ex: Opel Kadett 1.4 - Първата ми любов : )


Сря Сеп 26, 2007 8:14 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg