Дата и час: Вто Мар 19, 2024 5:18 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10 мнения ] 
Нова тема за некоректността на NINO ... 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Нова тема за некоректността на NINO ...
Пускам тази тема, не, за да начеша личното си его. А, защото ми писна от некоректност и такова отношение.

Възникна спор между мен и колега модератор от другия форум. Спряха ми личните съобщения, защото, колеги, според болшинство от колеги в другия форум съм се стремял на лични съобщения да каня потребители за модератори при нас. После, благодарение на човек, комуто лично обясних, че подобно мое отношение и позиции за печелене на хора за форума би било смешно, жалко и трагично, би било срам за мен, отново получих права да пиша лични и там. НО понеже знам, че тези неща НЯМА да стигнат до обикновените потребители, прочетете сами. Помолих нашия колега Emillio, който уверявам, че е реално лице, а не "мъртва душа", да постне няколко реда от мое име до лицето Нино, вездесъщ ГЛОБАЛЕН модератор в т.нар. свободен форум. ЧЕТЕТЕ:

Nino:
Здрасти emillio, предай на въпросния следното!
Решението да се спре пощата му бе взето солидарно на "служебни".Имах лични проблеми тези дни и не съм бил участник в тях дори с буква! Ако "папаракът" има проблеми с мен, то аз нямам с него, значимостта му в съзнанието ми е с височината на една стотинка, така, че предай му да не се "хаби" излишно... има доста по-интересни и доходоносни места и неща където да си инвестира усилията.Предай му също, че нямам нито времето, нито желанието да правя жълти-латиносериали с него.

Съжалявам (emillio) че си намесен в подобно нещо и ти се извинявам лично!

PAPARAC:
Nino, чета, чета и пак чета....бяхте ми спрели личните на основание какво? Съмнения, болни съмнения или реални факти? АЗ не съм "ПАПАРАКЪТ". Aз съм си АЗ. Лични пак имам, както виждаш...Значимостта ми в твоето съзнание относно височината на една стотинка в твоята глава издава колко високоинтелектуална душица си ти. Жал ми е за синовете ти, ако си ги възпитал по твоята методика... И още нещо, което последния път ти спестих...научил си математиката като счетоводител...вземи научи и български език с всичките му правила. Че иначе просто е жалко. Уж си умен мъж. А на Emillio не му се извинявай, той знае колко пари "струваш".

И, Славчо, друже, следващия път като обикновен фелдфебел, защото ти никога не си бил нещо друго, освен човек, наливащ омраза около себе си, поне ХВАНИ се АРГУМЕНТИРАЙ на основание КАКВО ми бяхте спрели личните? Смешко си, а да ти обяснявам ли какво значи една друга дума? Имаш характер, това не го отричам, ама този твой характер си го взимаш, носи го и накрая нали знаеш къде да си го поставиш?

На ПИЕДЕСТАЛ! И се радвай около него на собственото си дребно "величие". Щото ти дори на стотинката трябва да се кланяш.



Темата не я пуснах и във фурната орг., щот' там цари "демокрацията" на Лорда, дето не е лорд (КИРО ЪФ ДЪ ДЕЙ), и всичко е свободно и честно. Там всеки е добър, стига да влиза в критериите на двама свръххора.


Последна промяна Paparac на Съб Фев 09, 2008 4:51 pm, променена общо 7 пъти



Вто Сеп 18, 2007 3:47 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:48 am
Мнения: 2021
Местоположение: София 10
UNREAD_POST форум
е тук не става въпрос за твоя градски от Благоевград
а Нино и другите просто се е подвел по някой
там мисля че се четат личните съобщения
/ма и ти си ги написъл едни де/

_________________
За PUNTO http://ftp.fiat-club.org.ua/
и FIAT http://fiat.comnet.bg/
Купе http://www.polak.ch/coupemanual/
http://ftp.fiat-club.org.ua/Manuals/
http://instrukcje.fiat.pl/index.php/listing/fiat


Вто Сеп 18, 2007 8:56 am
Профил WWW
UNREAD_POST Re: форум
kluchar написа:
е тук не става въпрос за твоя градски от Благоевград
а Нино и другите просто се е подвел по някой
там мисля че се четат личните съобщения
/ма и ти си ги написъл едни де/


Кое съм чел аз? Помолих колегата да постне вместо мен, защото ми бяха спрели достъпа, после го помолих да ми каже какво са му отговорили. И кой според теб се е подвел, че не разбрах?


Вто Сеп 18, 2007 11:33 am
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Нино е комплексар бре. Не го ли разбрахте. Човек на 50 години да се занимава с глупости. Човека явно цял живот е бил мижитурка и сега се прави на шеф :) Оставете го. Единственото което ще помоля е да ми намали бан-а .. че с тая напреднала възраст, току виж .. остане завинаги :)

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Вто Сеп 18, 2007 3:37 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Само за протокола, личните пак ми бяха спрени малко преди обед днес. Много е готино така, захапят те, после ти отрежат възможността да отговориш. А Nino съвсем нещо почна да ми се струва странен, да не употребявам друга дума, мина на обръщението "скъпа" към моята персона в последното му съобщение до мен. Луда работа :dontknow: ИзображениеИзображение


Вто Сеп 18, 2007 7:05 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Ми той на тая възраст ... и мъжете му се привиждат като жени. Педеруга, кво да го правиш :) Педеруши :)

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Вто Сеп 18, 2007 9:34 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Абе аз не ви знам защо се занимавате с неграмотрни и умствено недоразвити хора. Оставяйте ги да пасат и това е :)


Сря Сеп 19, 2007 9:39 am
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 7:56 pm
Мнения: 132
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
:D Хей много се разгоря тази драма, от тук насетне обидите ще стават все по-хапливи и все по-неприятни, Мисля че е време наистина всеки да си пасе :) Честно казано сигурно и за мен са изписани какви ли не лъжи но дори не съм ги чел (за добро или за лошо). Папарака много чете и всичко и май затова така се "Топли" от всяка реплика :wink: Take it easy man ! Да не се получи че някой, ей тъй за кеф те бъзика - само защото вижда че палиш на четвърт! :naughty:

_________________
Fiat Tipo 1.6 DOHC


Чет Сеп 20, 2007 9:21 am
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Те и тези теми мисля, че могат да се заключат вече.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Сеп 20, 2007 9:23 am
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Emillio, той няма това отношение конкретно към мен, принципно си е такъв. Цялата работа започна, защото някой болен мозък реши, че пращам лични на колеги от другия форум с предложение да стават модератори при нас и ми спряха личните без обяснение директно. Както и да е, всеки сам преценява действията си. :mrgreen: А аз не се паля, в интерес на истината, може би не си ме виждал наистина подпален :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Темата се затваря и я пращам в "ЗА ФОРУМА", който не я е чел, ще може да я прочете там. :mrgreen: Щото оставя препратка :mrgreen:


Чет Сеп 20, 2007 4:33 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg