Дата и час: Вто Мар 19, 2024 2:32 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
"Свободният форум" 
Автор Съобщение
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST "Свободният форум"
Някои от вас знаят за какво става дума. И такам. Предисторията я има в една друга тема. Та вчера свърши въпросната забрана за посещаването на другия форум. Пуснах една тема, в която се надявах някой да пише. Уви, никой нямаше смелостта. За броени минути темата беше прегледана над 300 пъти, но си пишехме само аз и Нино. В нея исках да го попитам защо този "пазител на реда" може да нарушава демонстративно правилата, а обикновенните потребители като сгафят => БАН. Но не. На всеки мой директен въпрос той се изнизваше като пръдня от гащи и си намираше на къде да хване темата. Изнизаха се 4-5 безмислени пост-а и темата беше изхвърлена в кофата. (между другото Мите ти позна). Пуснах друга тема, която на момента беше изтрита. Почнах да му пиша на лична. В 7-8 поредни съобщения му казвам: Кажи ако си мъж, въпроса ми е е не е ли нагло демонстративно да нарушаваш и после да раздаваш правосъдие. Във всеки пост той връщаше "на кой въпрос да отговоря" и пак хващаше на където си поиска. В крайна сметка не призна. Не е мъж. Във всяко съобщение ме заплашваше, че ако не спра да ровя ще си получа бан. Дреме ми на банана. И така и не отговори. Та така приятели. Останалите мижитурки които негудуват от онзи форум, но трърпят и не смят да гракнат ... какво да ги коментираме. Поредната простотия .. свиха им картинките от подписите, 2-3 гракнаха но ги окротиха с заплахи за бан. Кво да говориме. Татово време и милицията :) Така, че .. ако някой от другия форум влиза и там и тук, нека си направи съответните изводи :)

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Пон Сеп 17, 2007 3:10 pm
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Човека искаше да е директор. Е след като вече е директор може да забрави за нещата срещу които сам е роптал преди време.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пон Сеп 17, 2007 3:15 pm
Профил ICQ YIM
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Хаха, аз му го казах, дай на простака власт и му гледай сеира :)

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Пон Сеп 17, 2007 3:20 pm
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Брей, поручик Галицин отново избил комплекси и пак имам бан. :) Дреме ми на жезъла на любовта :)

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Пон Сеп 17, 2007 4:39 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
viewtopic.php?p=145842#145842


Вто Сеп 18, 2007 12:14 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:19 am
Мнения: 288
Местоположение: Габрово
UNREAD_POST 
И какво толкова ако се влиза и в двата форума? Човек може да научи и от двата нещо ново нали за това са създадени, хайде сега пък да не влизаме никъде другада а само тук, нима неможе човек да влезе да речем в Рено Ауди или другаде само защото са създадени от други, това е безсмислие, нали имаме свобода и демокрация вече. Според мен щом не се злоупотребява с нещо а се ползва коректно защо да се търси кусур на хората, ако караме по тази логика ще трябва да си купуваме хляб и сирене само от един магазин.

_________________
FIAT Brava 1,4/12V, FIAT Punto 1,1 SX/ 94


Вто Сеп 18, 2007 3:26 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Абе никой не говори за това. Значи всеки потребител, сам определя в кой форум да ходи. Когато се разцепиха 2-та форума те проведоха една пропаганда (с която зарибиха и мои приятели) и на които им бе втълпено че "другия" е истинския форум. Аз покрай тях и аз почнах да влизам в оня. Говорим за друго. Направиха хора в напреднала възраст модератори, които не могат да си контролират нощем уринирането, а ще ми контролира за спазването на правилата. За това иде реч. Да, човека може да е кадърен (съмнявам се) .. не не трябва да избива комплекси.

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Вто Сеп 18, 2007 3:40 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 11:19 am
Мнения: 288
Местоположение: Габрово
UNREAD_POST 
The_Wicker_Man написа:
Абе никой не говори за това. Значи всеки потребител, сам определя в кой форум да ходи. Когато се разцепиха 2-та форума те проведоха една пропаганда (с която зарибиха и мои приятели) и на които им бе втълпено че "другия" е истинския форум. Аз покрай тях и аз почнах да влизам в оня. Говорим за друго. Направиха хора в напреднала възраст модератори, които не могат да си контролират нощем уринирането, а ще ми контролира за спазването на правилата. За това иде реч. Да, човека може да е кадърен (съмнявам се) .. не не трябва да избива комплекси.

Сори! Криво съм разбрал.

_________________
FIAT Brava 1,4/12V, FIAT Punto 1,1 SX/ 94


Вто Сеп 18, 2007 4:07 pm
Профил
UNREAD_POST 
The_Wicker_Man написа:
Направиха хора в напреднала възраст модератори, които не могат да си контролират нощем уринирането, а ще ми контролира за спазването на правилата. За това иде реч.


:36_2_33: Недей сега да пишеш такива работи, че верно бан-а ще ти е завинаги.


Вто Сеп 18, 2007 4:17 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Е истина е :)

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Вто Сеп 18, 2007 9:35 pm
Профил ICQ
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
Само не ми казвайте, че през цялото време съм бил в заблуда :shock: след като си мислех, че като отивам там именно премахвам заблудата :shock:

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Чет Сеп 27, 2007 4:12 pm
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Всеки сам преценява колега. Ония обаче тръбиха наляво и надясно че били "Свободния ФОРУМ". Ама .. май не е форум, ами говорилня. И то не говорилня .. защото не може да говори всеки каквото мисли, ами каквото е мнението на мастерите. Нещо като по времето на Тато. :) Налагат ти какво да мислиш

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Чет Сеп 27, 2007 7:38 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
The_Wicker_Man написа:
Налагат ти какво да мислиш


И в случай, че не си съгласен много много, получаваш ТОВА :mrgreen:


Чет Сеп 27, 2007 7:49 pm
UNREAD_POST 
А и той колегата kiler_4o леко солт@ш@к си прави, де :mrgreen:


Чет Сеп 27, 2007 9:07 pm
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
Paparac написа:
А и той колегата kiler_4o леко солт@ш@к си прави, де :mrgreen:

имам нужда от дешифриране :D

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Чет Сеп 27, 2007 11:55 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg