Дата и час: Вто Мар 19, 2024 2:29 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
"Свободният форум" 
Автор Съобщение
UNREAD_POST 
Ами като гледам имаш два пъти повече постове на едно друго място. Така че едва ли сега откриваш топлата или студената вода. Просто си правиш бъзици. :mrgreen:


Чет Сеп 27, 2007 11:58 pm
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
просто от 1-2 месеца бях влизал само 1-2 пъти тук и то случайно ... но днес като гледах в сааб форумите, че пише този адрес смятах да им кажа да го променят на другия, но все пак реших да вляза тук да видя за какво става въпрос и изведнъж - какво откривам ... тук бяха влязли с 400 потребителя повече за същото време (половин ден) ... и си викам "е...и какво става тука бе ?" ... преди си мислех същото когато отидох в другия форум и сега въобще не знам какво да правя ... за това ще влизам за сега и на двете места :) А стикерите още от старите ли са ? Защото имам 1-2 може да лепна и от тези на пунтото :D

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Пет Сеп 28, 2007 1:07 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Стикерите все още са тези: Изображение.

А решението ти къде да влизаш си е лично твое. :wink:


Пет Сеп 28, 2007 2:22 am
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
Точно от тях имам... бях ги взел лично от Митко :) За който вече нищо не знам, нито дали е жив, нито нищо ... Само че тези за вътрешно са ми без фон и ако мога да намеря такива за вътрешно с фон ще е добре ... Ще има ли хора от тук на италфест-а или е прекалено опасно да няма бой :D

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Пет Сеп 28, 2007 2:35 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
kiler_4o написа:
Точно от тях имам... бях ги взел лично от Митко :) За който вече нищо не знам, нито дали е жив, нито нищо ... Само че тези за вътрешно са ми без фон и ако мога да намеря такива за вътрешно с фон ще е добре ... Ще има ли хора от тук на италфест-а или е прекалено опасно да няма бой :D


Жив и здрав си е Мите, спокс, а и този от снимката със стикера пак е Митко, само че друг един - m1t3t0. По отношение на стикерите точно тези БЕЗ фон са много по-добре издържани като дизайн. За Италфеста лично аз не знам нищо. Що да е опасно? :mrgreen: Ние сме колеги от различни форуми, не противници. :wink: Пък и не сме от страхливите :mrgreen: .


Пет Сеп 28, 2007 2:43 am
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
Paparac написа:
kiler_4o написа:
Точно от тях имам... бях ги взел лично от Митко :) За който вече нищо не знам, нито дали е жив, нито нищо ... Само че тези за вътрешно са ми без фон и ако мога да намеря такива за вътрешно с фон ще е добре ... Ще има ли хора от тук на италфест-а или е прекалено опасно да няма бой :D


Жив и здрав си е Мите, спокс, а и този от снимката със стикера пак е Митко, само че друг един - m1t3t0. По отношение на стикерите точно тези БЕЗ фон са много по-добре издържани като дизайн. За Италфеста лично аз не знам нищо. Що да е опасно? :mrgreen: Ние сме колеги от различни форуми, не противници. :wink:

Имам предвид конкретни хора (не си спомням имена, но си спомням, че още малко и до там щеше да се стигне) ... А какво имаш предвид с много по-добре издържани ? Те нали са 1:1, просто зад стикера има бяло :) Тези за външно са ми такива, но тези за вътрешно - не ...

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Пет Сеп 28, 2007 2:45 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Точно липсата на 'бяло' прави стикерът по-хубав. Питай всеки един, който малко отбира от графичен дизайн, за да ти каже същото. :wink: Това не е само мое мнение, а и аз не съм дизайнер иначе, камо ли графичен :mrgreen:


Пет Сеп 28, 2007 2:46 am
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
Идеята ми е, че не се вижда, нали на чинкуто имам такъв :) Трябва да си доста близо, за да го различиш ... Бях го осветил с бели светодиоди и лист хартия зад него, но само за една среща на форума, стоеше мноооого грозно ...
edit: Айде стига толкова за тази вечер, че трябва да хапна и евентуално да спя :D Че утре много задачи се насъбраха ...

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Пет Сеп 28, 2007 2:50 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Въпрос на мнение, според мен идеята не е да ти извади очите :mrgreen:


Пет Сеп 28, 2007 2:52 am
UNREAD_POST 
Колеги, извинявайте за въпроса, но съм нов и въобще не знам за какво става дума...защо са се разделили форумите? Ако въпросът ми е прекалено-деликатен, изтрийте ми мнението, нито ще се разсърдя, нито нищо :)


Нед Ное 11, 2007 1:44 am
UNREAD_POST 
Те не са се разделяли, просто друг форум ползва нашият архив до 26 март 2007 г., т.е. всички теми в него по нищо не се различават от тук до 26 март, когато настоящият форум спира за ден и поради ред причини и неизяснени взаимоотношения, щото сме като малки деца и обичаме да се дърляме, в момента фактите са такива. :mrgreen: Лично аз нямам никакво участие в разни делби, мелби и други такива сладоледи :mrgreen: Yellow_Flash_Colorz_PDT_07. Разбрах, че има промяна в менюто, след като получих два мейла от две различни места. :mrgreen:


Нед Ное 11, 2007 2:08 am
UNREAD_POST 
Сашо (или колега Ilkor както си по-известен в един друг форум), това ти е само 4-ти пост, но с всичките до тук целиш някаква конфронтация или доказване. Тук никого не го интересува на кое място в интернет пространството е форума и дали има свой плагиат. Щом е тук значи е избрал именно този. Считай това за официално предупреждение.

Ferrari


Пон Ное 12, 2007 1:58 am
UNREAD_POST 
Това бяха факти. Не съм правил коментари като теб!


Сря Ное 14, 2007 11:39 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
macintel написа:
Това бяха факти. Не съм правил коментари като теб!


Е защо толкова бързо се затри? Тук не хапем. Или просто да не се усети някой, че посещаваш и забранения форум.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Ное 14, 2007 11:45 pm
Профил ICQ YIM
Член на клуба
Член на клуба

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 8:44 pm
Мнения: 690
Местоположение: Бургас, Меден Рудник
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
macintel написа:
Това бяха факти. Не съм правил коментари като теб!


Е защо толкова бързо се затри? Тук не хапем. Или просто да не се усети някой, че посещаваш и забранения форум.

Mалко прекаляваш, защото аз влизам и в двата и никой нищо не ми е казал (пък и не може ...)

_________________
Fiat Cinquecento 0,9i
Fiat Punto Mk.II `01 Go!
Lancia Zeta 2.1TD


Сря Ное 14, 2007 11:59 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 33 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg