Дата и час: Вто Мар 19, 2024 8:05 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
...За някои "МАСТЕРИ" от другия форум :) 
Автор Съобщение
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST ...За някои "МАСТЕРИ" от другия форум :)
Знам, за конфликта между 2-та форума. Не заемам нито една страна. Влизам и в 2-та форума, но май ще остане само в този. Та ситуацията е следната. Преди няколко седмици един модератор "Нино" ме предизивика и се счепкахме на лична. Постоянно твърди колко бил праведлив, как не обичал двойния стандарт и т.н. Написах аз една тема. В същата тема господинчото псува като каруцар по един посетител от форума, с който явно не се понася много много (То с кой ли се понася де). В същата тема аз използвах израза "Бай Хуй" като олицетворение за лице Х. Да не казвам господин еди кой си. Веднага другия модератор .. кирчо скокна да раздава правосъдие. Викам добре, накажи ме ама искам да накажете и нино за дето също нарушава. Той ми заяви, че не можел да отговаря и не можел да направи нищо на него защото и той бил модератор. И така .. двойния стандарт. Издразни ме нино и аз му казах на лична да не се прави на толко праведен защото този двоен стандарт за който той толкоз дудне, го прилага и той. И му посочих и примера. Посочих му редовете в които той псува. Той ми отвърна: Оплачи се на арменския поп. Тогава му казах, че това са комплексарски работи и не му отива на възрастта. За тази констатация (че е комплексар и избива комплески) получих бан. Преди това той ми се заканваше че ще ме банира. Разменихме си нецензурни изрази, но отбелязвам РАЗМЕНИХМЕ. Както той ме псува, така и аз не му останах длъжен. И отделно имам и бан за "пожеланието" ми към него и той да изпати от 2-ния стандарт както патя аз от него :) Пожелах му 2-ния стандарт на КАТ да го огрее. И за това бан. Отделно се търси под вола теле на мен и на още няколко потребители за да се постигне скандал. Ключаря, който е помагал на толкова много хора, и по нощите даже ... гледам в последните теми от другия форум са му изяли гъза и на него. Един потребител поиска обяснение за това дето върши нино в един раздел "за форума" .. но естествено отговор не последва :) Не съм се и надявал де. Въобще цялата история там е ... нямам думи. Има си 2-3 мастера и всички им играят по свирката. Останалите "началници" са супер .. ама тия 2-мата са .. откровенни комплексари. И когато някой се надигне, бан. Иначе плюят по тоя форум, кой какъв бил, кой онакъв.

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Чет Авг 30, 2007 10:19 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Аз като гледам наказанията ти са само от Nino. Че модератор правила срещу модератор няма да приложи, не виждам какво се учудваш. А и ако системата им е като при нас модератор на колега и да иска, не може да наложи наказание :mrgreen: Че Nino е малко крайно постъпил, ок, ама ти като си го знаеш, какво се чудиш после, че си отнесъл банана :mrgreen:

И още нещо, влизаш и в двата форума, но не виждам да си писал в този след разделението :roll:


Чет Авг 30, 2007 10:48 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Аз пък мога да кажа, че винаги са ми били интересни постовете ти, колега. Изборът на форум е като кола. Всичко е въпрос на вкус и предпочитания. Не си струва и хабенето на нерви. Тук сме за да споделяме обща страст и удоволствието от това да притежаваш FIAT.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Авг 30, 2007 11:21 pm
Профил ICQ YIM
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Колега, можеш да влезнеш в другия форум и да видиш, че в 99% от случайте пиша в тема която съм на чорчик на тия 2-мата. Защото никой не смее те като кажат А да каже Б .. ами и те са А. Водят ги за носа и им се кланят. Аз не съм подлога. Форума е форум за да се изказват мнения. Когато няма свобода на словото не е форум ами говорилня. И самия факт че сульо и пульо са с някакви права не им дава право да изискват от потребителите да се държат по определен начин, след като самите те не го спазват. И след това да раздават правосъдие .. за това говоря. Говоря за това, че всичко започна от темата за жертвите по пътя и според тях основната причина са полицаите. Да и те имат вина, но основната вина е в тия малоумници зад волана. Имам много познати полицаи. И са пичове. И са много точни хора. И ме обижда, че поставят всички под общ знаменател. Да и сред тях има мърша, и то не малко, но когато те кажат "полицията тва" а аз кажа "полицията онова" това е едва ли не нарушение на правилата. Да правилата са за това. Всички в тая държава трябва да се научим че правилата се пишат за да се спазват. Законите също. Докато някои се вживяват в ролята на някакви .. нямам думи какви .. така ще е тази държава. Той иска КАТ да санкционира, ама да не го пипа като прави левия завой на Витошка посока 5-те кьошета и говори по телефон. Искал да му гони паркиралите по Патриарха, ама него да не го пипа като му се наложило да спре за 5 мин да изчака еди кой си. Иска във форума да не се обиждат потребители , ама той ги псува като каруцар. Иска да има равнопоставеност между всички, ама някои като него да са по нагоре. За да може да се оплакват някои като мене "на арменския поп" когато го питам защо за него няма санкция. Не става само с ядене, трябва и акъл колега :)

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Пет Авг 31, 2007 9:41 pm
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2005 3:06 pm
Мнения: 670
Местоположение: Добрич
UNREAD_POST 
Paparac написа:
...след разделението :roll:

Кое подред...? :roll:

Преди бях редовен посетител, сега влизам рядко. Тия разделения ми писнаха, и май не само на мен - виждам спад в активността тук (явно заради разделението). Дразнещо е да гледаш и четеш всеки ден как мъже на възраст си раздават виртуални шамари...

Колегата Ferrari го е написал: "Тук сме за да споделяме обща страст и удоволствието от това да притежаваш FIAT."
Всичко останало не е в интерес на никой.

_________________
Изображение


Пет Авг 31, 2007 10:02 pm
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Мога да давам и аз примери но има ли смисъл? Преди време подобно на твоя случай с полицията аз казах добра дума за Ауто Италия и сервиза им. Да имат недостатъци и като сервизно обслужване и като вносител на нови автомобили, но в сервиза решиха проблем с който се борих почти 2 години. Беше подходено много професионално и внимателно от тогавашния шеф на сервиза Вальо Симеонов. Написах това и ми беше разказана играта. Както и да е. Нека няма повече конфронтации и да се съсредоточим на приятната част.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Съб Сеп 01, 2007 12:09 am
Профил ICQ YIM
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 16, 2005 1:39 am
Мнения: 231
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST Re: ...За някои "МАСТЕРИ" от другия форум :)
The_Wicker_Man написа:
Въобще цялата история там е ... нямам думи. Има си 2-3 мастера и всички им играят по свирката.

The_Wicker_Man написа:
Защото никой не смее те като кажат А да каже Б .. ами и те са А. Водят ги за носа и им се кланят. Аз не съм подлога.


Май твоето е комплексарщина. Първо си оправете срещите пък тогава говори, кой на кой бил
подлога. Всяка неделя си пиеме кафето/бирата заедно, това би трябвало да ти изясни как
стоят нещата.

_________________
Изображение


Сря Сеп 05, 2007 9:57 pm
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Нещо не загрях. Ама май и ти не си загрял какво си искал да кажеш. Просто си изсрал поредната безмислица и се мислиш за роднина на Хитър Петър :)

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Сря Сеп 05, 2007 10:36 pm
Профил ICQ
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 16, 2005 1:39 am
Мнения: 231
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
Очевидно ти не можеш да загрееш, или пък се правиш, но ти е простено.
Ако не, прочети втори път, после трети и така......до победния край.

п.с. хитър съм не щото съм Хитър Петър, а защото закусвам шоколадчета Кума Лиса.

_________________
Изображение


Чет Сеп 06, 2007 10:57 am
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:32 am
Мнения: 589
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Какви срещи какви 5 лв какви шоколадчета ?!?!?

_________________
www.bgkoleda.bg

www.mvr1866.bg


Пет Сеп 07, 2007 12:53 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg