Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:05 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Проблем с форума 
Автор Съобщение
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 30, 2005 1:04 am
Мнения: 131
Местоположение: Видин
UNREAD_POST Проблем с форума
Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php

_________________
®Iv4o_M® Fiat Uno Turbo I.E.


Нед Авг 19, 2007 9:38 pm
Профил YIM
UNREAD_POST 
При каква ситуация ти дава въпросната грешка?



ЕДИТ: Хмм, при мен дава грешка при опит за пускане на нов пост, но въпреки това постът се публикува. Веднага ще се провери какво причинява проблема. :wink:


Нед Авг 19, 2007 9:53 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Оправено!

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Нед Авг 19, 2007 10:03 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
Оправено!
:36_2_25:


Нед Авг 19, 2007 10:10 pm
UNREAD_POST 
Хора по някога като съм във форума и например натисна да отида в някоя друга секция и ми изписва:
"phpBB : Critical Error

Could not connect to the database"

Доста често ми изписва това, но не само и това.Оная вечер ми изписа доста повечко за някаква грешка.Това само на мен ли изписва или на още някой друг потребител?!?!


Сря Ное 21, 2007 11:21 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Много сме активни и сървърът чат пат се претоварва. Търсим решение.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Ное 21, 2007 11:23 pm
Профил ICQ YIM
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:09 pm
Мнения: 279
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
решението е едно трябва място!! :mrgreen: а то струва пари?
А постове за реклама не се мяркат :!: :!:

_________________
uno turbo 1.3 i.e
renault 19 1.8 16v
uaz 469 4.0 turbo
Йохан фон Гьоте - Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Чет Ное 22, 2007 12:07 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
bebito^^^ написа:
решението е едно трябва място!! :mrgreen: а то струва пари?
А постове за реклама не се мяркат :!: :!:


Поради тази причина защо например не се събира по някаква сума от човек и да бъде "член на клуба" както е във форума на Аlfa Romeo?!?!Тези пари да се използват разумно и т.н.Например за изработката на стикерите на форума за потребителите, които членуват.


Чет Ное 22, 2007 7:00 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:09 pm
Мнения: 279
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
stormi написа:
bebito^^^ написа:
решението е едно трябва място!! :mrgreen: а то струва пари?
А постове за реклама не се мяркат :!: :!:


Поради тази причина защо например не се събира по някаква сума от човек и да бъде "член на клуба" както е във форума на Аlfa Romeo?!?!Тези пари да се използват разумно и т.н.Например за изработката на стикерите на форума за потребителите, които членуват.

това е много трудно!!!например,има 2000 потребителя по един лев са 2000лв.Кой ще ги оправлява!!!!този човек трябва да дава разход, за парите каде са харчени?...Накрая този човек,защо да го парви.Трябва да има и заплата за него и става много сложно...по добрия вариант е да се създаде място за реклама във форума и модераторите да си свършат работата,а тя е именно да намерят рекламодатели!!!!а ако останат пари, е лесно какво да се направят.
пример:фланелки за най активните потребители или стикер за колата,и тем подобни :D

_________________
uno turbo 1.3 i.e
renault 19 1.8 16v
uaz 469 4.0 turbo
Йохан фон Гьоте - Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Чет Ное 22, 2007 8:26 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
bebito^^^ написа:
решението е едно трябва място!!

Вярно е. И като за начало всички можем да премахнем или поне да намалим снимките в подписите си. Аз например ще махна моята.


Чет Ное 22, 2007 8:34 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:09 pm
Мнения: 279
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
sok1 написа:
bebito^^^ написа:
решението е едно трябва място!!

Вярно е. И като за начало всички можем да премахнем или поне да намалим снимките в подписите си. Аз например ще махна моята.

в правилна посока си ,но не точно.Снимките в подписите ни са много малки и н ее нужно да ги махаме,а и това е едентичноста на всеки един от нас..Решението е друго,има твърде много по големи постове и застояли теми с каде каде по големи снимки там е решението за сега!!

_________________
uno turbo 1.3 i.e
renault 19 1.8 16v
uaz 469 4.0 turbo
Йохан фон Гьоте - Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Чет Ное 22, 2007 9:55 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
bebito^^^ написа:
...а и това е едентичноста на всеки един от нас...

Чак пък да идентичността на всеки. За обема на снимките съм напълно съгласен. Но лично за себе си аз не виждам защо да слагам снимка, която всеки може да види в гаража (да ми се чуди на акъла човек защо съм я сложил). А зада покаже идентичността си, всеки може да ползва аватара си (моят аватар не показва моята идентичност Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 )


Чет Ное 22, 2007 10:24 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 11:09 pm
Мнения: 279
Местоположение: Варна 02 Приморски
UNREAD_POST 
sok1 написа:
bebito^^^ написа:
...а и това е едентичноста на всеки един от нас...

Чак пък да идентичността на всеки. За обема на снимките съм напълно съгласен. Но лично за себе си аз не виждам защо да слагам снимка, която всеки може да види в гаража (да ми се чуди на акъла човек защо съм я сложил). А зада покаже идентичността си, всеки може да ползва аватара си (моят аватар не показва моята идентичност Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 )

ами така е но,единственото нещо което човек, като пише с теб е снимките от подписа и аватара ти!!!
но не това е проблема сега !!!! :-D

_________________
uno turbo 1.3 i.e
renault 19 1.8 16v
uaz 469 4.0 turbo
Йохан фон Гьоте - Нищо не разкрива по-добре характера на човека, колкото това, на което се смее
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Чет Ное 22, 2007 11:09 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
bebito^^^ написа:
това е много трудно!!!например,има 2000 потребителя по един лев са 2000лв.Кой ще ги оправлява!!!!този човек трябва да дава разход, за парите каде са харчени?...Накрая този човек,защо да го парви.Трябва да има и заплата за него и става много сложно...по добрия вариант е да се създаде място за реклама във форума и модераторите да си свършат работата,а тя е именно да намерят рекламодатели!!!!а ако останат пари, е лесно какво да се направят.
пример:фланелки за най активните потребители или стикер за колата,и тем подобни :D


Аз имах в предвид, че тези хора дето са пратили по банкова сметка например 50лв. за цяла година да станат "членове на клуба", а другите потребители, които не са дали да бъдат обикновени потребители.Ето вижте в клуба на Alfa Romeo как е и може тук да се измисли нещо.Просто човека дето ще управлява събраните пари ще плаща хоста на форума.Също така например ще поръча стикерите на фенклуба на FIAT и например само потребителите, които членуват ще имат такава лепенки.Също така както спомена ти може да се правят щампи на тениски и те ще бъдат за "членовете на клуба".Може да се обсъди това дали човекът отговорен и управляващ парите ще взима процент от сумата събрана от нас потребителите.Все пак е голяма отговорност!Относно рекламодатели трябва голями връзки за да стане нещо.Аз поддържам тракер и знам, че е доста трудно.Това е просто една идея:)


Чет Ное 29, 2007 12:26 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 16, 2007 4:05 pm
Мнения: 65
Местоположение: RaCiNg^LanD^Sof!a
UNREAD_POST 
bebito^^^ написа:
решението е едно трябва място!!


Аз съм с 4 харда и общо имам 1.2 ТБ ... Ако някой му притрябва ... Пускам си домашния хост и хелпвам..Само кажете
:wink:

_________________
®™ BoBsUn_RaC!nG ™® -- HaDj@ta RaC!nG TeAm™

Fiat Bravo 1.6 16v 105 PS
®™~FeNs TuN!nG CeNTaR~™®
Skype: fens_tuning_centar

Чет Ное 29, 2007 1:24 pm
Профил ICQ WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg