Дата и час: Вто Мар 19, 2024 6:25 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Проблем със акаунта ми 
Автор Съобщение
UNREAD_POST Проблем със акаунта ми
Значи преди не повече от един месец се регистрирах и влизам редовно във форумът.Докато в един прекрасен ден тоест днес се оказа че немога да вляза във форума.Намирам аз наново форумът от гугала влизам и се оказва че пържо тои е с нова визия която няма ништо общо с предишната и вече акаунта ми несаштествува.Може ли някои да ми обясни какво стана?


Пет Юли 20, 2007 8:11 pm
Кара детска количка
Кара детска количка
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 2:33 pm
Мнения: 17
Местоположение: БГ засега
UNREAD_POST Re: Проблем със акаунта ми
rercho написа:
Значи преди не повече от един месец се регистрирах и влизам редовно във форумът.Докато в един прекрасен ден тоест днес се оказа че немога да вляза във форума.Намирам аз наново форумът от гугала влизам и се оказва че пържо тои е с нова визия която няма ништо общо с предишната и вече акаунта ми несаштествува.Може ли някои да ми обясни какво стана?


Ами аз като гледам в чичко Гугъл излиза, че форумите са два! :shock: :shock: :shock:
Българска работа - от всичко най-малко по две.
Ама тука веднага ми дадоха картон затова, че съм си изказал свободно мнението...
Освен това заключиха всичките ми теми.

_________________
One Shot! One Head! One Dead! [MT]
В България нещата винаги са по две обаче!


Пет Юли 20, 2007 9:21 pm
Профил
UNREAD_POST 
rercho, какъв е бил предишния ти ник и с него имаш ли проблем да влизаш тук?

LORDAJAX, темата ти беше затворена, както и втората заради откровената липса на съдържание. Ако имаш проблем, обърни съм към администрацията с лично съобщение, а не спами из форума. Имаш всичко на всичко 7 поста, като един смислен не виждам поне аз.


Пет Юли 20, 2007 10:13 pm
UNREAD_POST 
значи предишния ми също беше rercho самоче като го въведа и си напиша паролата ми казва че имало грешка абе там какжото се изписжа като объркаш нешто.Самоче сега установиь че и мненията ми които бях написал във форумът също ги няма :roll: а като гледам форумът е същия не сам попаднал в друг.скоро правили ли сте някакви промени във визията на форумът


Пет Юли 20, 2007 10:59 pm
UNREAD_POST 
Проверих, няма втори потребител точно с този ник. Нямам информация да ти е трит ника. Нито постовете. А за другото, просто си попаднал си на втория форум на ФИАТ, който в момента го няма. Той е с друг външен вид. Той се появи преди няколко месеца поради редица причини, които не са предмет на настоящата тема. Първоначално реално двата форума бяха едно към едно. Сега не е така. Обърни се към колегите там, за да видиш какво е положението с ника ти.


Пет Юли 20, 2007 11:02 pm
UNREAD_POST 
да определено много се извинявам за създаденото безпокоиство маи наистина сам бил попаднал на друг форум които наистина много прилича на този и има теми които са еднакви.отново се извинявам.


Пет Юли 20, 2007 11:28 pm
UNREAD_POST 
Няма защо да се извиняваш, с питане и до Цариград се стига :wink: Лошото е, че липсват постовете ти.


Пет Юли 20, 2007 11:35 pm
UNREAD_POST 
значи бате в раздела дизел имаше тема дето се питаше нешто за БРАВО със 1.9д ,1.9тд и 1.9jтд и аз там питах един пич от коя година почва да се произвейда 1.9 жтд и какви са видимите разлики между тд и жтд и маи ника на момчето беше владо или влади.ама точно тая част от темата просто липсва иначе темата съществува


Пет Юли 20, 2007 11:54 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg