Дата и час: Вто Мар 19, 2024 10:10 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Критика!!!! 
Автор Съобщение

Регистриран на: Пет Май 25, 2007 9:43 pm
Мнения: 3
Местоположение: София
UNREAD_POST Критика!!!!
Привет!

Имате СЕРИОЗЕН проблем с активирането на акаунти. Пробвах точно 4 различни никове със съответно 4 различни имейл адреси и НИТО един не получи писмо за активация. Пардон грешка! Едва четвъртият опит бе сполучлив. Дали проблема е в трите имейла или само във вашата система!?!?!?!

Опитах се да се свържа лично с някой от форума за да се добера по някакъв начин до админ или модератор, който да активира ръчно акаунта ми. Занимавах един от вашите хора, модератор, който ме опъти към лицето Димитър Акиванов, който пък от друга страна се води админ до колкото разбрах. Доволен, че вече съм се добрал до верният човек и че мога да му пиша лично на ICQ относно проблема, ме сполетя друга драма - след като обясних на кратко какъв ми е проблема бях отрязан без никакъв отговор. Няколко дена по-късно писах отново, но получих отговор "А ти кой си?" след което отново никаква реакция или отговор :shock: Предполагам съм минал ненадейно в неговата ignore листа, тъйкато колкото и да пишех след това си киснех без отговор. Както и да е, това остава в секция "Лична драма", просто беше вметнато...

Но извън личната ми драма и точно критиката ми относно форума е: защо не направите този под форум отключен за не регистрирани потребители??? Толкова ли ненужни постове получавате, че трябва всичко да е заключено? Едва ли.... като модератор в друг известен автомобилен клуб мога да ви уверя, че от това можете само да профитирате, а не да си мислите, че ще си имате допълнителни излишни грижи.

И така след около месец блъскане, 3 неактивирани акаунта вече мога спокойно да отида и да си задам проблема с надеждата да ми бъде помогнато.

Поздрави!

btw другите никове са Wizi и Wizier


Съб Май 26, 2007 4:46 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Работата е там, че не е възможно както да има отключен форум за гости, така и регистрация без потвърждение от администратор. Ако тези неща се позволят само за 1-2 часа ще бъдем така наспамени, че няма да ни стигне цял ден да изтрием всички постове. Информацията за новорегситрираните никове пристига на майл и е небоходимо малко време 3-та администратори да реагират (да видят майла си).

Поздрави
Димитър Акиванов

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Съб Май 26, 2007 10:35 pm
Профил ICQ YIM

Регистриран на: Пет Май 25, 2007 9:43 pm
Мнения: 3
Местоположение: София
UNREAD_POST 
Преди нашият форум да мине на Invision бяхме като вас на phpBB и ако не ме лъже спомена пак бяхме с отключен форум за проблеми свързани с него, а пак казвам, че форума за който говоря е доста по-голям от този. Имали сме спам, но е бил абсолютно минимален.

Остава ми любопитно - тези писма с потвърждения от админите не се ли трупат някъде или не се ли проверява от време на време за неизправности, че се стига като при мен да се чака толкова дълго и пак без резултатно!?

Поздрави!
Анди


Нед Май 27, 2007 2:02 am
Профил
UNREAD_POST 
Teзи писма с искане за регистрация достигат до всички администратори. Който пръв види дадено писмо, той разрешава регистрацията. Е, ако пуснеш искане за регистрация с ник, противоречащ на правилата на форума и етичните норми, то той няма да бъде допуснат до регистриране съответно.

Форумът е глупаво да бъде отключен, вашият такъв ли е и ако не е тайна кой е? Интересно ми стана, че си модератор в друг известен и предполагам не по-малък форум, как така цял месец си се блъскал и не си могъл да си решиш проблема с помощта на тамошните си колеги?


Пон Май 28, 2007 8:24 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg