Дата и час: Вто Мар 19, 2024 12:05 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9 мнения ] 
правописна/граматическа грешка в съобщение на форума 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 4:14 pm
Мнения: 311
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST правописна/граматическа грешка в съобщение на форума
Колеги понеже се стремим по всякакъв начин да пишем във форума без грешки мисля че е уместно да си поправим и системните съобщения във форума :wink:

Ще помоля също колегата Vladim като си заключва сам темите в раздел продава поне да не пише след това в тях по някое друго емотиконче само и само темата му да не се изгубва назад в страниците. Мисля че като се заключи една тема никой няма право да пише в нея и сме равни по този показател.:wink:
viewtopic.php?t=13838


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
Punto SX 1.1 55


Нед Мар 04, 2007 3:25 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 12:48 am
Мнения: 2021
Местоположение: София 10
UNREAD_POST грешка
е сега пък
не всеки е имал шестици

_________________
За PUNTO http://ftp.fiat-club.org.ua/
и FIAT http://fiat.comnet.bg/
Купе http://www.polak.ch/coupemanual/
http://ftp.fiat-club.org.ua/Manuals/
http://instrukcje.fiat.pl/index.php/listing/fiat


Нед Мар 04, 2007 5:24 pm
Профил WWW
UNREAD_POST 
Е то това звучи като негър, който живее от 2 седмици в България бря...какви шестици? :D


Нед Мар 04, 2007 5:58 pm
UNREAD_POST Re: правописна/граматическа грешка в съобщение на форума
Punto SX написа:
Колеги понеже се стремим по всякакъв начин да пишем във форума без грешки мисля че е уместно да си поправим и системните съобщения във форума :wink:

Ще помоля също колегата Vladim като си заключва сам темите в раздел продава поне да не пише след това в тях по някое друго емотиконче само и само темата му да не се изгубва назад в страниците. Мисля че като се заключи една тема никой няма право да пише в нея и сме равни по този показател.:wink:
viewtopic.php?t=13838


Мисля, че всеки може да "пише" по някое "емотиконче" в темата си за да не се изгубва! :wink: В този ред на мисли не мога да разбера в, какво ме обвиняваш!? Виж, ако бях я направил важна тема, това вече е друг въпрос! :mrgreen: А относно заключването на темите... еми, какво да правиш... не всеки се е родил модратор/администратор! :mrgreen: :P


Нед Мар 04, 2007 9:38 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 4:14 pm
Мнения: 311
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST Re: правописна/граматическа грешка в съобщение на форума
Vladim написа:
Punto SX написа:
Колеги понеже се стремим по всякакъв начин да пишем във форума без грешки мисля че е уместно да си поправим и системните съобщения във форума :wink:

Ще помоля също колегата Vladim като си заключва сам темите в раздел продава поне да не пише след това в тях по някое друго емотиконче само и само темата му да не се изгубва назад в страниците. Мисля че като се заключи една тема никой няма право да пише в нея и сме равни по този показател.:wink:
viewtopic.php?t=13838


Мисля, че всеки може да "пише" по някое "емотиконче" в темата си за да не се изгубва! :wink: В този ред на мисли не мога да разбера в, какво ме обвиняваш!? Виж, ако бях я направил важна тема, това вече е друг въпрос! :mrgreen: А относно заключването на темите... еми, какво да правиш... не всеки се е родил модратор/администратор! :mrgreen: :P


Имах предвид че си написал емотикона след заключването. Надявам се не броиш отговора ми за спор с администратор :mrgreen:

_________________
Punto SX 1.1 55


Нед Мар 04, 2007 9:44 pm
Профил
UNREAD_POST Re: правописна/граматическа грешка в съобщение на форума
Punto SX написа:
Имах предвид че си написал емотикона след заключването. Надявам се не броиш отговора ми за спор с администратор :mrgreen:


Този път няма! :wink: А пък и в този раздел съвсем няма как да го "броя" за спор. Пак не разбрах за, какво ми правиш забележка, но, както и да е.


Нед Мар 04, 2007 11:47 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 4:14 pm
Мнения: 311
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST Re: правописна/граматическа грешка в съобщение на форума
Vladim написа:
Punto SX написа:
Имах предвид че си написал емотикона след заключването. Надявам се не броиш отговора ми за спор с администратор :mrgreen:


Този път няма! :wink: А пък и в този раздел съвсем няма как да го "броя" за спор. Пак не разбрах за, какво ми правиш забележка, но, както и да е.



Последно уточнявам. Виж съобщението от снимката по-горе. Там пише: След заключване на темата не можете да добавяте или променяте мнения. Е как тогава бе човек като заключи темата си на 26.02 успя да добавиш мнение на 27.02. Почвам да си мисля че нещо съм тъп щом не мога да обясня. Или може би заключените теми за заключени само за тези които:
Vladim написа:
А относно заключването на темите... еми, какво да правиш... не всеки се е родил модратор/администратор! :mrgreen: :P


Както и да е. Поздрави! Стига толкова сме спорили :roll:

_________________
Punto SX 1.1 55


Пон Мар 05, 2007 10:51 am
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 4:14 pm
Мнения: 311
Местоположение: Велико Търново
UNREAD_POST 
В крайна сметка някой ще оправи ли съобщението на заключените теми да не е в стил: "Една гаща плява магарето яде на него"

Справка снимката в първия ми пост в темата.

_________________
Punto SX 1.1 55


Сря Мар 07, 2007 12:14 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Мар 26, 2007 9:40 am
Мнения: 260
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Поправих грешката!

_________________
Lancia Lybra - италиянската S класа.
Lybra 1.9 JTD 105 HP


Вто Мар 13, 2007 11:57 am
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 9 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg