Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:07 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Предложения и идеи за дизайн на сайта на КФБ 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 11:25 pm
Мнения: 1315
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST Предложения и идеи за дизайн на сайта на КФБ
Ето от мен:

Фонтовете не са подбрани... защото нямам фонтове (не съм си ги инсталирал)
Гледайте го като цяло...

_________________
FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]
Изображение


Последна промяна Mazgarev на Вто Юни 06, 2006 7:26 pm, променена общо 1 път



Вто Апр 25, 2006 10:55 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Концепцията е страхотна :wink: На мен лично много ми харесва, а ти споделих допълнителните ми идеи в icq :idea:


Вто Апр 25, 2006 11:52 pm
UNREAD_POST 
:arrow:


Последна промяна Sko на Пон Мар 26, 2007 12:31 pm, променена общо 1 път



Сря Апр 26, 2006 12:06 am
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 04, 2004 3:34 pm
Мнения: 743
Местоположение: София 11 Красна Поляна
UNREAD_POST 
Колеги давайте идеи за сайта.

_________________
Alfa 156 SW 2.4 JTD
Fiat Brava 1.6 16V
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
www.locksmith-bg.com


Сря Апр 26, 2006 12:11 am
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 11:25 pm
Мнения: 1315
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
ето друг вариант... цветово променен... (blondy_driver взе участие...)
отново казвам - шрифтовете не са пипани...

_________________
FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]
Изображение


Последна промяна Mazgarev на Вто Юни 06, 2006 7:26 pm, променена общо 2 пъти



Сря Апр 26, 2006 10:50 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
:) Ммм не и за двата варианта ...


Сря Апр 26, 2006 11:31 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 15, 2005 10:57 pm
Мнения: 1060
Местоположение: София Бели Брези
UNREAD_POST 
На мен не ми харесва Гранде Пунтото отгоре. Самата кола ми харесва, но като за сайта трябва поне да е нещо стилизирано. Може да е същото, но с някой ефект на фотошопа.


Чет Апр 27, 2006 9:45 am
Профил ICQ
UNREAD_POST 
Едно синьо Стило ще е доста по-добре.
Иначе е горе - долу добре, но може и доста по-добре.


Чет Апр 27, 2006 9:47 am
UNREAD_POST 
Що пък трябва да се ограничавате до модел Fiat в header-a, това е КЛУБ ФИАТ, а не КЛУБ на Fiat Stilo или Fiat Grande Punto и т.н. ...


Чет Апр 27, 2006 2:32 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 11:25 pm
Мнения: 1315
Местоположение: София 04 Оборище
UNREAD_POST 
wwweb написа:
Що пък трябва да се ограничавате до модел Fiat в header-a, това е КЛУБ ФИАТ, а не КЛУБ на Fiat Stilo или Fiat Grande Punto и т.н. ...


Grande Punto е актуален модел - за това...

_________________
FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]
Изображение


Чет Апр 27, 2006 2:43 pm
Профил ICQ
UNREAD_POST 
wwweb написа:
Що пък трябва да се ограничавате до модел Fiat в header-a, това е КЛУБ ФИАТ, а не КЛУБ на Fiat Stilo или Fiat Grande Punto и т.н. ...

Е хубаво тогава - направете ги да се връткат. Човек да не каже нещо...


Чет Апр 27, 2006 3:05 pm
UNREAD_POST 
Mazgarev написа:
Grande Punto е актуален модел - за това...


Е ние в тоя клуб няма да продаваме Fiat-и я :))

Виж във www.fiat.com - и те са сложили актуалния си модел на предна страница (и то не в header-a) ... в случая PANDA MONSTER! ... ма щото трябва да се продава ...

То на този template горе не му е само това проблема, цветово не е издържан, фонтовете са кофти, никаква концепция и т.н. ...

Трябва да имаш по широк поглед върху нещата, когато изграждаш сайт, т.е. да прецениш нещата от повече ъгли, все пак няма да си го гледаш само ти и няма да влизаш само ти в него, а още 1000 човека дневно ...

Клубът според мен трябва да има професионално изработен сайт и форум, няма авто клуб в нета с хубав сайт, мисля че този трябва да е първият ;) ...


Последна промяна wwweb на Чет Апр 27, 2006 8:56 pm, променена общо 1 път



Чет Апр 27, 2006 4:28 pm
UNREAD_POST 
wwweb написа:
Mazgarev написа:
Grande Punto е актуален модел - за това...


Е ние в тоя клуб няма да продаваме Fiat-и я :))

Виж във www.fiat.com - и те са сложили актуалния си модел на предна страница (и то не в header-a) ... в случая PANDA MONSTER! ... ма щото трябва да се продава ...

То на този template горе не му е само това проблема, цветово не е издържан, фонтовете са кофти, никаква концепция и т.н. ...

Трябва да имаш по широк поглед върху нещата, когато изграждаш сайт, т.е. да прецениш нещата от повече ъгли, все пак няма да си го гледаш само ти и няма да влизаш само ти в него, а още 1000 човека дневно ...

Клубът според мен трябва да има професионално изработен сайт и форум, няма авто клуб в нета с хубав сайт, мисля че този трябва да е първия ;) ...


Всички искаме професионален сайт, но клуба сега прохожда (вижте пак заявлението за членство). Като съвсем млад клуб бъджета ни е направо никакъв и засега не можем да си позволим поръчката на сайт.


Чет Апр 27, 2006 4:46 pm
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 06, 2005 3:12 pm
Мнения: 2046
Местоположение: Ямбол
UNREAD_POST 
А бе и мен нещо не ме грабва тоя вариант, знам, че е положил труд човека и то безплатен, но нека има още някой вариант!
Може би цветово трябва да се помисли за варианти, а колата може предполагам да се сменя периодично....
Не съм специалист и поглеждам на варианта като потребител, но вьв форума имаме толкова много специалисти по тази част.....

_________________
FIAT-SPORT


Чет Апр 27, 2006 5:11 pm
Профил WWW
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 4:11 pm
Мнения: 674
Местоположение: София, Илинден
UNREAD_POST 
Mitko написа:
Всички искаме професионален сайт, но клуба сега прохожда (вижте пак заявлението за членство). Като съвсем млад клуб бъджета ни е направо никакъв и засега не можем да си позволим поръчката на сайт.

Ами, Митко, то и да се поръчва, пак някакво задание трябва да има. Формулирай(те) поне основните изисквания към сайта - платформа, секции и елементи (статични, динамични), връзки с други приложения (форума например) и пр. Пък като се уточни структурата, нека тогава да се предлагат идеи за дизайна. Иначе става малко от краката за главата... Пък уточнят ли се основните неща, работата може да се разхвърля на няколко души и всеки да работи по неговата част, съобразявайки се с изискванията).

Във връзка с това - и въпросът за управлението на сайта. Едва ли ще си много щастлив да поддържаш един статичен сайт, всяка промяна в който трябва да се прави с някакъв редактор. Например, ако има секция Новини и има удобен администравен интерфейс, може и хора от форума да предлагат новини, които ти само да одобряваш/редактираш и пускаш за публикуване (а не и поддържането на секцията да легне изцяло на теб).

Та едва ли може да се очаква, че някой самоинициативно ще се хване да направи завършен сайт и да каже “Елате го вижте, харесва ли ви?”... Задание трябва най-напред - така мисля!

_________________
FIAT Brava 1.8 16V ELX


Чет Апр 27, 2006 8:48 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg