Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:41 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Да популяризираме форума в bgtop.net 
Автор Съобщение
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST Да популяризираме форума в bgtop.net
Просто цъкнете...

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Последна промяна divaka на Вто Фев 14, 2006 7:14 pm, променена общо 1 път



Нед Фев 12, 2006 9:49 pm
Профил
UNREAD_POST 
Ами идеята ти е отлична безсорно. И без това ще се подкрепи инициативата "Да си направим листовка!". Само се надявам да не стане виртуална борба за първото място ... пък и да стане, какво от това. Мисля, че сме каде по напред от смешния фирум на GTI (да ме извиняват) на 15 място!!


Нед Фев 12, 2006 10:28 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
Колеги форума вече е добавен ето и директен линк за гласуване
http://bgtop.net/in.php/1139776282. Оттам може да намерите нашия сайт с търсачката и да го оцените

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Последна промяна divaka на Пон Фев 13, 2006 5:22 pm, променена общо 1 път



Пон Фев 13, 2006 1:04 am
Профил
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
Ахх и внимавайте като давате мнение, да попълните и рейтинга. Аз трябваше да си оправя и-мейла и то като се reload страницата отишло на едно. И сега в мненито ми пише, че давам рейтинг 1 , добре че това не се отразява на гласуването :36_2_49:

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Пон Фев 13, 2006 1:38 am
Профил
Член на клуба
Член на клуба
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 02, 2005 3:41 pm
Мнения: 677
Местоположение: София 20 Връбница
UNREAD_POST 
Колеги, премествам темата в "Предложения за форума", където й е мястото.
Много ме радва, че поемате инициатива за промотирането на сайта ;)

_________________
Alles in Ordnung


Пон Фев 13, 2006 8:36 am
Профил ICQ
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 8:07 pm
Мнения: 181
Местоположение: София - Люлин
UNREAD_POST 
Абе то добре, ама не сте дали правилния линк за гласуване, гласува се от тук - http://bgtop.net/in.php/1139776282
Пише дали гласът ви е отчетен. Можете да гласувате всеки ден през 24 часа. Преди да го натисна беше на 0, така че действайте.

_________________
Фиат Типо 1.6 - 93г моноинжекция
ИзображениеИзображение


Пон Фев 13, 2006 10:37 am
Профил WWW
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 09, 2004 12:36 pm
Мнения: 626
UNREAD_POST 
ГОЛЯМА ТЪПОТИЯ...
Гласувах с 1. Просто не си дадох мейла първия път и това взе, че ме наплю. Е, добавих мейла и го пратих. Добичето обаче ми запазило името и коментара, ама нулирало (демек сложило на 1) рейтинга. Малоумна история...
Едит: Ей сега видях и че не съм първия, това май ме вкарва и мен в категорията... :evil:


Последна промяна vesko на Пон Фев 13, 2006 11:49 am, променена общо 1 път



Пон Фев 13, 2006 10:47 am
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 8:07 pm
Мнения: 181
Местоположение: София - Люлин
UNREAD_POST 
vesko написа:
ГОЛЯМА ТЪПОТИЯ...
Гласувах с 1. Просто не си дадох мейла първия път и това взе, че ме наплю. Е, добавих мейла и го пратих. Добичето обаче ми запазило името и коментара, ама нулирало (демек сложило на 1) рейтинга. Малоумна история...
Оставете го това с оценката от 1 до 10. Няма никакъв смисъл от него, то служи само ако дадени сайтове са с еднакви входящи хитове да сложи този с по-голяма оценка по-нагоре. Най-важно е да се натиска линка който дадох по горе. Това с оценката и коментарите няма никакъв смисъл.

_________________
Фиат Типо 1.6 - 93г моноинжекция
ИзображениеИзображение


Пон Фев 13, 2006 10:53 am
Профил WWW
UNREAD_POST 
И аз дадох своя глас :36_2_11:


Пон Фев 13, 2006 3:23 pm
UNREAD_POST 
Речено - сторено! И така всеки ден /през 24 часа/.
Както е казал другаря Г. Димитров "Колелото на историята се върти и ще продължава да се върти
до окончателната победа на .... Клуб ФИАТ България!"


Пон Фев 13, 2006 3:38 pm
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
mvmrik написа:
vesko написа:
ГОЛЯМА ТЪПОТИЯ...
Гласувах с 1. Просто не си дадох мейла първия път и това взе, че ме наплю. Е, добавих мейла и го пратих. Добичето обаче ми запазило името и коментара, ама нулирало (демек сложило на 1) рейтинга. Малоумна история...
Оставете го това с оценката от 1 до 10. Няма никакъв смисъл от него, то служи само ако дадени сайтове са с еднакви входящи хитове да сложи този с по-голяма оценка по-нагоре. Най-важно е да се натиска линка който дадох по горе. Това с оценката и коментарите няма никакъв смисъл.


Прав е колегата правилният линк е http://bgtop.net/in.php/1139776282. Оттам с трсачката може да намерите наия сайт и да го оцените. Сори за объркването

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Последна промяна divaka на Пон Фев 13, 2006 5:23 pm, променена общо 1 път



Пон Фев 13, 2006 4:23 pm
Профил
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 8:07 pm
Мнения: 181
Местоположение: София - Люлин
UNREAD_POST 
divaka написа:
mvmrik написа:
vesko написа:
ГОЛЯМА ТЪПОТИЯ...
Гласувах с 1. Просто не си дадох мейла първия път и това взе, че ме наплю. Е, добавих мейла и го пратих. Добичето обаче ми запазило името и коментара, ама нулирало (демек сложило на 1) рейтинга. Малоумна история...
Оставете го това с оценката от 1 до 10. Няма никакъв смисъл от него, то служи само ако дадени сайтове са с еднакви входящи хитове да сложи този с по-голяма оценка по-нагоре. Най-важно е да се натиска линка който дадох по горе. Това с оценката и коментарите няма никакъв смисъл.


Колега тоя линк дето си го дал е да ти покаже всички сайтове. Този http://bgtop.net/index.php?q=fiat+&submit=%D2%FA%F0%F1%E8 е директно към сайтовете, които са свързани с фиат. Просто ако се отвори от линка, който си дал трябва нашия сайт да се търси с търсачката и отиваме пак на страницата, чийто линк съм дал. Така че е по-удобно с този тук. Ако не вярваш отиди на всички сайтове, след това търси фиат и ще видиш, че пак на този тук ще излезеш. Иначе е важно само каква оценка давате на сайта като гласувате. Това с оценката при коментара не важи. Не се безпокойте. Само се чудя кой ли е дал 10 негативни гласа :evil:
Иначе в категория аво сме вече на 36 място ...Давайте колегии
Оффф, абе човек, като натиснеш линка който съм дал се генерира входящ хит и по-този начин се изкачва сайта нагоре в класацията. Много ясно че отваря категорията авто, този линк не е да ходиш да гледаш сайта а да гласуваш за него. С всяко натискане се гласува. От това твойто нищо не се гласува. Виж че вече станаха 10 входящите от моя линк, а бяха 0 преди да го покажа.

_________________
Фиат Типо 1.6 - 93г моноинжекция
ИзображениеИзображение


Пон Фев 13, 2006 4:57 pm
Профил WWW
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
Хмм да сега те рабрах.. .Та колеги, значи първо цъкате на >http://bgtop.net/in.php/1139776282, пък после може с търсачката да намерите нашия сайт , като го намерите и цъкнете на линка към сайт-асе отчита2 гласа- един, че от нашия сайт сте поетили бгтоп и един, че от там сте посетили нашия сайт.За класацията се взима предви входящите кликвания, тоест от този линк дето е горе. След това можете и да поставите оценка

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Пон Фев 13, 2006 5:13 pm
Профил
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 3:41 am
Мнения: 324
Местоположение: ПЛОВДИВ
UNREAD_POST 
Можете да си добавите в подписите бутон Изображение които да напомнят на забраванковците, че трябва да се гласува постоянно :wink:

Мъникът е с 3 места пред "ЖеТеИ":mrgreen:

12 Форум на Фиат 126п феновете
Официален форум на феновете и собствениците на Фиат 126p в България :P

_________________
Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Изображение Изображение


Вто Фев 14, 2006 7:02 pm
Профил ICQ
Фиат маниак
Фиат маниак
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 29, 2005 1:52 am
Мнения: 561
Местоположение: София 02 Красно Село
UNREAD_POST 
Колеги цъкайте бре, кво става? Само 15 входящи цъкания имаме...Два поста по-нагоре е линка, който просто трябва да цъкнете... 8)

_________________
FIAT BRAVO 1.6 16V


Вто Фев 14, 2006 7:12 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 42 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg