Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:32 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Проблеми с форума 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 11:09 am
Мнения: 300
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST Проблеми с форума
Колеги,

От както съм се регистрирал постоянно имам проблеми с този форум, независимо от къде го достъпвам - работа или в къщи. Много често (повечето пъти) се зарежда изключително бавно), а на моменти постоянно получавам следното съобщения за грешка: "phpBB : Critical Error Could not connect to the database". По скромното ми мнение има някакъв проблем с хостинга, където се намира форумът. Има ли изгледи да се оправи, че е много много досадно и неприятно, поне за мен. На моменти чак ме отказва да браузвам. :evil:

_________________
http://www.airforce-bg.com
---------------------------------
'99 Fiat Marea Weekend HLX 1.9 JTD105
---------------------------------
Изображение


Вто Дек 18, 2007 6:03 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST Re: Проблеми с форума
Airfan написа:
Колеги,

От както съм се регистрирал постоянно имам проблеми с този форум, независимо от къде го достъпвам - работа или в къщи. Много често (повечето пъти) се зарежда изключително бавно), а на моменти постоянно получавам следното съобщения за грешка: "phpBB : Critical Error Could not connect to the database". По скромното ми мнение има някакъв проблем с хостинга, където се намира форумът. Има ли изгледи да се оправи, че е много много досадно и неприятно, поне за мен. На моменти чак ме отказва да браузвам. :evil:


на мен редовно напоследък ми се случва към 19-20 часа да не иска въобще да ме конектне а нет имам - кила... :shock:


Вто Дек 18, 2007 6:18 pm
Напреднал шофьор на Фиатка
Напреднал шофьор на Фиатка
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 24, 2007 3:35 pm
Мнения: 409
Местоположение: Перник
UNREAD_POST 
и на мене така ..

_________________
Fiat Punto 1.1 SPI Benzin '96 55 hP
Fiat Speed ----> http://zazz.bg/play:7377411e
Изображение
Изображение


Вто Дек 18, 2007 6:47 pm
Профил
UNREAD_POST 
колеги .. има редица проблеми с форума ...
вярвам че шефския отдел е запознат до болка и прави всичко по силите си ..
ако не ме лъже паметта май имаше даже подобна тема....
да не изнервяме обстановката предполагам че нещата ще се оправят ...
както обикновенно предполагам става дума за пари а в подобна ситуация (без членски внос) рекламодатели, спонсори в доста трудно да се намери решение ...

поздрави :cool:


Вто Дек 18, 2007 6:59 pm
UNREAD_POST 
CHILIEV написа:
колеги .. има редица проблеми с форума ...
вярвам че шефския отдел е запознат до болка и прави всичко по силите си ..
ако не ме лъже паметта май имаше даже подобна тема....
да не изнервяме обстановката предполагам че нещата ще се оправят ...
както обикновенно предполагам става дума за пари а в подобна ситуация (без членски внос) рекламодатели, спонсори в доста трудно да се намери решение ...

поздрави :cool:


Изобщо не става дума за пари, в момента се плащат бая пари за хостването, но не само на форума, а и на още няколко други сайта, които са заедно с него на виртуален сървър.

Припомням следното мнение:

Ferrari написа:
Самата хостинг фирма ни предложи да минем на по-горно ниво на услугата и скоро ще го направим. Чакаме да ни предложат оферта с поне 2ГБ (или повече) памет. В момента сме с 512мб и очевидно не ни стига. Офертата ще даде яснота и по въпроса за месечната такса. Собственик на сървърът е администраторът на форума с ник Dobri. За сега сме му гости и той не иска нищо от нас (сърдечно му благодаря за което). Ако новата хостинг оферта го натовари финансово ще намерим начин и ние като организация да го подпомогнем.


Вто Дек 18, 2007 7:07 pm
UNREAD_POST 
колега Paparac извинявам се за поста си ако е прозвучал обидно .. не съм имал подобни намерения ...
истината е че наистина доста проблеми към форума ... мога да изброя ако се налага за да не съм голословен, но предполагам че ти знаеш за какво става въпрос така че няма смисъл ...
а ... постове от рода
"кво стана със форума" ...
"дава еди-си-каква грешка" ...
"и на мен ми я дава"
"а! и на мен"
"да бе наистина има такава грешка"
смятам че обтягат положението ... добре е хората от които зависят нещата да са информирани наистина за тези проблеми .. но имаше такава тема viewtopic.php?t=19025 която си цитирал...
и аз мога с чиста съвест да застана и да плюя по грешките и по това че като искам да направя един пост кликам 3-4 пъти рефреш за да се конектне с базата... това ли е начина ... ?


Вто Дек 18, 2007 7:20 pm
UNREAD_POST 
Определено не е това начина, а и определено не си обидил никого с поста си. Мен също ме е яд, че се получават тия шибани претоварвания, но практически колегата Dobri трябва да вземе решение какво да се направи. Тъй като той от своя страна едва ли е особено щастлив сайтовете му, при които е и нашият форум, да пропадат сравнително често. Мен лично най-много ме учудва това, че преди дадено пропадане няма никакво забавяне, просто от веднъж хоп и сме долу, при това в повечето случай само за секунда-две. Шантава работа :D


Вто Дек 18, 2007 7:27 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 11:09 am
Мнения: 300
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
Е, аз в раздела "За форума" не чета, така че не съм забелязал, че има дублиране. Като гледам как настръхнахте, приемете, че все едно нищо не съм казал и нямам проблеми.

Мир

_________________
http://www.airforce-bg.com
---------------------------------
'99 Fiat Marea Weekend HLX 1.9 JTD105
---------------------------------
Изображение


Вто Дек 18, 2007 11:13 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Airfan написа:
Като гледам как настръхнахте, приемете, че все едно нищо не съм казал и нямам проблеми.

Мир


Що пък реши, че някой е настръхнал, няма такива работи :D :D :D
Вместо това по-добре хвани ми изпрати на paparac1978@abv.bg твоята колица с максимална резолюция, че ако не си видял, и тя ще е в календар 2008 :cool:


Вто Дек 18, 2007 11:43 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 11:09 am
Мнения: 300
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Що пък реши, че някой е настръхнал, няма такива работи :D :D :D
Вместо това по-добре хвани ми изпрати на paparac1978@abv.bg твоята колица с максимална резолюция, че ако не си видял, и тя ще е в календар 2008 :cool:

You've got new e-mail.

Иначе... мислили ли сте за добавяне на някои нови раздели във форума? Лично на мен ми е малко сгъчкано както е в момента. Всичко живо пита и пише в "Консултации" и става доста оплетено. Хубав, според мен пример са колегите от рено форум. Доста добре са диференцирани разделите, с изключение на липсата на раздел "Дизели", примерно.

Поздрави

_________________
http://www.airforce-bg.com
---------------------------------
'99 Fiat Marea Weekend HLX 1.9 JTD105
---------------------------------
Изображение


Сря Дек 19, 2007 12:04 am
Профил ICQ WWW
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 11:09 am
Мнения: 300
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
Пак съм аз.... на вас случва ли ви се всички теми и раздели сами да се маркират като прочетени, още след като се изчете дадена тема, примерно? На мен от няколко дни, може би седмица ми се случва доста често.

_________________
http://www.airforce-bg.com
---------------------------------
'99 Fiat Marea Weekend HLX 1.9 JTD105
---------------------------------
Изображение


Чет Яну 03, 2008 12:15 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Airfan написа:
Пак съм аз.... на вас случва ли ви се всички теми и раздели сами да се маркират като прочетени, още след като се изчете дадена тема, примерно? На мен от няколко дни, може би седмица ми се случва доста често.


на мен ми се случва това нещо ... като кликнеш ИЗХОД(****) в този момент маркира всичко като прочетено и започва нов лог на непрочетените форуми и съответно теми... пробвал съм го това 3-4 пъти ...


Чет Яну 03, 2008 12:35 pm
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Това е една скапана функция на phpBB и още не съм намерил от къде се маха.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Чет Яну 03, 2008 2:31 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Ferrari написа:
Това е една скапана функция на phpBB и още не съм намерил от къде се маха.

защо не питаш суппорта на phpBBStyles.com... :)


Чет Яну 03, 2008 2:43 pm
UNREAD_POST 
Airfan написа:
Пак съм аз.... на вас случва ли ви се всички теми и раздели сами да се маркират като прочетени, още след като се изчете дадена тема, примерно? На мен от няколко дни, може би седмица ми се случва доста често.


Кой браузър ползваш? Лисицата или ИЕ7?


Чет Яну 03, 2008 4:00 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg