Дата и час: Пет Мар 29, 2024 2:32 am


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Проблеми с форума 
Автор Съобщение
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 11:09 am
Мнения: 300
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
Paparac написа:
Airfan написа:
Пак съм аз.... на вас случва ли ви се всички теми и раздели сами да се маркират като прочетени, още след като се изчете дадена тема, примерно? На мен от няколко дни, може би седмица ми се случва доста често.


Кой браузър ползваш? Лисицата или ИЕ7?


Ползвам лисицата. Току що пак се получи. Четох темата за неработещия нов термостат в Консултации, от там щракнах на линка Консултации горе, за да видя другите теми и всичко вече изглеждаше като прочетено.

Между другото, има един друг тип форум, който ако не си прочел дадена тема или изрично да маркираш темата или всички теми като прочетени, винаги си седи маркирана като непрочетена, независимо дали си влизал и излизал междувременно.

_________________
http://www.airforce-bg.com
---------------------------------
'99 Fiat Marea Weekend HLX 1.9 JTD105
---------------------------------
Изображение


Пет Яну 04, 2008 12:03 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
Здравей колега Airfan, имах същия проблем не само с този форум и се оказа, че куцото пиле в случая е точно мозилата. Сега отварям с опера или интернет експлорер седмица и всичко е на шест. Даже с ИЕ понякога отваряни теми пак ми ги дава като неотваряни и нищо не мога да пропусна. :punk:


Съб Яну 05, 2008 9:00 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 11:09 am
Мнения: 300
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
Абе да си споделя впечатленията пак аз, като по-нахален :-D
От както браузвам форума с Интернет Експлорър, проблемите значително намаляха. Остана единствено това, че понякога като му дам да маркира всички теми като прочетени това не се случва. Рефрешва страницата, но темите си седят непрочетени. Предполагам обаче това си е някакъв бъг на ядрото, така че сигурно ще има пач или пък при мен има някакъв проблем. :cool:

_________________
http://www.airforce-bg.com
---------------------------------
'99 Fiat Marea Weekend HLX 1.9 JTD105
---------------------------------
Изображение


Сря Яну 23, 2008 3:34 pm
Профил ICQ WWW
UNREAD_POST 
С мозила съм и нямам проблеми, ама никакви. :cool:


Сря Яну 23, 2008 9:32 pm
Кара кола
Кара кола
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 17, 2007 5:42 pm
Мнения: 211
Местоположение: София 01 Средец
UNREAD_POST 
тамън щях да пусна нова тема и видях тази... откакто съм регистриран в този форум ... просто понякога ми се отщява да влизам пради почастовото чакане да ми го зареди и в много от случаите дори да не го направи!
Порсто дразнещо смешно , има хостинг подръжки за 2-3лв! Ако трябва аз ще ги давам! :angry:

_________________
Изображение


Пон Апр 07, 2008 2:20 am
Профил WWW
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Цената на хостинга е 2лв. но умножена по 100. Преди бяхме на такъв евтин хостинг и тогава не само забивахме, но изобщо ни нямаше. Сега забиванията са инцидентни и редки и ако се случва често забавяне, проблема не е от хостинга. Аз го отварям ежедневно по много пъти. Интернета ми е БТК и СпектумНет. Нямам проблеми. Възможно е забавяне ако имате лош международен канал. Сървърът се намира в САЩ.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Нед Апр 20, 2008 6:55 pm
Профил ICQ YIM
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg