Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:58 pm


Собствено Търсене


Реклама

 



Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 
Първата ви среща с Ferrari. Кога? Как? 
Автор Съобщение
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST Първата ви среща с Ferrari. Кога? Как?
Колеги хайде всеки който поне един път се е сблъскал с магията да разкаже как е станало. Аз започвам.

Беше преди 3 години през лятото. Горе-долу по това време. Колата видях не другаде а именно в крайния квартал Надежда. Тогава работех в къщи, но по обяд ставаше толкова горещо, че отивахме с един приятел (Добри е във форума) да обърнем по няколко халби в кварталното кръчме. Точно на Ломско шосе светофара ни спря за да мине трамвай 1 и тогава с рев до нас се спря 355 Spider. И двамата онемяхме и само се питахме "това Ferrari ли е". Колата се оказа внесена от собственик на автокъща в обеля и често се виждаше в района Люлин, Надежда и Обеля. Продаде я няколко месеца след това.
След това последваха срещи с 348, 430 и 599

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Сря Юни 27, 2007 11:04 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
Мите, как преди три години, бре!?? Аз Ferrari, при това Тестароса, в София още 1994-1995 виждах на живо всяка седмица пред хотел "РОДИНА".


Сря Юни 27, 2007 11:25 pm
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126
Аватар

Регистриран на: Пон Май 21, 2007 7:58 pm
Мнения: 70
Местоположение: Чирпан
UNREAD_POST 
Колеги не си спомням Първата ама последната ми беше преди няколко дена в Стара Загора на главната с ето тази красавица :arrow:


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

_________________
2 тръби всяка по 2 цола, пълнят басеен със скорост 20л. в мин. и в басеена се къпят 7 души. Пита се ако 2-ма от 7-те души пикаят безразборно в басеена с дебит половин метър в мин. след колко време ще плъзне епидемия? Brava 1.6i 16V


Пет Окт 12, 2007 4:14 pm
Профил ICQ
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Виждам я редовно близо до офиса ми. Има и черно такова и собственика му е една известна нам личност - малкия Маргин.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пет Окт 12, 2007 4:27 pm
Профил ICQ YIM
UNREAD_POST 
1986г., висях на пътя Дупница-София на автостоп. Профуча не какво да е, а чисто черно FERRARI 328 GTS, модела разбрах по-късно. Моите съученици, на които разказвах в последствие, не вярваха, защото по онова време имало само три черни модела в света. Това не знам дали е вярно и до днес.


Съб Окт 13, 2007 3:04 am
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Преди малко се прибирам от Пловдив. Видях как ме приближават 2 силни ксенонови фара. Присветна на дълги за да не се изнеса пред него в ляво и миг след това ме застигна невероятния 12 цилиндров рев. Бях със 130 а той ме мина все едно карах на задна. Беше страхотното червено Фиорано, а звука от развъртени във високи обороти 12 цилиндъра е невероятен.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Нед Окт 21, 2007 1:48 am
Профил ICQ YIM
Кара велосипед
Кара велосипед
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 12, 2007 6:51 pm
Мнения: 26
Местоположение: София 19 Люлин
UNREAD_POST 
Здравейте приятели!Живея с религията Ферари от много малък.Първата ми среща беше с едно 288 GTO(!),което беше спряло пред министерския съвет през далечната 1995 или и шеста година.Тогава бях на 13 години,но знаех моделите наизуст,така че е невъзможно да съм го объркал.Мечтата ми беше да видя автомобилният бог,както аз го наричам,любимият ми автомобил F40.И това се случи тази година,когато ралито Carbon Black мина през България.Бях на правата на Бояна,понеже карам мотор и ги видях,как спряха пред входа на резиденцията.Имаше там някакви ламбота и поршета и дори F430,но те все едно не съществуваха в този момент-пред мен седеше мечтата ми,която цял живот досега съм искал да видя.Направих му и няколко снимки с телефона.Една седмица след това бях в еуфория!Последният ми досег досега бе с едно Скалиети,сиво,в което дори успях да се вмъкна за малко,оставено при един бояджия в Драгалевци,при който и аз имах работа точно тогава.Иначе веднъж успях и да се повозя малко в едно 348TS на един приятел,който идваше да гледаме Формула 1 в ClubF1,който вече не съществува.Надявам се следващата ми близка среща да е вече зад волана на едно такова 348(аз съм скромничък) Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 ,защото магията на черното конче може да се усети еднакво в който и да е модел.Пожелавам го на всеки!


Пон Ное 12, 2007 11:20 pm
Профил
Фиат идол
Фиат идол
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 25, 2007 10:31 pm
Мнения: 5921
Местоположение: София 13 Надежда
UNREAD_POST 
Това 288 и аз съм го виждал на летището. Мисля, че го караше някое от футболните ни величия.

_________________
Семейният бутик
The Family Boutique


Пон Ное 12, 2007 11:30 pm
Профил ICQ YIM
Кара Фиатче 126
Кара Фиатче 126

Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 10:07 pm
Мнения: 161
Местоположение: Пловдив 06 Тракия
UNREAD_POST 
Мисля, че през 2002 в Плд имаше два болида единия от 99-та а другия Ф2001. Тогава видях за сефте тази марка на живо. После видях Ф40, 599, Скалиети, 360 Модена и Ф430..........


Съб Ное 24, 2007 1:00 pm
Профил
UNREAD_POST 
Ферари за 1-ви път не си спомням кога беше, но знам че беше Скалиети на бул. България. Беше сиво на цвят. Просто прелетя и се открояваше жълтия фон и черното конче. По това разбрах че е Ферари. Може и по рано да съм виждал, но това беше най-запомнящия се път, защото в движение просто няма начин да не ти привлече окото. Сега даже на това изложение дето беше на Бояна на правата имаше също 1,2 :)


Пон Дек 10, 2007 3:21 pm
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 10 мнения ] 


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  


  Display Pagerank
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: web-hosting.bg